Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kamil220288, prawdę mówią. Nikt Ci nie zagwarantuje, że oferta będzie aktualna jutro, za tydzień, czy za miesiąc.

@Rigidigi, tu jest polska, tu się kombinuje i narzeka. Znając życie to pewnie znajdą się też tacy, co będą kombinować i próbować wypowiedzieć umowę z PS3 z powodu wyłączenia movies24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz 3 dostałem propozycje 62 zł za kompakt z canalem, powiedziałem pani, że wiem iż za 57 zł można mieć optimum z canalem na co ona, że i owszem były takie promocje ale już się skończyły i na pewno nikt takiej więcej nie dostanie. Po krótkim namyśle powiedziała, że ewentualnie może mi zaproponować powyższy pakiet za 56 zł i to jest ich ostateczna oferta. Zatem ładnie podziękowałem i do widzenia cyfrze. Mam pytanie bo zapomniałem się jej spytać, czy kartę mam jakoś oddać czy zostaje mi na pamiątkę, dekoder mam swój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada w promocji z TV i dziś pierwsza propozycja

- Prestiż HD, multiroom, bezpłatne użytkowanie 2x sagemcom + PS3 168,70 (26 miesięcy)

- Superpremium,multiroom, bezpłatne użytkowanie sagemcom 109 (19 miesięcy)

 

Wypowiedzenie umowy już w systemie mają a więc czekamy dalej :lol2::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

czy ktoś może potwierdzić że to konsola 320 GB ?

 

sprawdziłem ceny na necie (ceneo.pl)

 

konsola 320 gb - 1100 zł

gra Sports Champions - 117

kontroler move - 130

 

razem ok 1350 zł

 

Wypowiedzenie dotarło, moja umowa ( Optimum, C+HD, PVR za 15 zł) kończy się 31 października , narazie nie mogą mi zaproponować umowy z PS3.

Może w listopadzie coś będzie, czyli dla mnie troche lipa bo umowa mi wygaśnie i będe musiał zapłacić za aktwację.

 

Napisałem do nich maila, jak się zgodzą to wezmę Optmium za 57 zł. Dojdzie jeszcze 10 zł za dekoder i miesięcznie będzie 67. Czy za kanały HD też będą chcieli coś doliczyć ?

 

Może jednak lepiej poczekać do listpoada i podpisać nową umowe jak będzie lepsza promocja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada w promocji z TV i dziś pierwsza propozycja

- Prestiż HD, multiroom, bezpłatne użytkowanie 2x sagemcom + PS3 168,70 (26 miesięcy)

- Superpremium,multiroom, bezpłatne użytkowanie sagemcom 109 (19 miesięcy)

 

Wypowiedzenie umowy już w systemie mają a więc czekamy dalej :lol2::crazy:

I co czekasz aż dostaniesz za darmo? :lol2::crazy:

 

@kiboll do C+Optimum za 57pln nie dostaniesz PVR za 10pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz 3 dostałem propozycje 62 zł za kompakt z canalem, powiedziałem pani, że wiem iż za 57 zł można mieć optimum z canalem na co ona, że i owszem były takie promocje ale już się skończyły i na pewno nikt takiej więcej nie dostanie. Po krótkim namyśle powiedziała, że ewentualnie może mi zaproponować powyższy pakiet za 56 zł i to jest ich ostateczna oferta. Zatem ładnie podziękowałem i do widzenia cyfrze. Mam pytanie bo zapomniałem się jej spytać, czy kartę mam jakoś oddać czy zostaje mi na pamiątkę, dekoder mam swój.

Kartę musisz oddać,możesz to zrobić w salonie C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp.

 

w takim razie ile minimalnie będą chcieli za PVR przy C+Optimum ?

 

Narazie są troszkę śmieszny, zaproponowali mi więcej niz dla nowego klienta:

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, proponuję Panu przedłużenie Umowy na 19 miesięczny Okres Minimalny na następujących warunkach:

- pakiet CANAL+ Optimum w cenie 82 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy),

- dzierżawa dekodera HD PVR w cenie 10 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy).

Ww. oferta jest dostępna do odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada w promocji z TV i dziś pierwsza propozycja

- Prestiż HD, multiroom, bezpłatne użytkowanie 2x sagemcom + PS3 168,70 (26 miesięcy)

- Superpremium,multiroom, bezpłatne użytkowanie sagemcom 109 (19 miesięcy)

 

Wypowiedzenie umowy już w systemie mają a więc czekamy dalej :lol2::crazy:

I co czekasz aż dostaniesz za darmo? :lol2::crazy:

 

@kiboll do C+Optimum za 57pln nie dostaniesz PVR za 10pln.

Do końca listopada dużo czasu zostało... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej walczę. oferta C+ ustalona mailowo:

15 miesięczny Okres Minimalny,

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum w cenie 57 zł przez okres 15 miesięcy kalendarzowych.

- opcja HBO HD w cenie 27 zł,

- wynajem dekodera HD PVR w cenie 15 zł,

- usługa Multiroom w cenie 15 zł.

i dodali, że jest to ostateczna wersja. Teraz dzwoniłem, rozmawiałem z kobitą powiedziała, że w poniedziałek zadzwoni gościu z którym to ustalałem mailowo i z nim mogę dalej negocjować.

Co myślicie da się coś wyszarpać czy już ni huhu Wcześniej lepsze oferty dawali z tego co czytałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej walczę. oferta C+ ustalona mailowo:

15 miesięczny Okres Minimalny,

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum w cenie 57 zł przez okres 15 miesięcy kalendarzowych.

- opcja HBO HD w cenie 27 zł,

- wynajem dekodera HD PVR w cenie 15 zł,

- usługa Multiroom w cenie 15 zł.

i dodali, że jest to ostateczna wersja. Teraz dzwoniłem, rozmawiałem z kobitą powiedziała, że w poniedziałek zadzwoni gościu z którym to ustalałem mailowo i z nim mogę dalej negocjować.

Co myślicie da się coś wyszarpać czy już ni huhu Wcześniej lepsze oferty dawali z tego co czytałem :/

Miałeś ofertę z Tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zakończyłem negocjacje z Cyfrą+ :)

 

Przez e-mail zaproponowali mi CANAL+ Optimum za 69zł na 19m.

Na pytanie czy nie mogą zaproponować czegoś lepszego, uzyskałem informację, że oferty są czasowe i mam się zgłosić później...

Więc wczoraj o 18-tej wysłałem e-mail z pytaniem gdzie mam wysłać rezygnację ;-)

Dziś o 8:10 przyszedł e-mail, że im bardzo przykro że chcę zrezygnować i podali numer telefonu pod który mam zadzwonić.

Nie zdążyłem bo przed 15-tą zadzwonili sami:

Standardowe pytanie czy mam chwilę i mogą przedstawić ofertę.

- OK., jak ma pan coś ciekawego to proszę mówić.

I gościu mi proponuje to samo co e-mailem CANAL+ Optimum na 19m

- Ja, że to za drogo (miałem do tej pory to samo za 49,90)

No to ile chcę płacić się pyta?

- Tak do 60zł powiedziałem - w domyśle 57zł :)

No to mogę panu zaproponować pakiet za 57zł na 15m.

- :jupi:

 

Czyli udało mi się uzyskać to co chciałem, ciekawe dlaczego tak łatwo - pewnie będą lepsze promocje za chwilę.

Ale umowę mam do końca października więc mógłbym się załapać na drastyczną podwyżkę od listopada...

 

Ostatecznie:

CANAL+ Optimum - 57zł

Multiroom - 15zł.

Umowa na 15m do końca stycznia 2013

Dekoder Sagemcom HD - 129zł, do końca listopada mogę się zastanawiać czy go brać :smile:

Już nie walczyłem o darmowy dekoder, bo do tej umowy raczej byłoby ciężko go dostać.

 

Podsumowując - czyli jednak się da i gadki, że promocja za 57zł się skończyła to tylko gra z ich strony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...