Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A informacjami nie mogę się podzielić z wiadomych przyczyn...

 

Sorry, to po co sie podniecasz ?

Nie podniecam się, ale informuję, że jeżeli ktoś czeka na "prezenty" to niech się wstrzyma, a tak naprawdę to była odpowiedź dla maciejuss, więc nie rozumiem Twojej "wypowiedzi"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się o co kłócić, wiadomo że przed świętami można liczyć na pewne profity, w każdym razie ja poczekam chyba do końca licząc właśnie na świąteczną walkę o klienta (obym się nie przeliczył). Obecnie proponowane warunki wydają mi się po prostu zdecydowanie mniej atrakcyjne od tych sprzed dwóch lat. Poczekamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa przedłużona na warunkach (15 mies. do 31.12.2012):

Pakiet: Canal+Optimum 57 zł. mies.

multiroom: 15 zł. mies

dekoder PVR: bezpłatne użytkowanie na okres przedłużonej umowy (15 mies) - bezpłatnie za staż i terminowość wpłat

Drugi dekoder HD za 149 zł.

 

Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje, przeciez w grudniu byly tak swietne rabaty.

umowa 19 miesiecy

kompakt 7mies 50%/optimum 9 mies 50%

C+/HBO 12,95zł/8 mies. i 25,9zł/11mies.

 

po prostu rewelacyjne. nic tylko czekac na zblizajace sie swieta.

 

@blueman

jeśli Twoja umowa jest na czas okreslony i rozwiazesz ze wzgledu na odlaczenie Movies 24, a bedziesz mial powyzej 3 miesiecy do konca okresu minimalnego to oferty i tak sie nie da wstawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedstawiciel C+ zadzwonił do mnie na telefon stacjonarny - co im się nigdy nie zdarzało-zawsze dzwonili na komórkę. Miałem Prestiż HD+ w promocji od lutego-pierwsze 3 miesiące za 0 zł, później 4 miesiące za 94.Od pażdziernika zadysponowałem mój aneksowy pakiet czyli Optimum. Zaproponowali pozostawienie Prestiżu za 128,10.Odmówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wypada z oferty kanał Movies 24, będzie można wynegocjować nowe warunki i to akurat wtedy, kiedy są największe promocje 8)

 

Żebyś się czasami nie przeliczyć z tymi negocjacjami z Cyfrą, z tego co słyszałem to Klienci którzy zrywali umowy z powodu wycofania TVN Warszawa cyfra nie chciała przedłużać z nimi umowy z powodu nie lojalnego klienta, więc teraz może być podobnie z Movies 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczę Cię ale paru moich kolegów złożyło wypowiedzenie w związku ze zniknięciem TVN Warszawa i przedłużyła umowy na warunkach promocyjnych, czyli 57zł za C+ Optimum... A poza tym, jeszcze do niedawna płaciłem za to co mam w podpisie ok 216zł miesięcznie, zmiana regulaminu, poszło wypowiedzenie i już za to samo płacę 150zł z małym hakiem... kilkadziesiąt złotych zostaje w kieszeni a mam to samo co miałem wcześniej... Wątpię, żeby Cyfra zrezygnowała ot tak sobie z klienta z długim stażem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Na pewno są tu osoby lepiej zorientowane więc proszę o radę. Mamy 2 umowy z cyfrą. Jedna na mnie druga na żonę. Zdecydowaliśmy się wypowiedzieć jedną i zakupić Splitter (odnośnie którego zadam kilka pytań w innym temacie) . Zagwozdka polega na tym że przegapiliśmy termin wypowiedzenia umowy która kończy się 6-tego października (trzeba to było zrobić do 6go września) . Jak rozumiem wysłane wypowiedzenia dziś czy jutro spowoduje odłączenie tej umowy 21 bądź 22go stycznia 2013? Czy 21-22 grudnia 2012? Dodatkowo po 6tym października cena wzrośnie (canal + nie będzie darmowy i pakiet komfortowy czy jak on się tam zwał będzie w cenie z cennika). Druga umowa kończy się w grudniu. Jak sadzicie i co doradzacie? Przedłużyć umowę kończąca się 6tego aby nie płacić więcej przez 3 miechy a w listopadzie wypowiedzieć tą druga umowę czy wypowiedzieć ta od razu a w grudniu przedłużyć tą drugą gdyż będą lepsze promocje. Nie oczekuje że ktos ma szklana kule ale może cos słyszeliście? Poza tym widziałem chyba nawet tu jakiś wpis że cyfra ma w tym roku 10te czy 15 urodziny i zapowiadała już że będzie dawać dobre oferty? Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..przegapiliśmy termin wypowiedzenia umowy która kończy się 6-tego października (trzeba to było zrobić do 6go września) .

 

Umowa Ci się kończy z ostatnim dniem miesiąca okresu na jaki została zawarta, więc jeśli do 6 października, to koniec przypada na 31październik, więc masz czas do końca września.

Inaczej, zawarłeś umowę 6-tego , pierwszy niepełny miesiąc nie liczy się do okresu minimalnego, jeśli dajmy na to 6 stycznia zawierasz umowę na 12 miesięcy, to obowiązuje ona do końca stycznia,a nie do 6-tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam postanowiłem też negocjować z cyfrą. Umowa do końca grudnia.

Wczoraj wysłałem zapytanie o procedurę rozwiązywania umowy, dostałem maila z adresem, terminami itd.

Dopisano takżę abym wstrzymał się do 1 października bo szykują nowe promocje.

Chciałbym wynegocjować takie ceny jak inne osoby z forum ale wątpię ponieważ to moja 1 umowa z cyfrą,i zacząłem od podstawowego pakietu.

Teraz chce przejść na coś wyżej ale to będzie od cen zależało, chciałbym canal+optimum za 60 złoty, bez dekoderów, i pakietów z hd, multiroom za 10 złoty, oraz drugi dekoder sd na własność 49 zł.

Jak myślicie przejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ta Cyfra: po 2 tyg negocjacji, wysłaniu kilku maili i wypowiedzenia dziś otrzymałem to co można dostać w najniższej cenie:

- C+ Optimum 57zł

- Optimum HD 11zł

- Multiroom 11zł

- czas umowy: 15 miechów

 

Kosztowało mnie to jakieś 6zł (wypowiedzenie poleconym z potw. odbioru), trochę czasu (na przeczytanie forum), pisanie maili z nimi i jakieś 2 tel z propozycjami. Przyznam szczerze, że dziwna zabawa jest z nimi. Na wiosnę przedłużałem n'kę i od ręki dostałem co chciałem, a tutaj zabawy, kombinacje... w końcu to francuska firma, a tutaj nic nie można prosto załatwić (po francusku wyrażenie "iść prosto" w dosłownym tłumaczeniu brzmi "cała w prawo" co wiele tłumaczy ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...