Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu... Czy ktoś może potwierdzić, to co pisał Cyfra.tv, że jest możliwość bezpłatnego najmu dekodera Sagem HD przy przedłużeniu umowy. Ktoś go dostał w tej formie? Dzwoniłem dzisiaj do BOA, nikt o czymś takim nie słyszał, przy przedłużeniu chcą go tylko sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bogdan425 - a podzielisz się swoimi przemyśleniami bo Ja sam już nie wiem co o tym sądzić.

Czemu nie. Powód jest prozaiczny. Polska liga i te pozostałe nieco kosztują i tu Cyfra+ się trochę przeliczyła. Sądząc, że wszyscy głodni piłki rzucą się na ich oferty. Liczby nie kłamią.

Społeczeństwo ubożeje i musi się streszczać. A czas biegnie do apogeum, w którym było boom na podpisywanie umów. Nadejdzie czas prawdy i trzeba będzie się zmierzyć z rzeczywistością. Inaczej mówiąc zachęcić do pozostania poprzez przedłużenie umów. Myślę, że będzie ciekawie ale dopiero od listopada. Dziś też nie jest źle. A może być jeszcze lepiej. Wszak trzeba przygotować przedpole – do walki o abonenta. I to właśnie Cyfra+ zaczyna i będzie robić. Ku przyjemności dla wszystkich. Prawie wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie mogę zaproponować przedłużenie Umowy na 15-miesięczny Okres Minimalny. W ramach oferty otrzyma Pan:

 

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum za 64 zł przez 15 miesięcy,

- opcję HD Optimum za 11 zł miesięcznie,

- wynajem terminalu HD PVR za 15 zł przez 15 miesięcy.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany powyższymi warunkami promocyjnymi proszę o wiadomość zwrotną.

 

Oferta obowiązuje do odwołania.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

To jest ostatnia propozycja dla mnie,trochę za drogo,będę czekał mam czas do końca pażdziernika.Może faktycznie będą lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może potwierdzić, to co pisał Cyfra.tv, że jest możliwość bezpłatnego najmu dekodera Sagem HD przy przedłużeniu umowy. Ktoś go dostał w tej formie? Dzwoniłem dzisiaj do BOA, nikt o czymś takim nie słyszał, przy przedłużeniu chcą go tylko sprzedawać.
Na 99% jest tak jak ktoś już tu wspominał, czyli przy podłączeniu którejś opcji (nie pamiętam której, chyba HBO) można uzyskać bezpłatne użytkowanie. Na pewno nie można tego zrobić przy przedłużaniu umowy, chyba, że ktoś drza zakombinuje przedłużając umowę bez HBO, a tuż po przedłużeniu podłączy w promocji HBO z darmowym użytkowaniem DSI87. Innej możliwości nie widzę.

 

 

Nadejdzie czas prawdy i trzeba będzie się zmierzyć z rzeczywistością.(...) Wszak trzeba przygotować przedpole – do walki o abonenta. I to właśnie Cyfra+ zaczyna i będzie robić. Ku przyjemności dla wszystkich. Prawie wszystkich.
Czas prawdy nadejdzie, jak C+ przejmie Nkę. A wszystko na to wskazuje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem propozycje 69 zł za c+ i optium (pierwsze 3 oferty to 78 lub 76 zł nie pamiętam dokładnie) dzisiaj 69 zł gdy wspomnialem o 57 zł ,że inni dostali i ja też bym chciał to konsultantka powiedziała,że niżej nie zejdzie i,że inny konsultant też nie bo ma tu w systemie taką promocje i nikt mi za mniej nie da a od września podwyżki będą i ta oferta tylko do końca sierpnia.Co sądzicie o tym ? targować jest szansa ? ja bym podpisał za 60 zł maksymalnie bo tyle mogę przeznaczyć na tv.Ja do tej pory płaciłem 49.90 promocja zima z plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% jest tak jak ktoś już tu wspominał, czyli przy podłączeniu którejś opcji (nie pamiętam której, chyba HBO) można uzyskać bezpłatne użytkowanie. Na pewno nie można tego zrobić przy przedłużaniu umowy, chyba, że ktoś drza zakombinuje przedłużając umowę bez HBO, a tuż po przedłużeniu podłączy w promocji HBO z darmowym użytkowaniem DSI87. Innej możliwości nie widzę.

 

Tak jak pisałem jedyny sposób by uzyskać bezpłatnego DSI 87HD bądź DSR6201HD to podłączenie opcji HD np: C+HD 26zł/12m bądź HBO HD 23/12m w systemie opcja jest ale czy można ją proponować tego nie wiem... Bezpłatny jest do końca umowy. Przy przedłużeniu raczej opcji nie ma w drza!

 

Ale w tym momencie jak się uda wynegocjować 57 (Canal+Optimum)+ 15 najem daje daje nam to 62 bądź wyżej, nie opłaca się poza tym bezpłatna dzierżawa też na mój gust jest nie opłacalna. Ponieważ jest kara umowna za zniszczenie deka a jak masz swój to swój "róbta z nim co chceta". Samo optimum może dać radę poniżej/w okolicy 50 więc + C+ za 26 też nic nam nie daje...

 

 

Po prostu kupować na własność...

 

Z PVR jest inaczej tu jak się miało i twardo się trzyma to wynegocjować można bezpłatnego.. Widziałem pakiety Prestiż HD+ za 88 zł....

 

 

Ja dzisiaj dostałem propozycje 69 zł za c+ i optium (pierwsze 3 oferty to 78 lub 76 zł nie pamiętam dokładnie) dzisiaj 69 zł gdy wspomnialem o 57 zł ,że inni dostali i ja też bym chciał to konsultantka powiedziała,że niżej nie zejdzie i,że inny konsultant też nie bo ma tu w systemie taką promocje i nikt mi za mniej nie da a od września podwyżki będą i ta oferta tylko do końca sierpnia.Co sądzicie o tym ? targować jest szansa ? ja bym podpisał za 60 zł maksymalnie bo tyle mogę przeznaczyć na tv.Ja do tej pory płaciłem 49.90 promocja zima z plusem.

 

 

Walcz zawsze jest szansa jasno oznajmij że masz max 60 zł i nie zależy Ci na C+ w takim razie zaproponują Ci sam pakiet opti jak wyżej pisałem w okolicy 50 więc walnij za 57 z C+ powinno przejść... Takie promocje jak ta wcześniejsza już są nie realne... Jest to już nieopłacalne!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpłatna dzierżawa też na mój gust jest nie opłacalna. Ponieważ jest kara umowna za zniszczenie deka a jak masz swój to swój "róbta z nim co chceta".

 

 

Piszesz tak, jakby ludzie skakali po tych dekoderach czy też wypróbowywali na nich nowe siekiery.

Bezpłatna dzierżawa ma jedną podstawową zaletę - masz sprzęt na bezterminowej gwarancji, a nawet lepiej bo jak się zepsuje to nikt go nie naprawia tylko daje nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57+15 daje nam 72 ;)

Jeśli komuś zależy na HBO to warto brać C+Optimum + HBO Hd 57+23 to jest 80 i do tego darmowa dzierżawa (do końca umowy jak piszesz to tym bardziej warto). A jeszcze tym bardziej jeśli trafi się Phil 6201 HD. Ale inni tu pisali że jest on tylko na sprzedaż dla tych co im się skończyła roczna gwarancja na dotychczasowy ten sam model. Więc jak to jest z tym Philem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57+15 daje nam 72 ;)

Jeśli komuś zależy na HBO to warto brać C+Optimum + HBO Hd 57+23 to jest 80 i do tego darmowa dzierżawa (do końca umowy jak piszesz to tym bardziej warto).

 

Trochę się pogubiłem. Czy to o czym piszecie (m.in. powyżej) dotyczy tylko przedłużenia umowy, czy również sytuacji kiedy mam C+OPT przedłużone z początkiem lipca za 56 na 13 m-cy i 15PLN za PVR i teraz dołączając HBO HD mam szansę na PVR za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57+15 daje nam 72 ;)

 

Sorry literówka :mrgreen:

 

Piszesz tak, jakby ludzie skakali po tych dekoderach czy też wypróbowywali na nich nowe siekiery.

Bezpłatna dzierżawa ma jedną podstawową zaletę - masz sprzęt na bezterminowej gwarancji, a nawet lepiej bo jak się zepsuje to nikt go nie naprawia tylko daje nowy.

 

Kwestia podejścia "co je moje to je moje". :) Notabene zalania deków się zdarzają.

 

...Otrzymałem Optimum za 57, dekoder za 129 i HBO za 27. Chcę płacić mniej niż 80 zł. Czy nie lepiej dobrać HBO później za 19,90 ?

 

Za 27 masz bez czasu minimalnego na 12 m , natomiast jest jeszcze 23 na 18 m i inne promocje... a 19,9 to na 9m

 

Trochę się pogubiłem. Czy to o czym piszecie (m.in. powyżej) dotyczy tylko przedłużenia umowy, czy również sytuacji kiedy mam C+OPT przedłużone z początkiem lipca za 56 na 13 m-cy i 15PLN za PVR i teraz dołączając HBO HD mam szansę na PVR za 0zł?

 

Dotyczy tylko przedłużania umów. na PVR w bezpłatnej nie ma szans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, tydzień temu na zlecenie Cyfry zadzwoniła do mnie Pani z jakieś ankieterni. Ankieta dotyczyła zadowolenia z cyfry itp. Ciekawsza część była pod koniec, mam promocję z telewizorem z 2009, więc było pytanie czy jestem zadowolony z telewizora itd, a dalej czy byłbym skłonny przedłużyć umowę z cyfrą gdyby obniżyli mi abonament na prestiżowy HD, lub został przy tej samej cenie, ale w promocji otrzymał Playstation 3, lub ta sama cena ale telewizor 42" za 260 zł. No i pytanie końcowe na ile dni do końca umowy chciałbym otrzymać ofertę. Więc szykują coś, aby spora grupa Prestiżowego HD została w platformie, po ukończeniu umowy z telewizorem. To taka ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy telefonicznie przedłużając umowę mogę zrezygnować w ciągu 10 dni czy nie?

 

Poniżej informacja z bok:

odpowiadając na e-mail, powołując się na art. 60 kodeksu cywilnego, zgodnie, z którym wola osoby dokonującej czynności prawnej, może być wyrażona przez każde zachowanie tej osoby, które ujawnia jej wolę w sposób dostateczny. Takim sposobem jest również ustne oświadczenie.

 

Wyjaśniam, że w przypadku przedłużenia nie dochodzi do zawarcia nowej Umowy.

 

Uprzednio zawarta Umowa nadal obowiązuje, jej postanowienia są kontynuowane, nie ma, zatem zastosowania tryb odstąpienia w terminie 10 dni od daty zawarcia Umowy, o którym mowa w ustawie z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, stosowany w odniesieniu do Umów zawieranych poza lokalem przedsiębiorstwa i zawieranych na odległość.

 

Wyjaśniam, że oferty zmieniają się okresowo. Wyjaśniam, że aktualnie nie ma możliwości zmiany warunków Regulaminu Akcji promocyjnej, które zostały przez Pana zaakceptowane 19 sierpnia 2011 roku.

 

Z góry dziekuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...