Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,tez od dluzszego czasu przegladam to forum,umowa konczyla mi sie 30.06,2 razy dzwonilem pod koniec umowy,która wczesniej wypowiedzialem,niestety,trafilem na jakis nie uprzejmych gosci,którzy proponowali mi za C+Kompakt-57,HBO HD-27zl,HD Kompakt-11 zl,

chcialem ugrac tylko C+Kompakt na 53zl,ale nie chcieli,wiec dalem sobie spokój.

Dotychczas mialem,optimum,C+HD,HBO HD;5xHD ( PACE PVR za 100%rabat)ale tez nie chcieli dac za darmo,wiec chcialem z niego zrezygnowac)Bylem juz 2,5 roku z nimi,ale im nie zalezy na klientach!!!! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się skończyła umowa, proponowali za 64, na moje info że sąsiad przedłużył za 57 gadka, że co prawda byly ale sie skończyły bla bla. Teraz za 64 nawet mi się nie opłaca przedlużać przy MR za 10 dla nowych i HD za 5 na 26 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klika słów o rozmowie przeprowadzonej wczoraj z konsultantem: konsultant dość uprzejmy, na początek pytanie co jest powodem rozwiązania umowy, w tym momencie przypomniałem, że nie otrzymałem odpowiedzi z Cyfry na pytanie odnośnie dalszego użytkowania dekodera pvr za free, konsultant stwierdził, że na chwilę obecną nie ma takiej opcji gdyż pvr były za free do końca lutego, zaproponował optimum C+ z pvr za 80 zł. Jako, że podstawowy warunek nie został spełniony, wykazałem zrozumienie ale nie akceptuje tej propozycji i konsultant mnie zdziwił bo zaczął opowiadać o konkurencji jakie są różnice w ofercie i wysokości opłat. Tutaj, nie polemizowałem, stwierdziłem, że nie znam oferty konkurencji bo się nią nie interesowałem, u konsultanta zmieszanie. Dodałem, od siebie, że interesuje mnie kompakt C+ (a nie wyższa oferta) i pvr za free - to drugie jest ważniejsze. Konsultant nie mógł spełnić tego warunku. Zapytałem czy to ostatnia oferta, rozstaliśmy się w miłej atmosferze. Taka konkluzja na koniec: zdziwiło mnie mocno u konsultanta porównywanie ofert Cyfry do konkurencji, nie było to w negatywnym słowa znaczeniu ale brak wiary we własną ofertę nie budzi zaufania u mnie.

 

Prawdopodobnie nie otrzymam dekodera za free pomimo, że mam go teraz, nie pamiętam w jakiej opcji (dzierżawa czy wynajem) skłania mnie to do jeszcze mocniejszego zastanowienia się nad wyborem oferty innego operatora. Kto wie może jeszcze konsultant zadzwoni wszak to była pierwsza rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Niedługo kończy mi się umowa.

W tej chwili posiadam promocyjny pakiet za 49zł w skład którego wchodzi:

 

pS0xZ.jpg

 

Dodatkowo darmowy multiroom.

Dekodery: Pace (mały - na własność) i chyba Sagem (wielki kloc - dzierżawa)

 

Przejrzałem wątek i widzę, że popularne jest negocjowanie pakietu Canal+ Optimum z 76 na 57zł oraz Canal+ Kompakt z 66zł na 47zł (czyli walczycie o 20zł rabatu/mc).

Czy nadal to "obowiązuje" czy pojawiają się jakieś świeże opcje podczas negocjacji? Na PVR mi nie zależy. Na programach Canal+ też nie ( :P ) - dlatego pytanie do jakich kwot targować gołe pakiety Optimum i Komfort (bez Canal+) ?

Ważny jest dla mnie okres umowy. Widziałem, że kilka osób wywalczyło 13 miesięcy. Czy również mogę na to liczyć?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z cyfrą właśnie się zakończyła w nieco dziwnym stylu. Miałem pakiet kompakt C+ (29zł) do końca czerwca i 30.06 ok. 13.00 zadzwonił konsultant, którego zapytałem czy będzie problem jeśli zadzwoni później. Powiedział, że skontaktuje się o 17.00 no i... słuch o nim zaginął. Miałem zamiar spróbować przedłużyć kompakt C+ za 43 zł, ale skoro tak wyszło rozstajemy się, bo nie będę płacił frycowego za brak programu w lipcu ;) Wcześniej miałem 2 telefony z kosmicznymi ofertami umów na poziomie nowych klientów, gdzie głównym argumentem konsultantów było to, że konkurencji też jest drogo. Ciekawa argumentacja: proponują dwukrotny wzrost opłat, a uzasadnieniem jest, że konkurencji też biją... po kieszeni ;) Widocznie cyfra zakłada, że stali klienci to stado nałogów z prowincji co łyknie każdą ofertę, żeby mieć te kilka ulubionych kanałów. Zastanawiałem się nad kablówką, ale ostatecznie kupię jakieś combo fergussona i będę oglądał naziemne "cyfraki" od czasu do czasu posiłkując się tnk. Pozdrawiam i życzę sukcesów (i szczęścia) w niełatwej sztuce negocjacji z cyfrą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, czytając kilkanaście postów w podobnym tonie, że Cyfra+ pozyskała wystarczającą ilość abonentów z "łapanki" Która to ilość pozwala firmie na asekuracyjny spokój aż do listopada i do grudnia tego roku. Co się wtedy będzie działo. Wiadomo! Dwa lata temu w listopadowo-grudniowej promocji a nawet z zębem styczniowym platforma pozyskała najwięcej abonentów. Jakie ich będą zachowania i z jakimi przyjdzie się zmierzyć promocjami, to czas pokaże.

Czyż może być tak, że zachwieje to liczbami w statystyce Cyfry+? Dwa lata, to kawał czasu. Może być tak, że niektórzy abonenci są już umęczeni i tylko czekają rychłego końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozwalił mnie dzisiaj tekst konsultanta, zaproponował komfort za 38 zł a mój chłopak do niego z przekory, że za 36 jest przez internet a konsultant z tekstem "no tak ale to jest oferta dla nowych abonentów z innych sieci i to trzeba przez specjalny formularz internetowy zamówić a podpisać umowę można tylko i wyłącznie w kilku punktach w Polsce i powiedział, że w Warszawie Krakowie, Poznaniu i po chwili zastanowienia w Szczecinie, tylko w większych miastach. Widzi Pan, że to takie proste nie jest" Jak to słyszałam to mi się śmiać chciało bo tydzień temu podpisywałam taką umowę i zamawiałam ją przez telefon i w dowolnym punkcie. No śmiech na sali :D:D:D

Ale to tylko taka historyjka żeby się pośmiać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, czytając kilkanaście postów w podobnym tonie, że Cyfra+ pozyskała wystarczającą ilość abonentów z "łapanki" Która to ilość pozwala firmie na asekuracyjny spokój aż do listopada i do grudnia tego roku. Co się wtedy będzie działo. Wiadomo! Dwa lata temu w listopadowo-grudniowej promocji a nawet z zębem styczniowym platforma pozyskała najwięcej abonentów. Jakie ich będą zachowania i z jakimi przyjdzie się zmierzyć promocjami, to czas pokaże.

 

W 2009 roku spora część tych świątecznych promocji była na 18 miesięcy i właśnie w tym momencie kończy się powoli ew przedłużanie tamtych umów. Co do świąt to może się dziać dokładnie to samo co po grudniu 2009 czyli ...nic. Wszystko wskazuje na stagnacje w platformach to potwierdziły kolejne święta po 2009 roku - obawiam się że w tym może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mialem telefon z cyfry. SPrawa wyglada tak:

 

Optimum Canal za 57zł

Kanały Hd za 11zł

Multiroom za 15zł

Wynajem PVR za 15zł

 

Chciałem kupić na przedłużenie umowy Dekoder HD do Multiroomu na drugi telewizor za 129zł, a przemiła Pani mi powiedziała, że nie ma takiej możliwości. Jeśli w dzierżawie mam PVR to dekodera HD nie mogę kupić od nich za 129zł i powiedziała, że mogę się udać do punktu cyfry i kupić dekoder za 199zł. A jeśli bym u niej zakupił to muszę zdać PVR. I nie ma u niej takiej możliwości abym jednocześnie mógł kupić za 129zł dekoder i wynajmował drugi PVR. To jest prawdą czy kobietka zaczęła coś kombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, czytając kilkanaście postów w podobnym tonie, że Cyfra+ pozyskała wystarczającą ilość abonentów z "łapanki" Która to ilość pozwala firmie na asekuracyjny spokój aż do listopada i do grudnia tego roku. Co się wtedy będzie działo. Wiadomo! Dwa lata temu w listopadowo-grudniowej promocji a nawet z zębem styczniowym platforma pozyskała najwięcej abonentów. Jakie ich będą zachowania i z jakimi przyjdzie się zmierzyć promocjami, to czas pokaże.

 

W 2009 roku spora część tych świątecznych promocji była na 18 miesięcy i właśnie w tym momencie kończy się powoli ew przedłużanie tamtych umów. Co do świąt to może się dziać dokładnie to samo co po grudniu 2009 czyli ...nic. Wszystko wskazuje na stagnacje w platformach to potwierdziły kolejne święta po 2009 roku - obawiam się że w tym może być podobnie.

Chodzi mi o promocje z telewizorkiem. Tak huczne, że aż w końcu telewizorków zabrakło.

Umowy oczywiście były na dwadzieścia cztery miesiące. A liczba takich umów jest imponująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o promocje z telewizorkiem. Tak huczne, że aż w końcu telewizorków zabrakło.

Umowy oczywiście były na dwadzieścia cztery miesiące. A liczba takich umów jest imponująca.

 

Liczba wypowiedzeń które spłyną w listopadzie/grudniu po tym jak Ci abonenci dowiedzą się jakie oferty przedłużeniowe proponuje obecnie cyfra też może być imponująca :) Chyba że coś wymyślą na Święta (cyfra oczywiście :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...