Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, moja umowa kończy sie w maju , obecnie posiadam pakiet start canal plus , orange sport i płace 55 zł . zadzwonili wczoraj z cyfry i zaproponowali pakiet kompakt + canal plus za 64 zł na 19 miesięcy i dekoder hd za 120 zł , co o tym myślicie ?

Kompakt z Canal+ kosztuje 62zł (promocja dla nowych) , więc co to za promocja dla stałego klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFRA + ma podejście do stałych klientów jeszcze gorsze niż do świeżaków :roll: kiedys tak miałem w sieci komórkowej więc ja zmieniłem na taką która chce bym z nia został ale cyfra ma najlepszą oferte więc trzeba być pokornym jak baranek i samemu sie prosić ,dzwonic i licytować bo konsultantom nie zależy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem...to samo (62 zł kompakt z C+ na 15 m-cy) - nie wspominając o żadnym forum Pan z słuchawce powiedział: Ceny które krążą na forum SATKURIER nie obowiązują od wtorku (19/Apr)...

więc dlaczego na forum nie pojawiła sie informacja od osób które pracuja w cyfrze przeciez napewno wiedzieli ze bedzie koniec tej promocji (canal + optimum =57)czy to przez zawiść by inni mieli gorzej i drożej ? niewiem ale napewno deadprince wie :?: w koncu pracuje w cyfrze+ :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie podpisywalem umowe swiateczna tj ok 15.XII.2009 na 18 miesiecy czy ktos moze mi powiedziec do kiedy musze wyslac wypowiedzenie?

 

Do konca czerwca czy do konca maja?Bo juz sie w tym pogubilem a raz przeoczylem sytuacje i pozniej 3 miechy placilem jakies chore pieniadze za nim znow moglem zerwac:)Czy cos sie dzieje jesli nawet juz bym wyslal wypowiedzenie np 2 miesiace przed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczą się pełne miesiące rozliczeniowe, a więc skoro umowa była zawarta w grudniu 2009r. to okres 18 miesięcy liczy się od 1 stycznia 2010r. i dodajemy 18 miesięcy, czyli umowa kończy się w dniu 30 czerwca 2011r. Aby umowa nie przeszła na czas nieokreślony to należy wysłać wypowiedzenie umowy do końca maja 2011r. Uff! Chyba prościej już nie potrafię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc robią to nielegalnie. Brak zgody na użytkowanie Cyfry za granicami Polski wynika z prostego faktu: Cyfra kupując prawa do filmów czy rozgrywek sportowych, kupuje je wyłącznie na Polskę. Nie wolno jej rozpowszechniać ich poza naszym krajem. Pozostałych polskich platform (i nie tylko polskich) też to dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoście korzystania z cyfry po za granicami kraju to nie jestem do końca pewny.W mieście gdzie przebywam jest dwóch przedstawicieli którzy oferują wszystkie platformy cyfrowe i normalnie u nich można podpisać nową umowę wymienić sprzęt.

Miałem to samo, co ty, gdy przebywałem w Irlandii. Gość mi zamontował i sprzedał Polsat, ale umowę podpisałem z jednym z wielu przedstawicieli Polsatu z siedzibą w Warszawie. I tu jest ten myk. Po kilku tygodniach od podłączenia i aktywacji, dostałem umowę na Polsat na mój adres polski. List wysłany z Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wysłać wypowiedzenie przez punkt Cyfry? Jest to główny punkt na woj.lubelskie, z tego co wiem jest taka możliwość, APS wysyła faxem wypowiedzenie i tyle, czy to prawda, czy muszę koniecznie wysyłać do nich wypowiedzenie listem poleconym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według regulaminu głównego musisz wysłać poleconym.

 

Artykuł 6 § 1 regulaminu pisze:

".....W wypadku gdy w Okresie Minimalnym, na który została zawarta Umowa, Abonent nie zawiadomi Operatora CYFRY+ na piśmie, listem poleconym, że nie zamierza kontynuować Umowy, wówczas Umowę zawartą na Okres Minimalny uważa się za zawartą na czas nieokreślony....."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jako że kilku(nasto)krotnie w ostatnim czasie spotkałem się tutaj na tym forum w tym temacie z możliwością wysłania maila do Cyfry ze swoimi warunkami na przedłużenie umowy, co skutkowało osiągnięciem celu, postanowiłem wysłać takowy mail. Z tymże nie znam dokładnie adresu. Czy ktoś byłby skory takowym adresem mailowym, na który chciałbym wysłać swoje warunki przedłużenia umowy, mnie poratować ? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, dzisiaj w ramach przedluzenia umowy powiem szczerze za duzo nie udalo mi sie ugrac , praktycznie dolozylem do interesu-----Mialem dotychczas-pakiet prestizowy hd+ placilem 118,23 zl i za darmo pvr 500g umowa na 13 miesiecy--------- :/ ---------Nowa umowa na 19 miesiecy za 129 zeta + 10 za wynajem dekodera= 139 + 15 za multiroom = 154 nie wiem czy dobrze ale zostalem na kolejne 19 miechow :roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...