Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy..... :lol2: Zapomnialem powiedzieć, że za pierwszym razem gość twierdził, że C+kompakt za 47 zł to wymysł, no i PVR za free nie ma (z tego co tu czytalem to podobno fakt)... Ja chce PVR za 0 zł, a pakiecik może być nawet sam kompakt za 38 zł (oczywiście jak dla mnie).

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy..... :lol2: Zapomnialem powiedzieć, że za pierwszym razem gość twierdził, że C+kompakt za 47 zł to wymysł, no i PVR za free nie ma (z tego co tu czytalem to podobno fakt)... Ja chce PVR za 0 zł, a pakiecik może być nawet sam kompakt za 38 zł (oczywiście jak dla mnie).

 

Pozdrawiam :D

To, że chcesz PVR za darmo nie ma żadnego znaczenia. Jeśli wcześniej nie miałeś go gratis, to teraz też nie dostaniesz. Nie ma takiej możliwości i chcenie nic tu nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edalpor oczywiście że bedą dzwonić. Miałem podobnna sytuację , nie maiłem czasu rozmawiać i Kolegę po drugiej stronie słuchawki to tak "ruszyło', że wyskoczył z tekstem ze tylko dzis taka promocja dla mnie ( c+ opticum za 57zl), to ja mu na to że trudno. nastepnego dnia tel i warunki identyczne i poszło :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy..... :lol2: Zapomnialem powiedzieć, że za pierwszym razem gość twierdził, że C+kompakt za 47 zł to wymysł, no i PVR za free nie ma (z tego co tu czytalem to podobno fakt)... Ja chce PVR za 0 zł, a pakiecik może być nawet sam kompakt za 38 zł (oczywiście jak dla mnie).

 

Pozdrawiam :D

W maju skłam wypowiedzenie na jedną z umów, które posiadam. Ciekawe, czy ja też tak będę się męczył? Na pewno nie! Nie zależy tak bardzo mi na tej umowie, skoro mam drugą. Ale jeśli dostanę kolejny PVR za 0 zł, to kto wie. Posiadany pakiet raczej bym rozszerzył, z tym, że w granicach rozsądku cenowego. Przecież nie korzystam naraz z dwóch umów. Tym bardziej, że ta druga umowa dodatkowo podparta jest z Multiroomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do andyg:

Ja rozmawiałem grzecznie bez ironicznych uwag do konsultantów i do cyfry! (kilka razy już z nimi negocjowałem i zawsze bylo ok) Za pierwszym razem nawet fajnie sie rozmawiało ! serio ! PEŁNA KULTURA ! Pewnie byśmy doszli do jakiegoś porozumienia- bo gość w pewnym momencie kombinował coś z propozycją z tym PVR ale jak sprawdził to mu do systemu nie wchodziło czy coś - i jak konsultował opcję z kierownikiem to połączenie padło..... dlatego byłem pewny, że jak zadzwonili drugi raz to po to, ze mają fajną propozycję, a tu klops - inny gość, inna rozmowa i buta i ironia to w tym wypadku była zdecydowanie po stronie konsultanta ! (POMYŚL PO CO MI BUTA I IRONIA JAK CHCĘ PODPISAC ANEKS ?!?) Nie wiem czym się zdenerwował?,może że powiedzialem mu ktoś już do mnie dzwonił ??????? Nie mam pojecia... Sam byłem w szoku jak na mnie wyskoczył... bo NAPRAWDĘ nie miał powodu! Cała ta sytuacja mnie bawi ...

 

Do blue voyager:

Wg mnie PVR miałem gratis - najpierw pierwsza umowa - cały okres 0 zł, potem w grudniu aneks i tam 0zł (choć w ostatnim miesiącu 20 zł oplaty). Wg mnie nie chcę nic nadzwyczajnego - chcę to samo co miałem, ten sam dekoder! Dziwna ta polityka cyfry - chcą odebrać stary dekoder tylko nie wiem po co im on? do złomowania?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy cyferka aby nie naciska na pracowników, a tym w stresie puszczają nerwy ????????????? :lol2:

 

Może.. Ja od tygodnia miałem około 25 telefonów. Jako, że mam umowę podpisaną na innego to domownika, to szkoda ich i moich nerwów :smile: czerwona słuchawka i sruuu. Z końcem kwietnia pewnie ich zapał się wyczerpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę dziwne co się dzieje z tymi konsultantami , mi się trafili jakieś spoko chłopaki .

Złożyłem wypowiedzenie z powodu zmiany regulaminu .

Aneks do umowy zatwierdziłem w styczniu , i nagle podwyżka

Pierwszy telefon z cyfry i oferta na optimum za 54 zł - podziękowałem grzecznie twierdząc że się zastanowię

Drugi telefon z C+ i oferta C+Optimum za 64 ziko , podziękowałem i oznajmiłem że zostanę z Cyfrą z pakietem C+ i Optimum za 57 ziko i po rozmowie konsultanta z tajemniczym przełożonym otrzymałem co chciałem .

Powodzenia w negocjacjach - da się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można negocjować, ale u mnie :

1-sza rozmowa - 78 zł za optimum C+ 11 zł za HD i 15 MR - po konsultacji z kierownikiem brak innych ofert

2-ga rozmowa ta sama propozycja

3 rozmowa - dziś jeszcze 4 zł więcej - czyli 4 zł więcej niż na stronie internetowej dla nowych abonentów , czyli ta super propozycja 93 zł za optimum HD ( bez MR) i w sumie 25 zł!!! więcej za to samo - jak dostaje tutaj większość ( 93 - 68) i zero negocjacji - po czym stwierdzenie, że ja idę do N-ki - proszę bardzo odpowiedź konsultanta, innych ofert dla pana nie bedzie.

 

Chyba faktycznie tam pójdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj dostałem ofertę 57 zł za C+ i Optimum, wysłałem oczywiście wcześniej wypowiedzenie. Nie chcą się jednak zgodzić na dalsze bezpłatne użytkowanie dekodera Pace 500gb. We wcześniejszej umowie miałem bezpłatne użytkowanie, a teraz proponują za to 15 zł. Cy wytargował ktoś bezpłatne użytkowanie tego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na tym forum, to osoby które wysłały wypowiedzenie i miały bezpłatne użytkowanie dekodera, to przy negocjacjach wytargowały bezpłatną dzierżawę deka, czyli wszystko zależy na jakiego konsultanta się trafi (chyba). Mi umowa kończy się w czerwcu, w maju wysyłam wypowiedzenie i zobaczymy co bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedlem z CP(pakiet Familijny za 37.90zl) do Cyfry+.Dostalem pakiet Optimum az 54zl. Umowa na 20m-cy +dodatkowo 4 c-ce za darmo.Musilem dokupic dekoder Strong 6880 na wlasnosc za 49zl.Sredno wypada mi po 45zl na m-c pakietu Opyimum. Roznica nie wielka 45zl-38zl=7zl. A mam wszystkie sporty i filmy oraz kanaly BBC W CP musial bym zaplacic 38+20+20=78zl Dla mnie to promocja.Co wy o tym sadzicie. Dobrze zrobllem???

 

Pozdrawiam Teddy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłeś się na standard, to samo oferują nowym abonentom tyle że dekoder sd za 30zł (29zł dekoder SD i aktywacka 1zł) według mnie cena jest i tak dobra patrząc na konkurencję która chce więcej za te same kanały. Według mnie niema czego żałować, biorąc pod uwagę jakość oferty to cena też nie jest wygórowana. Przy lepszych negocjacjach mogłeś za 57zł dostać jeszcze Canal+, wtedy byłaby to oferta naprawdę dla stałych abonentów, bo dla nowych optimum z canal+ chcą 78zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do osób co skorzystały z promocji "oglądaj więcej" i przeszły z optimum na prestiż:

Czy jak będę chciał przedłużyć umowę to muszę wziąć Canal+Optimum +multi (taki stary prestiż) czy mogę wziąć np tylko sam Canal+Optimum/ Canal+Kompakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak jak piszesz do końca. Jeżeli kończy mu się umowa w czerwcu to: (mail z C+)

 

w przypadku skorzystania z oferty ?OTWARTE OKNO- OGLĄDAJ WIECEJ? uzyska Pan 105 zł rabatu na ratę miesięczną za odbiór pakietu Prestiż HD+ przez okres promocyjny 3 kolejnych miesięcy. W okresie promocyjnym oraz przez 3 miesiące po jego upływie, nie ma możliwości zmiany pakietu na pakiet, za który rata miesięczna jest niższa.

 

Okres Minimalny obowiązuje do 30 czerwca 2011 roku. Umowa niewypowiedziana przechodzi na czas nieokreślony. Skorzystanie z powyższej oferty nie wydłuża Okresu Minimalnego.

 

Przedłużenie Umowy w okresie obowiązywania oferty będzie możliwe na pakiet Prestiż HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym br. skorzystałem z promocji "oglądaj więcej w tej samej cenie", mając pakiet "prestiżowy+", co zmieniło go w "prestiż hd", w marcu wypowiedziałem umowę ze względu na zmianę regulaminu. Miałem już dwa telefony w sprawie przedłużenia umowy, propozycje po negocjacjach "canal+ optimum" za 57PLN. Czyli w przypadku wypowiedzenia umowy ze względu na zmianę regulaminu, istnieje możliwość zmiany na niższy pakiet. Nie wiem, jak jest w przypadku przedłużania umowy w normalnym trybie. Wysłałeś wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...