Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Feniks1983 sama Cyfra to dobra oferta programowa, lecz ostatnio kompletnie im nie zależy na kliencie, oczywiście wyślę wypowiedzenie poczekam, może coś lepszego zaproponują. Przecież nie będę płacił za ofertę prawie 80zł, przecież to jakaś paranoja, aż tyle nie mam zamiaru wydawać za kanały.

 

Kiedyś wystarczał telefon do działu utrzymania i jakąś ofertę dobrą zaoferowali, teraz tylko przesłane wypowiedzenie ich przekonuje.

Pożyjemy zobaczymy, płakać nie będę za C+, dobrze że jakaś konkurencja jest.

 

Jak najbardziej masz duzo racji, ale w CP lub N jest podobnie jesli chodzi o przedluzanie umow (wiem co pisze bo bylem w CP a znajomy jest z N-ka). Oczywiscie rozumiem ze masz jakis pulap ktorego nie cchesz przekroczyc i to w pelni popieram. Wiadomo jest ze sam Optimum mozna miec za 54zl a z C+ za 57zl. Nie wiem tylko czy to Ci odpowiada. Dekoder masz SD i z tego co czytam interesuje Cie tylko wynajem bo nie chcesz kupowac tunka ktory potem bez karty nie dziala. I tu faktycznie jest gorzej bo za HD trzeba placic minimum 10zl lub 15zl (z SD to nie wiem jak jest) a w N jest to w cenie (pytanie tylko czy nie jest w niej wliczone?). Ja Ci tylko powiem ze sam jak negocjowalem to mialem inne odczucia a propo tego jak Cyfra podchodzi do klienta. Spokojnie moge powiedziec ze konsultant z ktorym rozmawialem (zawsze byl ten sam po pierwszym telefonie, a w sumie byly 3), wykazywal duze checi to zrobienia co tylko jest w stanie abym z Nimi zostal. Zycze Ci zebys i Ty w koncu mial takie odczucia (obojetnie w jakiej platformie) i czekam na info jak sie to u Ciebie wszystko skonczy.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na wypowiedzeniu związanym z podniesieniem ceny abonamentu, postanowiłem jednak dziś przedłużyć umowę na 19 miesięcy w opcji full (dawny Prestiż HD+) dzwoniąc na numer utrzymania. Przeszedłem z pakietu Start, będę płacić 129zł (gwarancja stałej ceny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane z powodu zmiany regulaminu.Dzwonili do mnie kilka razy i wynegocjowałem CANAL+OPTIMUM za 64 zł HBO za 27 zł MR za 15 i Kanały HD za 11 zł umowa na 15 mieś.A wcześniej prpopnowali mi ofertę jaka jest na stronie C+ jak dla nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze względu na rezygnacje z regulaminu i też zaprosili mnie z 22 00 191 optimum-canal+ 57zł+mr 15+ hd 11 umowa 15miesięcy+ trzeci :?::?::?: dekoder sagemcom za 129zł, podobno dla nowych nie ma już hdbo 50%taniej tylko 27,albo 23zł,poza tym na mr nie da rady niższej ceny załatwić,a hd za 5zł zapnij :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów przedlużał umowę na nowych warunkach i wybrał pakiet start za 43 zł plus do tego darmowa dzierżawa dekodera philipsa hd dsr na cały okres nowej umowy?

umowa wygasa mi z końcem lipca i zastanwiam się czy taka opcja jest możliwa, jeśli nie to chyba zainwestuje w jakiś własny dekoder i dokonam przedłużenia na sam start + karta kodowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D mam pytanie kończy mi się umowa z cyfrą 18 maja niedawno a dokładnie dwa miesiące temu zmieniłem paket z optimum+canal,hbo na pakiet prestiż hd z zwykłym dekoderem sd czy mogę liczyć na coś ciekawego od cyfry za odpowiedz z góry dziękuie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie w związku ze zmianą regulaminu. Wczoraj dzwonili z Cyfry i zaproponowali mi: pakiet Canal+ Optimum za 78 zł. + pakiet HD Optimum za 0 zł. + wynajem PVR za 10 zł. co razem daje 78+10 = 88 zł... Drogo moim zdaniem. Powoli już tracę cierpliwość i zaczynam myśleć o przywitaniu się z telewizją n....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też dzisiaj miałem rozmowę z konsultantem z C+ i dostałem ofertę Optimum C+ HD za 78 pln, multiroom za 15 pln. Oddałem dzisiaj moduły, wziąłem kartę cameleon a konsultantowi kazałem dzwonić jutro po 16tej, powiem mu wtedy że przeginają i każę zadzwonić jak zrewidują swoją ofertę co do Optimum C+ HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nas wysłało pisma rozwiązujące umowę. Cyfra+ dzwoni w tych dniach do nas i oferuje przedłużenie ofert. Porównajmy to co jest nam oferowane i spróbujmy wycisnąć dla siebie ile się da. Dlatego proponuję, coś co i tak robicie, czyli podzielenie się informacją o ofertach. Formularz da nam wszystkim łatwy wgląd i możliwość porównania.

Wszystko anonimowo, nie trzeba się logować!

Poprawiony adres formularza: http://goo.gl/MbKjP

Wyniki: http://goo.gl/XqQTY

Prosze pisac na moje konto w forum w przypadku gdybym miał coś dodać/uzupełnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

więc już Wam wszystko pisze jak to jest.

Cyfra kończy mi się w maju, wypowiedziałem umowę i wczoraj zadzwonili. Canal + Optimum za 57 zl - najtaniej co się chyba da zrobić - tuner SD za 49, tuner HD za 129, PVR za 15/mc.

Spytałem się gościa o ofertę dla mojego taty (jemu się kończy identycznie jak mnie - w maju , ale on nie wysłał wypowiedzenia) i max co może dostać to 64zł za to samo.

Gość sam przyznał, ze jak maja wypowiedzenie to inaczej rozmawiają z klientem :)

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nas wysłało pisma rozwiązujące umowę. Cyfra+ dzwoni w tych dniach do nas i oferuje przedłużenie ofert. Porównajmy to co jest nam oferowane i spróbujmy wycisnąć dla siebie ile się da. Dlatego proponuję, coś co i tak robicie, czyli podzielenie się informacją o ofertach. Formularz da nam wszystkim łatwy wgląd i możliwość porównania.

Wszystko anonimowo, nie trzeba się logować!

Poprawiony adres formularza: http://goo.gl/MbKjP

Wyniki: http://goo.gl/XqQTY

Prosze pisac na moje konto w forum w przypadku gdybym miał coś dodać/uzupełnić

 

Ciekawe dlaczego w swoim formularzu nie uwzględniłeś Full opcji. W końcu niemało użytkowników posiada pełny pakiet i ich pewnie też interesowałoby co można ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...