Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stała cena 49,90zł przez 19 miesięcy to także bujda do kwadratu. Nie wierzcie osobom, które dopiero co się zarejestrowały na tym forum i to jest ich jeden z pierwszych postów.

 

Promocja Zima z Plusem: za 49,90 ale na 18 miesięcy można było wziąć pakiet Komfortowy i C+ (wszystko w SD), na 19 miesięcy umów nie było. Sam posiadam umowę we wzpomnianej promocji, kod promocji: TPL8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taiszo: wczytaj się dobrze: gość ma aktualnie taką promocje i chce ją przedłużyć na co już nie ma szans. Z tego co ja rozumiem, to on chce czekać do samego konca umowy podpisanej w styczniu 2010 na 18 miechów (czyli do końca lipca jest umowa: styczeń za free i od lutego umowa), jak przedłużał wcześniej to mógł dostać 5hd za free (+8zł przy przejściu na hdmixa). teraz takie warunki są marzeniem, max co można teraz dostać to 30% na pakiet i czasami 50% na C+ lub HBO przez jakiś czas, poniżej tego nie słyszałem żeby ktoś zszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuk87 Ale my rozmawialiśmy o obecnych promocjach, a nie o promocjach z zeszłego roku. Obecnie nie ma najmniejszych szans na taką promocje.

A najgorsi są pracownicy Cyfry plus, tylko "nie ma", "nie możliwe", byle by zniechęcić. Ja też odkąd zacząłem jechać na promocjach, zawsze dostaję o wiele więcej niż oni twierdzą, że się da :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pracowałem dla żadnej z platform sat! Moja branża to energetyka (z nastawieniem na ciepło) :P TV sat się po prostu interesuję, a co można uzyskać aktualnie od Cyfry wiem doskonale bo czuwam nad umową wujka kończącą się w czerwcu, a podpisaną na 18 miechów w grudniu ubiegłego roku (aneks do umowy z 2008 gdzie miał wszystko za 50%) i na bieżąco śledzę wątki o przedłużeniu umów żeby jak najwięcej utargować dla niego. Warunki jakie do tej pory uzyskały osoby z kilku forów przestawiłem w powyżej, nic lepszego (niestety) nie da się uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonił do mnie dosyc miły człowiek z C+

umowa wygasa z końcem marca, wypowiedzenie zostało odnotowane

 

propozycja jak kilka innych osób już pisało - umowa na 13 mies z tego 12 z 30% rabatem na wszystkie pakiety/opcje

 

zastanawiam się tylko czy pozostać przy obecnej opcji (start i opcja c+) czy przeskoczyc na kompakt z c+ w HD (różnica wyniesie 17PLN/mies); przy tej drugiej opcji mam propozycję tunera Sagem HD za 99 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś nie bardzo mi się zgadza, ponieważ dostałem dzisiaj propozycję przedłużenie umowy na takich warunkach:

A) umowa na 13 miesięcy (12 miesięcy zniżka 30% a 13 miesiąc pełna stawka)

Optimum HD + C+HD - 72,66 zł

Optimum HD + C+HD + HBOHD - 97,79 zł

B) umowa na 13 miesięcy (12 miesięcy zniżka 30% a 13 miesiąc pełna stawka)

Kompakt HD + C+HD - 57,96 zł

Kompakt HD + C+HD + HBOHD - 83,09 zł

Oraz wykupienia na własność dekodera Philips HD za 99 zł.

Jakby tutaj nie liczyć to nic nie pasuje. Konsultant twierdził że zniżka jest 30% na wszystko. Może ceny startowe dla C+HD oraz HBOHD są inne??? Czy ktoś pomoże to wyjaśnić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem jak mowiliscie, wyslalem wypowiedzenie, pare dni minelo i dzisiaj przedzwonili do mnie. No i dostalem w koncu cos, co moglem zaakceptowac, bo wczesniej to jakies bełty mi wciskali. Wzialem:

 

Umowa na 13 miesiecy, 12 miesiecy znizka 30%, ostatni miesiac pelna kwota, ale juz 11 miesiace mozna znowu przedluzyc, wiec ostatni miesiac nie bedzie wtedy liczony na pelnej kwocie, "Optimum + C+ - 69,14zł" i do tego dekoder Pace SD na własnosc za 49zł.

 

Dalo sie cos jeszcze z tego urwac, czy juz ciezko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy kanały BBC HD i TVP HD są obecnie dostępne za free dla abonentów promocji z końca 2009 r. (z telewizorem LG za 1,00 zł) czy też nadal jako dodatkowo płatne tak jak to było w ubiegłym roku przed MŚ w piłce nożnej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna, ale mozesz nic nie ugrac. Najpierw sprawdz jakie masz zapisy o rabatach na pakiety w aktualnej umowie (niektorzy maja w anaksach stale kwoty przypisane na caly okres umowy i tak beda placili do konca). Jezeli łapie Cie podwyzka, to wez wszystkie za i przeciw. Moze sie okazac, ze jak wyslesz wypowiedzenie to o darmowym PACE PVR który posiadasz bedziesz mogl zapomniec i na plus wowczas nie wyjdziesz - chyba ze masz wlasny sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis otrzymalem informacje email o nowych kosztach po zmianie cennika , dotyczaca mojej umowy

moj zapis w aneksie gwarantuje mi NIEZMIENNA cene abonamentu do konca trwania umowy ,czyli NIEKAZDEGO obejmie podwyzka od zaraz , wystarczy napisac mail i otrzymasz odpowiedz

wraz z koncem obowiazujacej umowy zostanie zaproponowane jej przedluzenie ale z nowego cennika ,czyli standard OK,:) czyli ciesze sie oplata 49.90 do konca 2011 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłanie maila do działu płatności to dobry pomysł, przy okazji dowiedziałem się że związku z zakończeniem promocyjnej stawki 15 zł, od 01.09.2011 roku cena multiroom 35 zł.

Dowiecie się wtedy czy stała cena was obowiązuje czy też łapiecie się na podwyżki.

Czy warto rezygnować czy nie........

Ja niestety załapałem się na podwyżkę i o ile w pierwszych miesiącach ( przedłużenie w grudniu ) , płacę za OPTIMUM HD, CANAL HD , HBO HD oraz multiroom około 80 zł , po okresie 9 miesięcy jak wejdą mi pełnopłatne stawki za w/w pakiet cena podskoczy do 178,3 zł

Średnio daje to około 135 zł miesięcznie przy 19 miesięcznej umowie.

Myślałem nad niebieską platformą i w przypadku full z multiroomem cena przy 24 miesięcznej umowie ,średnio to około 122 zł .

Szaleństwo.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzis po wczesniejszym wyslaniu wypowiedzenia otrzymalem oferte kompakt cplus hd hbo hd za 81 zl na 13m.zaproponowano mi tez dekoder za 99zl na wlasnosc lub wynajem za 15zl z dyskiem.jest szansa aby obnizyli cene kupna lub wynajmu dekoderow?nie wiem czy przyjac oferte czy probowac dalej cos taegowac?jutro maja dzwonic jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny za multiroom to dzisiaj dostałem coś takiego:

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że promocyjna stawka w cenie 15 zł za usługę Multiroom zostanie przedłużona po 31.08.2011 roku dla Abonentów ze stażem powyżej 12 miesięcy.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy ta promocja tylko dla wybranych czy dla wszystkich ze stażem powyżej 12 miesięcy ?

Czy znowu jakiś "błąd" konsultanta ?

Wczoraj na infolinii udzielono mi informacji że od września łapię się pod multiroom za 35 zł , dzisiaj wysłałem maila , odpowiedż podobna :

"W związku z zakończeniem promocyjnej stawki 15 zł, od 01.09.2011 roku wspomniany rabat będzie liczony od standardowej stawki 35 zł.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...