Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się składa, ale nie otrzymałem do dnia dzisiejszego żadnego aneksu, a umowę przedłużyłem 18 grudnia. Pamiętam, że podczas rozmowy telefonicznej, pytałem się kilka razy, ile będę płacił co miesiąc za multiroom, a konsultant za każdym razem powtarzał, że co miesiąc do opłaty za pakiety, doliczać będą mi 1zł za multiroom. To chyba logiczne i zrozumiałe. Co najwyżej dla mnie.

 

Logiczne dla nas , dla nich nie.

Ja miałem mieć według zapewnień konsultanta wymianę dwóch modułów na dwie karty , przystałem na to z chęcią.

Oczywiście taka wymiana dla mnie nie była możliwa , skończyło się na przeprosinach z powodu wprowadzenia mnie w błąd przed konsultanta.

Miałem mieć CANAL + 50 % taniej, w ogóle mi go wyłączyli - kolejna reklamacja.

Upomniałem się o aneks do umowy , umowa przedłużona w grudniu , aneksu brak .

Dostałem mailem aneks ,a w nim zniżka na multiroom w kwocie 7, 5 zł przez okres 12 miesięcy ,a powinno być według zapewnień konsultanta :

stała cena 7,5 złotego przez 9 miesięcy , pózniej 15 zł do końca umowy- kolejna reklamacja.

Tylu sprzecznych rzeczy w jednym aneksie do umowy , jeszcze nie przerabiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wlasnie przed chwila przedluzalem umowe z cyfra+ dostalem teraz pakiet optimum za 31.95 przez 9mies + mr za 7.5 przez 19 mies czyli abonament za 40zl niecale przez 9 mies pozniej 71.4 przez 10 miesiecy jak myslicie dobra promocje wzielem?? Oplata niecale 40zl bedzie naliczana od 1.03.2010r a umowa jest na 19mies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne pytanie, powiedzmy, że biorę wyższy pakiet (obecnie optimum + canal plus ) i mam te 3 miesiące wyższy za darmo. Umowa mi się kończy w maju, czyli mam rozumieć że płacić nic nie będę bo akurat skończy mi się promocja z miesiącem rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale przecież jak złoże wypowiedzenie, że nie chce przedłużyć tylko odejść z terminem zakończenia umowy to oni mi automatycznie sami przez to, że wziąłem tą promocje przedłużą o 3 miesiące? Kurde ;) A jeśli umowę przedłużę, to na warunkach tych na które będę się umawiał przez telefon i nie będę musiał płacić pełnego? Czy będą mi kazali wziąć pełny przez to, że posiadałem promocję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda nieprawda i jeszcze raz nieprawda ;) Gdzie w regulaminie jest napisane, że nie można rozwiązać umowy??? Właśnie ta promocja jest najkorzystniejsza dla osób którym umowa kończy się w maju/czerwcu. 3 miesiące masz za cenę niższą w kwietniu wysyłasz wypowiedzenie (jeśli chcesz zakończyć umowę z końcem maja) i 31 żegnasz się z Cyfrą ;) Albo dzwonisz w maju i przedłużasz umowę na nowych warunkach i też promocja już Cię nie obowiązuje

Co do regulaminu, co nie jest zabronione (nie ma tam słowa o tym, że nie można rozwiązać umowy) jest dozwolone!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzę,(za CTA operatora) . Jeśli ktoś kończy np. 30.czerwca to oczywiście może wziąć tę promocję i 3 miesiące płaci po staremu za pakiet wyższy, potem czerwiec opłatę wyższą i... jak najbardziej może wymówić umowę zgodnie z regulaminem (czyli 1 lub 3 miesięcznym wypowiedzeniem i umowa SAMA się nie przedłuza).

Jeśli umowę przedłuży to opłata za pakiet wyższy obejmie kolejne 2 miesiące. Ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest zapis:

"od 02/02/2011 roku do 28/02/2011 roku, za pośrednictwem serwisu: Internetowe Centrum Abonentów (ICA) pod adresem: www.ica.cyfraplus.pl, wezmą udział w Akcji akceptując niniejszy Regulamin (Przystąpienie do Akcji)."

Niestety na moim koncie w ICA takiej opcji nie ma, widnieje zapis "Obecnie nie mamy dla Ciebie żadnej promocji" a moja umowa kończy się właśnie 30 czerwca br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lutego wysłałem e-mail do Cyfry z prośbą o wyjaśnienie zasad prmocji w moim przypadku. Otrzymałem krótką odpowiedź, że promocja dotyczy wszystkich abonentów a ponieważ jest to dopiero początek okresu promocji należy uzbroić się w cierpliwość. Więc cierpliwie czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzę,(za CTA operatora) . Jeśli ktoś kończy np. 30.czerwca to oczywiście może wziąć tę promocję i 3 miesiące płaci po staremu za pakiet wyższy, potem czerwiec opłatę wyższą i... jak najbardziej może wymówić umowę zgodnie z regulaminem (czyli 1 lub 3 miesięcznym wypowiedzeniem i umowa SAMA się nie przedłuza).

Jeśli umowę przedłuży to opłata za pakiet wyższy obejmie kolejne 2 miesiące. Ot co.

Tak samo mnie to wczoraj wytłumaczono w rozmowie telefonicznej z CTA CYFRY+. Po skorzystaniu z promocji umowę można rozwiązać za wypowiedzeniem w maju, czerwcu lub lipcu, ale w przypadku jej przedłużenia abonent musi zapłacić w w/w miesiącach stawki obowiązujące go w tej promocji. Po prostu przedłużenie umowy nie zwalnia z obowiązku płacenia wyższych stawek z tej promocji, a jedyną ucieczką od tych zobowiązań jest rozwiązanie umowy w w/w miesiącach.

 

Podczas mojej wczorajszej rozmowy odniosłem ogólne wrażenie, że w końcu rozmawiam z bardzo kompetentnym konsultantem. Koleś wytłumaczył mi dobitnie bardzo dużo różnych kwestii na temat ofety CYFRY+, np. niejasności odnośnie możliwości dalszego włączania pojedyńczych opcji HD po przedłużeniu przeze mnie umowy (obecny pakiet PODSTAWOWY+, umowa aneksowana w grudniu 2009 roku), w tym możliwości włączania opcji 3xHD, 4xHD, 5xHD, HD MIX. Po rozmowie z nim zdecydowałem, że prawdopodobnie nie będę rozwiązywał w czerwcu swojej umowy (ze względu na owe pojedyńcze opcje HD), a więc z w/w promocji na pewno nie skorzystam bo jej warunki to jedna wielka lipa gdyż w moim przypadku stracę większość obecnych zniżek, które mam bardzo duże.

 

ps.Uprzedzam, że powtórzyłem tylko to co usłyszałem od konsutanta CYFRY+ odnośnie warunków w/w promocji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie @inspektorze, można przez telefon (jeśli nie ma w ICA), najświeższe dane z CTA jeśli nie ma zarejestrowanej rezygnacji.

I info dla pakietu Start. Jak mnie ostrzeżono (a mam Start za 10. do jesieni) , że po skorzystaniu z promo zapłaciłbym: 3x10 i 3x (42,90- 9,90), ale we wrześniu NIE MA powrotu do pakietu Start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Na koniec stycznia dałem wypowiedzenie,ponieważ nie interesowało mnie przedłużenie umowy na 19 miesięcy.Dzisiaj dzwoniono do mnie z Cyfry i zaproponowano przedłużenie umowy na 13miesiecy.Cena 132zł przez 12mies. i 13 miesiąc według cennika.Posiadam pakiet prestiż HD i dekoder Pace 500gb.

Mam pytanie.Opłaca się taka opcja czy spróbować ich jeszcze przetrzymać i wyciągnąć jeszcze niższą cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci przedłużający umowy w styczniu i w lutym uzyskiwali 30% zniżki przez 12 miesięcy na pakiet główny (i chyba na opcję CANAL+) przy umowach trzynastomiesięcznych, a do tego niektórzy z nich otrzymywali darmową dzierżawę dekodera PVR HD.

 

Przejrzyj wątek bo od początku bieżącego roku było sporo wpisów na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem wypowiedzenie bo przez cały styczeń wmawiano mi że 19 miesięcy to najkrótszy okres na jaki mogę przedłużyć umowę.Zadzwoń do nich spytaj się co Ci proponują,jeśli Tobie nie odpowiada oferta poinformuj,że dajesz wypowiedzenie.Na wypowiedzeniu podaj dodatkowo swój numer telefonu i na pewno zadzwonią.

Podziwiam tylko tych nowych co podpisali umowy na 25 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...