Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można wymienić dekoder PACE SD na dekoder PHILIPS PVR HD 250GB i czy można wynająć opcje MULTIROOM i czy mozna dokupic dekoder SAGEM sd ZA 1 zł lup 49 zł PACE 2221/91 lup STRONG 6880 do MULITROOM i czy można dokupić antene HD 80 CM za 98 zł i co należy dokupić do zestawu umowa jest od 23,04,2009 do 31,11,2011 i jaka cena MULTIROOM

i czy to są karty czy Moduł główny i Moduł dodatkowy ???

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wynajmujesz dekoder Pace SD od C+ to go oddaj i wynajmij sobie Pace PVR 500GB (polecam, nawet ze względu na większy dysk).

Biorąc opcję Multiroom, możesz dokupić dekoder SD lub HD (jeżeli masz włączoną w swoim pakiecie przynajmniej jedną opcję HD).

Patrząc na Twój staż, będziesz płacił miesięcznie 15zł.

Dostajesz w punkcie C+ drugą niezależną kartę cameleon, której aktywować nie trzeba co 6 godzin, tak jak jest to w przypadku modułów, które mają niektórzy.

Możesz zakupić antenę C+ za 98zł u dystrybutora. Licz się z tym, że wraz z czaszą od C+ dostajesz konwerter typu twin (czyli 2 wyjścia antenowe). Jeżeli chcesz mieć opcję Multiroom, w pełni korzystać z dekodera PVR (nagrywanie) i mieć jeszcze drugi dekoder w innym pokoju, to dokup konwerter typu quad (4 wyjścia antenowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

- umowa na 13 miesięcy

- 30% zniżki na pakiet Prestiż HD+ przez 12 miesięcy

- 100% zniżki na dekoder PVR przez 13 miesięcy

 

Abonament przez 12 miesięcy 118,23 zł, ostatni miesiąc - pełna opłata...

 

Na chwilę obecną obawiam się, że nic innego (przy umowie 13-miesięcznej) nie da się ugrać. Jestem w miarę zadowolony bo i tak brałem pod uwagę pakiet z opcjami dodatkowymi C+HD, HBO HD i Orange Sport. Powodzenia w negocjacjach i życzę więcej szczęścia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

- umowa na 13 miesięcy

- 30% zniżki na pakiet Prestiż HD+ przez 12 miesięcy

- 100% zniżki na dekoder PVR przez 13 miesięcy

 

Abonament przez 12 miesięcy 118,23 zł, ostatni miesiąc - pełna opłata...

 

Niezła oferta! Proponowali multiroom do tego w niższej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes pewien, co do tego 100% rabatu na pvr? z tego, co mi wiadomo, do tej pory nie bylo bexplatnego pvra do 13mcy... chyba, ze miales wczesniej bzplatne uzytkowanie;]

 

a, jedna wazna kwestia..multiroom nie jest zobowiazujacy, mozecie go zdac w kazdej chwili. jesli cena by sie zmienila, to wystarcxy isc do puntu...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej bezpłatne użytkowanie, także zapewne dlatego ponownie 100% rabat został udzielony.

 

Jeszcze taka ciekawostka. Mam brata, który także jest abonentem C+. Konsultant z którym wczoraj negocjowałem poprosił mnie o aktualny nr tel. do niego, gdyż także mu kończy się umowa. I teraz najciekawsze, mniej więcej zabrzmiało to tak, że z powodu tego, że ja przedłużyłem na warunkach jakie przedstawiłem wyżej (Prestiż HD+), to dla brata także mają niestandardową ofertę. Później okazało się, że brat przedłużył umowę na 13 miesięcy (Kompakt HD i C+HD 30% zniżki) wraz ze 100% rabatem na dekoder PVR. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że brat wcześniej PVR-a nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... u Ciebie wszystko jasne, zawsze bedziesz otrzymywac bezplatny pvr ;-)

A co do oferty brata, radzilbym to sprawdzic. albo brat sciemnia, albo jemu sciemnili..... albo weszly pvry doo 13tek;p aczkolwiek ciezko uwierzyc... bo cyfra, jednak troche 'skapi', wzgledem pvr.

jeszcze jedno pytanie, ile brat jest z cyfra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą dzwoniłem do C i co mi zaoferowali :( interesuje mnie umowa tylko na 13 miesięcy) - 8 miesięcy rabat na pakiet "optium" za 51.12 zeta , c+HD na 8 miesięcy za 17.45 zeta i 8 miesięcy za PRV za 10 zeta , na pytania o rabat 30 procentowy -brak takiej możliwości , PRV za free -brak takiej możliwości (chociaż mam go do końca aktualnej umowy za 0 zeta)

 

po takich negocjacjach tylko zmienić platformę -nic nie dbają o stałego klienta

a na pytania o inne rabaty i powołania się na fora internetowe -to bardzo miły konsultant zasugerował ,że ludzie piszą różne głupoty i piszą tam same kłamstwa

ręce opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo weszly pvry doo 13tek;p aczkolwiek ciezko uwierzyc...

 

Ja przedłużyłem przedwczoraj, na PVR HD rabat do 14zł/mies.

Nie było mowy o większym rabacie, nawet przy wyższym pakiecie.

Na pakiet Kompakt standardowo rabat 30% przez 12mies, 13 pełno płatny.

Ostatni miesiąc bieżącej umowy został anulowany.

 

Negocjacje prowadziłem od początku Stycznia

Patrząc na bieżące promocje i długości umów, jest to do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad przetestowaniem opcji HD (cel:wykazanie niecelowości wykorzystania tej metody transmisji). Co zatem mam zrobić aby otrzymać na własność terminal? Z tego, co wyczytałem tutaj, muszę włączyć opcję HD, zwrócić wynajmowany tuner i potem udać się po zakup odbiornika. Czy dobrze zrozumiałem?

Mam zestaw Multiroom z dwoma modułami. Sagemcom wykorzystuje dostęp warunkowy Nagravision. Czy czeka mnie zatem również wymiana kart? O i ile by mnie ten tuner kosztował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku. Ale teraz ludzie piszą o obecnych umowach.Co kogo obchodzi co było w ubiegłym roku (ja też mam darmowy PVR z zeszłego roku, ale to też nikogo nie obchodzi :) )

zresztą @moni11wyraźnie pisał że interesuje go tylko umowa na 13 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie ma możliwości uzyskania PVR-a 100% na 13, 18 ani na 24 miesiące, poza przypadkiem Bezpłatnego użytkowania z wcześniejszego Okresu Minimalnego, więc posty typu "wiec jest to realne do wynegocjowania" mijają się z prawdą. Odpowiedni byłby czas przeszły. Na chwilę obecną jest odgórny zakaz, zatem nawet jeśli już (co nie zakładam, żeby miało miejsce), to konsultant zrobił to na własne ryzyko (nikt nie zaryzykuje posadą, aby wstawić rabat), co będzie miało wpływ na wysokość premii, a dla abonenta będzie się wiązało ze złożeniem reklamacji.

Offtop:

@adrian1990_02

Rany, znasz podstawy wypowiedzi na forach w Internecie? To, że napiszesz trzy wykrzykniki albo trzy znaki zapytania, nie oznacza, że Twój post jest ważniejszy od innych. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deadprince : a jak yglada okres umowy przedluzeniowej? bo konsultantka co do mnie dzonila upierala sie zema dla mnie tylko 19 miesiecy i nic inego wiecej nie moze mi zaoferowac, a gdy powiedzialem ze dookola 13 miesieczne umowy znajomi dostaja to poiedziala ze juz takiej promocji nie ma - rozmoa byla w czwartek 3 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optimum za 51 zł jest jak najbardziej do złapania, ale Canal+ za 9,90 zł./mies. to teraz chyba niemożliwe :/ Ale musisz być twardy w negocjacjach i czekaj do ostatniego dnia, bo wtedy dadza Ci najlepszą ofertę zapewne :wink: (Oczywiście, jeśli nie będziesz zadowolony z poprzednich propozycji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...