Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby otrzymać PVR za free trzeba posiać minimum 1 dowolny kanał HD - informacja od konsultanta podczas przedłużania umowy.

 

Ja sam posiadałem dotąd pakiet Optimum + opcja Canal+, przy przedłużaniu chciałem otrzymać dekoder PACE PVR HD 500GB (wcześniej korzystałem z Fergusona i nie miałem sprzętu od Cyfry). Konsultant poinformował mnie, że może zaproponować mi dekoder za darmo ale muszę wybrać chociaz 1 kanał HD, to wybrałem opcje Canal+HD, są 2 kanały a płacę dodatkowo za nie tylko 4 zł miesięcznie.

 

Poza tym umowa na standardowych warunkach - zniżka na optimum przez 9 miesięcy, zniżka na canal+HD przez 8. umowa ze zobowiązaniem na c+ przez 19m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań do osób będących zorientowanych w temacie.

1. Czy wie ktoś może jakie opcje trzeba wybrać do pakietu KOMPAKT żeby dostać dekoder HD za 99zł przy przedłużaniu umowy na 13 miesięcy (30% zniżki przez 12 miesięcy)? Czy może to być opcja CINEMAX?

3. Czy cena 99zł za w/w dekoder HD to jest już całkowity koszt końcowy dla abonenta, czy może trzeba jednak doliczyć do niej opłatę aktywacyjną w kwocie (kolejnych) 99zł?

1. Cinemax zalicza się jako opcja HD, więc możesz bez problemu odebrać dekoder hd.

2. Możesz z niej zrezygnować po przynajmniej jednopłatnym miesiącu użytkowania

3. Tak - całkowita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy wie ktoś może jakie opcje trzeba wybrać do pakietu KOMPAKT żeby dostać dekoder HD za 99zł przy przedłużaniu umowy na 13 miesięcy (30% zniżki przez 12 miesięcy)? Czy może to być opcja CINEMAX?

Wczoraj usłyszałem od konsultanta, że trzeba mieć przynajmniej jeden kanał HD, ale jako, że teraz wszystkie HD są porozrzucane po pakietach, to jest to tożsame z posiadaniem dowolnego pakietu, w którym jest jakiś kanał HD. Chociaż kilka osób się tu wypowiadało, że można dobierać niektóre kanały HD pojedynczo (konsultant twierdził, że nie ma już takiej możliwości), ale pewnie już w trakcie trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.Na początku roku przedłużyłem kończącą się w lutym umowę.Od razu dodam,że raczej na nieciekawych dla mnie warunkach min.PVR za opłatą[miałem free],umowa na 19 miechów.Ani PVR-a za free nie chcieli dać,ani krótszej umowy też.Co do wysokości abo. to nie mam pretensji.A teraz ledwie po kilkunastu dniach proszę co się dzieje.Szlag może trafić człowieka jak zmieniają warunki.Nagle dają krótkie umowy,PVR free.Można się jakoś wycofać z tego? :/ Pozdrawiam

 

 

Jeśli w miałeś darmowy PVR to wyślij reklamację o niezgodności podpisanego aneksu z umową w punkcie dot. najmu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie a ja próbowałem wyłudzić multiroom za 1zł przez 19m lub orange sport za 1zł przez 19m. Ani to ani to nie wchodziło w grę a przy okazji dowiedziałem się że cyfra zrobi nas 1września tego roku w konia ponieważ cena multiroomu właśnie wtedy wzrasta z 15zł do 35zł. Czyli obecna cena multiroomu wzrośnie z 7,5zł do 27,5zł ponieważ to aktualne 7,5zł to nie cena MR tylko rabat od 15zł. Jak powiedziałem Panu z cyfry że to już lekkie kpiny to powiedział że jak skończy się rabat 50% na C+ po 8m to wtedy zaproponują jakiś inny rabat na C+ żeby zrównoważyć cenę ażeby klient nie odczuł podwyżki. Gorzej jak rabatu klienci nie dostaną wtedy kolejne 20zł do rachuneczku. Poprostu pięknie 85zł za optimum 30zł za C+ 27,5zł za MR 10zł za Orange Sport daje nam 152zł !!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE CYFRZE POMYSŁU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem telefon od konsultanta C+, tydzień przed końcem umowy.

Propozycja: umowa na 13 miesięcy, 30% zniżki na pakiety na okres 12 miesięcy, PVR za 12zł miesięcznie.

Obecnie mam Optimum HD, chce zmienić na Kompakt, C+ HD.

Ktoś pisał że żeby mieć PVR trzeba mieć opcje HD więc rozumie że C+ HD wystarczy ?

Próbowałem negocjować wynajem PVR ale pan powiedział że będzie raczej ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już teraz na infolinii powiedzieli, że od września wzrośnie cena MR ? Kolega chyba raczy coś ściemniać. Pracownicy z infolinii C+ nie zawsze orientują się w bieżącej ofercie, więc tym bardziej wątpliwe jest by wiedzieli co będzie za 8 miesięcy. A nawet gdyby wiedzieli to wątpię by o tym peplali na linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ściemniam. Dwa razy zapytałem gościa o ten MR. Nie wiem czy był takim [beep]lem czy co . Wiem co mówię. Powiedział że planowane są podwyżki MR do 35zł od 1 września bo coś tam się u nich zmienia. A później od razu po mojej delikatnej uwadze zaczął się motać że po ośmiu miesiącach mogę zrezygnować z opcji C+ a oni wtedy dadzą jakieś rabaty bo chcą żeby klienta utrzymać i podobne bzdety wygadywał że się cena zrównoważy i takie tam. Jeszcze jutro zadzwonię się dokładnie dowiedzieć ale jestem 100% pewny co słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już teraz na infolinii powiedzieli, że od września wzrośnie cena MR ? Kolega chyba raczy coś ściemniać. Pracownicy z infolinii C+ nie zawsze orientują się w bieżącej ofercie, więc tym bardziej wątpliwe jest by wiedzieli co będzie za 8 miesięcy. A nawet gdyby wiedzieli to wątpię by o tym peplali na linii.

No cóż, to tylko handel, trzeba naprawdę wnikliwie analizować oferty i później umowy czy aneksy, pierwszym ostrzeżeniem powinien być nienegocjowalny czas trwania umowy 19 miesięcy jaki był jeszcze do niedawna. I wiele osób takie umowy podpisało. A co będzie za 8 czy 13 miesięcy? Ciekawe czy Deadprince będzie jeszcze pracownikiem C+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem telefon od konsultanta C+, tydzień przed końcem umowy.

Propozycja: umowa na 13 miesięcy, 30% zniżki na pakiety na okres 12 miesięcy, PVR za 12zł miesięcznie.

Obecnie mam Optimum HD, chce zmienić na Kompakt, C+ HD.

Ktoś pisał że żeby mieć PVR trzeba mieć opcje HD więc rozumie że C+ HD wystarczy ?

Próbowałem negocjować wynajem PVR ale pan powiedział że będzie raczej ciężko.

 

PVR kosztuje w tej umowie 14zl miesiecznie a nie 12 i nie ma szans na darmowy PVR przy umowie na 13 miesięcy. Canal+ HD wystarczy do PVR-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...