Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przedłużyłem umowę.Miałem niesamowity ubaw jak konsultant się krygował.Na początek standardowa gatka typu 19 miesięcy,Optimum 50% przez 9 miesięcy,PVR za 15 zł.Stwierdziłem że interesuje mnie PVr gratis.Pan na to że nie ma takiej opcji.W odpowiedzi usłyszał że dla mnie teraz to czas decyzji,czas wyboru platformy i albo coś ustalimy albo wybieram się po inną.Zaproponował że się skonsultuje...Cha cha...cisza w słuchawce przez pół minuty i okazało się że można."Naprawdę otrzymał Pan niepowtarzalną ofertę".

Wziąłem Optimum w promocji 50% na 9 miesięcy,Multipremium HD 50% na 8 miesięcy,multiroom za 1 zł i umowa na 25 miesięcy.

@deaprince-dekodery jednak dają za 0 zł...

ps.Nie można dobrać National Geographic HD za 5 zł choć regulamin mówi że można dobrać do każdego pakietu oprócz START.Powalczę od 01.02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po maju trzeba utrzymać jeszcze pakiet przez 3 miesiące. to jest warunek włączenia promocji. 3 miechy 'gratis' + 3 miechy full opłata.

 

A właściwie 3,5 mies."gratis" bo najlepiej dokonać zmiany 15 lutego. Przy czym Prestiż za 64 zł albo Optimum za 43 to wcale nie gratis, stąd ten cudzysłów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest niezła zagrywka konsultantów-handlowców, najpierw stanowcza gadka że trzeba co miesiąc płacić za dekoder i nie ma nawet szans na bezpłatny, później oczywiście po rozmowie z jakimś tam szefem i łaskawie, wyjątkowo, zgoda na dekoder za free i co?, i ludzie są tacy szczęśliwi że udało im się "wynegocjować" najczęściej stary, używany już przez nich sprzęt bez opłat że nawet nie patrzą na jaką naprawdę lipną "promocję" się godzą. A tak naprawdę czytając to forum, dochodzę do wniosku że nikt jeszcze niczego sensownego nie wynegocjował. Pozdrawiam wszystkich "negocjatorów" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co miałem:

Optimum,Mix HD,Flimbox HD,Canal +HD

Dekoder Pace HD - wynajem płatny miesięcznie.

Umowa 13 miesięcy (1 umowa) obowiązywała do 31.01.2011 r.

Opłata miesięczna ~72 zł

 

Co będę miał:

Optimum 9x50% 10-19-100%

Canal + HD, 8x50%, 9-19-100%

Multiroom 7,5 zł za każdy miesiąc (naliczane dopiero po odbiorze, następny miesiąc)

Dekoder Pace HD 1-18=0zł 19-20zł

Średnio wyliczyłem ~81 zł na miesiąc.

 

Nie musiałem zbytnio się prosić, a w zasadzie otrzymałem taką propozycję od ręki. Coś mi się wydaje, że cyfra sama zmieniła zdanie względem klientów. Wcześniej rozmawiałem z nimi pod koniec listopada bez rezultatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Dzisiaj przedłużyłem umowę, :read: która kończyła się 31 stycznia na standardowych warunkach:

- 19 miesięcy

- Kompakt HD- 7 mies. 50%

oraz aktualnie posiadany przeze mnie PVR PACE gratis przez 18m, a w ostatni 19m - 20 zł.

Ja jestem zadowolony :) to co chciałem - dostałem. :jupi:

 

Poinformowano mnie również, że teraz jest jakaś promocja pakietów i przez miesiąc bedę odbierał pakiet optimum HD - który po miesiącu zostanie automatycznie zmieniony na stary pakiet z umowy tj. Kompakt HD - więc nie muszę nigdzie dzwonić o zmianę na stary pakiet.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili do mnie z cyfry z pytaniem czy zastanowiłem się od ostatniej rozmowy na temat przedłużenia umowy na warunkach jakie mi zaproponowano 5 dni temu ( optimum + canal plus premium HD + pace 500 GB = wcześniej rabaty a od 10 do 19 miesiąca 113 zł ) , to powiedziałem że niestety ale o jakieś 20 zł jest to dla mnie propozycja za wysoka. Więc pan stwierdził, że w takim razie może mi zaproponować darmowy dekoder pvr przez 18 miesięcy a płatny 20 zł ostatni miesiąc i czy mi taka propozycja odpowiada. Najśmieszniejsze jest to , że ja ani razu nie wspomniałem o darmowym dekoderze podczas naszej rozmowy ani dziś ani nigdy wcześniej ( to mój pierwszy rok z cyfrą i za pace pvr płaciłem 10 zł przez 13 mc bo nie wiedziałem wczesniej że może być za free) i nie pozostało mi nic innego jak wycofać swoje wypowiedzenie. Przypuszczam , że od tej chwili wszyscy którzy złożyli wypowiedzenie będą dostawać dekodery pvr za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mb79

Witam. Dzwonili tydzień temu -zaproponowali podobne warunki (7m-50%, umowa 19m) tylko opłata za PVR PACE 20 zł/m . Powiedziałem, że warunki dot. pakietu ok - ale tylko jak pvr pace bedzie za 0 zl - powiedzieli , że się nie da za darmo - mogą tylko zaproponować dekoder HD do nabycia (chyba za coś ok 250 zł) ale bez nagrywania. Odpowiedziałem , że nie chcę - i znają moje zdanie i nr telefonu - jak bedą mogli dać PVR za darmo to niech zadzwonią - bo inna propozycja nie wchodzi w grę (szkoda ich i mojego czasu).

Dzisiaj zadzwonili sami - powiedzieli, że bedzie "prawie" za darmo bo w ostatnim miesiącu 20 zł - więcej nie mogą dać. Co miałem robić - zgodziłem się ...hehe

Ps. nic nie mówiłem o przejściu do innej platformy itp - choć myslałem, że temat zamkniety i miałem brać - "n" - w tym roku mają fajne promocje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@markar

Da się, ale się nie dało.

@valdir

Nie wiem, o jakiej sztuczce mówisz. Wskaż mi choć jedną osobę, która do 12 stycznia przedłużyła umowę z PVR-em za 100% i potrafi to udowodnić (nie liczę Bezpłatnego użytkowania).

To już naprawdę zrobiło się nudne, że w kółko na mnie i na innych konsultantów narzekacie :) człowiek zawsze stara się uchylić rąbka tajemnicy i uciąć dyskusje na kilka stron, ale i tak zawsze jest źle.

 

Bierzcie te darmowe PVR-y póki są, bo jeszcze znów zrobią numer i wycofają.

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszecie że ostatni 19 miesiąc macie pełnopłatny za dekoder a mi babeczka dała na 19 mieś za darmo(chyba że się pomyliła)

Dziś przedłużyłem kompakt na 19 mieś.(przez 7 miechów 50% reszta po normalnej cenie) i canal+ do końca miecha za free :smile:

Z drugiej strony cośmoże jest na rzeczy że tak wszystkim nagle dają darmowe PVR-może N-ka coś od poniedziałku da fajnego? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem nad czym tu się zastanawiać, przecież programowo oferta C+ jest z żadną inną nieporównywalna, wyjątkowa, no i ta możliwość odbioru na kilku TV, właściwie niedostępna w ofercie innych platform(parowanie kart ze sprzętem). Także tak jak radzi deadprince - Bierzcie te darmowe PVR-y póki są, bo jeszcze znów zrobią numer i wycofają.

 

PS. deadprince - heh, napewno wiesz jak to jest, mam przynajmniej taką nadzieję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszecie że ostatni 19 miesiąc macie pełnopłatny za dekoder a mi babeczka dała na 19 mieś za darmo(chyba że się pomyliła)

Dziś przedłużyłem kompakt na 19 mieś.(przez 7 miechów 50% reszta po normalnej cenie) i canal+ do końca miecha za free :smile:

Z drugiej strony cośmoże jest na rzeczy że tak wszystkim nagle dają darmowe PVR-może N-ka coś od poniedziałku da fajnego? :roll:

No to naprawdę wynegocjowałeś świetne warunki, gratuluję. Napisz proszę czy ta babeczka się pomyliła czy nie? :D

N-ka i tak daje bardzo dużo, no ale też liczę że da więcej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...