Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie przedluzylem umowę, warunki standardowe, nie wywalczyłem dekodera PVR za free (proponowano mi za 15zl/miesiac, gdzie teraz płace 10zl/m-c), nie zgodziłem się wykupic dekodera PACE SD za 99zł ( tak tak nie za 49 tylko 99! ) wiec zszedłem z ofertą do minimum opłacalnosci, czyli pakiet kompakt i paczka canal+ na 19miesiecy ( płace polowe wartosci gdyz mam splitter ;p )

Trocje dziwna polityka Cyferki. sam byłem skłonny płacic im srednio 80-90zł za tresci programowe, a tak, dostaną mniej , duzo mniej,

bo zatrzymałem Cyfre+ dla Canal+Sport,Polsatu i Kuchni.tv a zamówiłem N w wielkiej rewolucji za 48zł z dekoderem PVR za darmo, i to jest teraz moja głowna platforma( i pewnie tak juz zostanie)

 

A jak to czyta szef Cyfry+ to chciałem podziekowac że przez 10 lat była to moja podstawowa platforma cyfrowa, masz 13 miesiecy na na zrozumienie swoich błędów !

I mimo wszystko wszystkiego dobrego Na Święta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was pytanie bo kolega nie chce zdradzić co "utargował". Jakiś czas temu zadzwonili do niego z przedłużeniem umowy. Dotychczas miał (po nowemu Optimum + Canal+) czyli standardowo ok 100 zł/mc. Teraz wziął (dali mu :) ) Kompaktowy i Canal+ na 15 m-cy (nie chciał żadnych opcji dodatkowych więcej, namawiałem go aby wziął jakiś dekoder HD ale chyba ta technologia długo u niego nie zagości, ani żadnego Multiroomu bo nie chce mu się biegać co 6h za powiedzmy 15 zł/mc) i nie chce mi powiedzieć jakie warunki mu zaproponowano. Może mi ktoś podpowiedzieć co na taką kofigurację proponują? Wiem tylko tyle że przez 10 miesięcy będzie płacił "ulgowo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś sytuację,. że umowa wypowiedziana pod koniec listopada , obowiązująca do stycznia i ani jednego telefonu do tej pory po wypowiedzeniu ?

Był jeden, ale w momencie, jak wypowiedzenie nie było jeszcze wprowadzone w systemie.

Dzwonić samemu w PN czy nadal czekać na jakąś ofertę.

Czy może nowa polityka C+ to jest taka, że dajemy kopa starym abonentom, którzy wypowiedzieli umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie.Jeden telefon jeszcze w połowie listopada,wypowiedzenie złożone na początku grudnia.Tyle że na obecną ofertę i tak się nie zgodzę a w styczniu już pewnie będę miał inną platformę więc wtedy przedłużenie umowy nie będzie wchodziło w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca stycznia jestem na wypowiedzeniu. Jest możliwość na przedłużenie na 25 miesięcy z pakietem Optimum HD oraz multiroom w takiej konfiguracji:

OptimumHD 10x42,45 , 84,90x15zł

C+HD z zobowiązaniem 8x14,95 , 17x29,90zł

Multiroom za 1zł na 25 miesięcy

Dekoder podstawowy mam teraz za darmo PacePVR da rade utrzymać go gratis przez 25 miesięcy?

Dodatkowo zakupić dekoder do multiroomu Philips HD za 99zł

Proszę o info czy nadal wymagana jest aktywacja multirom co 6h? bo na stronie cyfry nadal piszę że tak :(

 

Dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty są na stronie Cyfry+

 

Mam umowę do końca stycznia jestem na wypowiedzeniu. Jest możliwość na przedłużenie na 25 miesięcy z pakietem Optimum HD oraz multiroom w takiej konfiguracji:

OptimumHD 10x42,45 , 84,90x15zł

C+HD z zobowiązaniem 8x14,95 , 17x29,90zł

Multiroom za 1zł na 25 miesięcy

Dekoder podstawowy mam teraz za darmo PacePVR da rade utrzymać go gratis przez 25 miesięcy?

Dodatkowo zakupić dekoder do multiroomu Philips HD za 99zł

Proszę o info czy nadal wymagana jest aktywacja multirom co 6h? bo na stronie cyfry nadal piszę że tak :(

 

Dzięki za info!

Nie do końca - nie ma gratisowych PVR - jeżeli masz już moduły to nie można ich wymienić na karty cameleon, ale jeżeli nie masz kart MR to w takim przypadku otrzymasz karty cameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam modułu mam teraz KompaktHD, C+HD, dekoder PaceHd i chciałem przedłużyć umowę w konfiguracji jaką opisałem powyżej tylko konsultacji cyfry piszą że za dodatkowy dekoder mam płacić 149zł a za multirooma 7,5 wiec chyba lepiej podpisać nową umowę :( Chcę płacić więcej a tak nie można nic wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma sensu podpisywać nowej umowy bo warunki MR są takie same a do tego przy podpisywaniu nowej umowy musisz zapłacić za aktywacje dekodera PVR 99 zł, przy podpisaniu aneksu na 25 miesięcy masz MR przez cały okres umowy za 1 zł i dekoder Philips HD / Sagemcom HD za 99 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Podpisując aneks u dystrybutora na 25 miesięcy otrzymujesz MR za 1 zł na cały okres umowy i dekoder HD za 99 zł :-) Te warunki które podałeś obowiązują u dystrybutorów przy aneksie na 19 mies :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużona umowa

PVR PACE gratis przez 19 m

Optimum HD zniżka 50 % 1-9 miesiąc

Canal HD oraz HBO HD zniżka 50 % 1-9 miesiąc

Multiroom zniżka 7,5 zł przez 9 miesięcy , póżniej 15 zł

Umowa 19 miesięcy z możliwością zmiany pakietu w ciągu 30 dni.

Nie do końca - nie ma gratisowych PVR - jeżeli masz już moduły to nie można ich wymienić na karty cameleon, ale jeżeli nie masz kart MR to w takim przypadku otrzymasz karty cameleon.

Wymiana na dwie karty , zamiast latania co sześć godzin, oraz gratis PVR także jednak można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli miałeś go na cały okres umowy to bez problemu :D

 

Dekoder podstawowy mam teraz za darmo PacePVR da rade utrzymać go gratis przez 25 miesięcy?

Dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużona umowa

PVR PACE gratis przez 19 m

Optimum HD zniżka 50 % 1-9 miesiąc

Canal HD oraz HBO HD zniżka 50 % 1-9 miesiąc

Multiroom zniżka 7,5 zł przez 9 miesięcy , póżniej 15 zł

Umowa 19 miesięcy z możliwością zmiany pakietu w ciągu 30 dni.

Nie do końca - nie ma gratisowych PVR - jeżeli masz już moduły to nie można ich wymienić na karty cameleon, ale jeżeli nie masz kart MR to w takim przypadku otrzymasz karty cameleon.

Wymiana na dwie karty , zamiast latania co sześć godzin, oraz gratis PVR także jednak można.

 

Do tej pory korzystałem z drugiego swojego dekodera , teraz jeśli chciałbym kupić drugi do multiroomu od cyfry , jakie ceny mnie obowiązują np. czy PHILIPSA HD mogę kupić za 99 zł ? ( konsultant stwierdził że jakbym chciał kupić w promocyjnej cenie drugi dekoder , to wtedy przepada mi zniżka 100 % na wynajem PVR )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...