Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowę z C+ Cyfrowy do 30 września br. na zarejestrowanym wypowiedzeniu. Oferta z przed chwili - nowa umowa na 18 miesięcy, zniżka ok. 30% przez początkowe 15 m., ostatnie 3 bez zniżki. Dokładna cena za Kompakt przez pierwsze 15 miesięcy: 29.90,-

 

Podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie korzystam z "Prestiżowego+" za 99.90, jak wiadomo zlikwidowano ten pakiet i wciśnięto "Prestiż HD+". Czy będzie możliwość oglądania pełnej oferty programowej w cenie ok 100PLN (po rabacie)? Nie zależy mi na kanałach HD.

 

PS szkoda, że Cyfra+ zlikwidowała pakiet Prestiżowy+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

 

Proszę o odpowiedź korzystam z pakietu prestiżowy za 99,90zl jak kolega wyżej. Nie interesie mnie technologia HD mam pytanie jak to będzie przy negocjacjach teraz mam wszystkie kanały prócz HD. To teraz tak to będzie wyglądać?:

 

Otimum + Multipremium +Filmbox + Orange Sport + Mezzo

63,90 + 82,90 + 15 + 10 + 4 = 175,80 zł :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sie obawiałem...

Czyli na teraz dla niższych pakietów poniżej optimum, czyli np. dla kompakt nie ma w ogóle możliwości oglądania kanałów HD , poza tymi 4 w pakiecie i C+ :evil::evil::evil::crazy:

 

 

edit

Czyli mniejsza elastyczność doboru kanałów/pakietów = dla jednych niemożliwość oglądania HD w niższych, dla innych konieczność oglądania HD i płacenia za nie w wyższych.

 

Czyli generalnie BEZSENS :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, umknęło to mojej uwadze.

 

Jestem w podobnej sytuacji do Ciebie i właśnie dla Eurosportu 2 HD oraz Animal Planet HD włączyłem sobie opcję 5xHD ostatniego dnia przed repakietyzacją. Jednakże okres lojalnościowy mojej umowy upływa dopiero za 10 miesięcy więc na razie nie zaprzątam sobie głowy tymi całymi zmianami w ofercie Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużaniu umowy poinformowano o możliwości multiroom do Komfortowego+ we wrześniu. Całe szczęście że zgodziłem się na 13 mcy z możliwością zakończenia do końca września. Okazało się że multiroom tylko jak zakupię za 79 zł nowy dekoder. Mam stary Philips 3010 działa na 5/6 i nie potrzeba mi nowego dziadostwa. BYE Cyferka. Nie rozwiązuję umowy bo N ma kibel nie promocję ale za rok nie zapomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz wziąć ten tuner za 79zł od Cyfry+ i błyskawicznie sprzedać go z zyskiem w sieci. Nie dość, że będziesz wtedy mógł wziąć Multiroom to jeszcze trochę zarobisz na sprzedaży dekodera. Ja tak zrobiłem przy przedłużaniu swojej umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyg

Dekoder możesz w każdej chwili kupić i nie musisz czekać na zakończenie umowy! Była już o tym mowa. Warunkiem jest posiadanie na swoim kontrakcie przynajmniej jednego kanału HD, idziesz do punktu Cyfry z dowodem osobistym i otrzymujesz dekoderek HD z roczną gwarancją za 249zł

 

P.S. Takie same zasady dotyczą modułu HD za 49zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mi się z końcem Września kończy rabat na HBO typu 19,90 przez pół roku

i dzwoniłem w Czwartek negocjować to pani powiedziała ,że aktualnie nie ma żadnych bonifikat na wyżej wymienione kanały a 10zł to nie majątek ja powiedziałem ,że dla mnie to też są pieniążki i podziękowałem w ten sposób będą płacił 56,40zł zamiast 76,30zł za nowy pakiet Optimum HD+ stary Komfortowy+ Canal+ HD , HD mix PVR Gratis

 

Ps: I tak bym nie wziął tych HBO bo według mnie są warte 9,90zł :P

 

POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...