Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za dvbnews: "Abonenci korzystający ze zniżek procentowych oraz gwarancji ceny, nie będą objęci podwyżką do czasu obowiązywania promocji. Zgodnie z art. 8 § 5 i 6 Regulaminu Umowy o Abonament zmiana ceny opcji Canal+ nie uprawnia Abonentów do rozwiązania Umowy, a jedynie do rezygnacji z tej opcji."

 

Więc nie masz możliwości rezygnacji, a jeśli chodzi o przedłużenie umowy to najwcześniej 3 miesiące przed końcem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te osoby ktore jeszcze maja jakies znizki to im ceny nie wzrosna ale Ci ktorzy nie maja znizek i podpisuja nowe umowy owszem. jesli nie macie promocji a zalezy wam na c+ zadzwoncie na infolinie i powiedzcie ze chcecie od wrzesnia skorzystac z promo. jest albo na 4 mies za 14,90 albo przez pol roku za 19,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te osoby ktore jeszcze maja jakies znizki to im ceny nie wzrosna ale Ci ktorzy nie maja znizek i podpisuja nowe umowy owszem. jesli nie macie promocji a zalezy wam na c+ zadzwoncie na infolinie i powiedzcie ze chcecie od wrzesnia skorzystac z promo. jest albo na 4 mies za 14,90 albo przez pol roku za 19,90

Dzwoniłem przed chwilą na infolinie i nie ma podobno w tym momencie opcji za 14,9 na 4 miesiące. Zaproponowano mi tylko 30% zniżki od nowej ceny na 4 miesiące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polarnik29

 

zapewne masz powitalny+ i dodatkowo canal+ - jedynie przy tej konfiguracji nie przysługuje rabat który napisalem jako pierwszy tj. 4 miesiące 50% upustu, a jedynie 6 miesięcy 10 zł [ czyli Twoje 30% ]

 

przy innych pakietach jest tak jak podałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam ostatni miesiąc Prestiżu+ za 50%, chciałęm zejść do podstawowego+ z C+ z tą obniżką 50%, OS, bo HD Mix mam za 8zł dopłaty. Otrzymałem informacje, że takiej promocji na C+ nie ma i jedynie moge dostać upust 30% na 4 miesiące od nowej ceny.

 

Chociaż może ta Pani nie wiedziała o tej promocji, bo pomimo, iż mam Pace 500 GB, powiedziała, że pod koniec umowy będę mógł wymienić dekoder na taki z funkcją nagrywania... ;) Może nowa była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocja była do tej pory identyczna co do 'parametrów' [ 50% i 10 zł w zależności od trwania zniżki ] - po zmianie ceny opcji zmieniła się tylko kwota finalna, więc to co napisałeś w drugiej części jest prawdopodobne ;)

 

albo byłeś złym 'abonamentem' i nie chciała Ci robić dobrze heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem w którym dziale zamieścić moje pytania.

 

-Ostatniego sierpnia kończy mi się umowa.nie wymówiłem jej w lipcu.czy to prawda, że teraz obowiązuje mnie trzymiesięczny okres wypowiedzenia.czyli jeżeli wypowiem ją teraz(w sierpniu) to tak czy siak do końca listopada będę abonentem cyfry?

 

-czy bez przedłużenia umowy mogę (za opłatą oczywiście) wziąć od cyfry dekoder pvr pace na jeden miesiąc i przykładowo po tym właśnie miesiącu oddać go.Zakładam, że wykupię oczywiście minimum jeden kanał hd na ten miesiąc oczywiście.

 

-to samo jeżeli chodzi o multiroom.biorę na miesiąc nie przedłużając umowy.

 

Mam komfortowy,canal+ i hbo.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jeśli masz umowę do końca sierpnia i wypowiesz ją w ostatnim miesiącu to obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia. Od września będzie 3 miesięczny okres wypowiedzenia.

2. Tak, ale musisz wziąć na przynajmniej jeden pełny miesiąc (niezależnie którego dnia oddajesz, opłata naliczana jest za cały miesiąc, nawet jeśli oddasz 2 dnia miesiąca)

3. Musisz zmienić pakiet przynajmniej na prestiżowy+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...