Skocz do zawartości

Samsung DSB 305G


mimik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

mam problem z moim dekoderem DSB 305G, używam go jakieś 3 miesiące, od kilku dni dekoder podczas zmiany kanałów zawiesza się i jest różowe tło, i nic nie można z nim zrobić, dopiero po wyjęciu wtyczki z kontaktu, i ponownym włączeniu dekoder startuje, a druga sprawa to po przełączeniu w tryb radiowy dekoder blokuje się i także nie reaguje na pilota. Wiecie może w czym problem ?

Nie wiem czy zanosić do serwisu, bo nie chcę być kilka tygodni bez TV, chyba że dadzą mi zastępczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wysłać do serwisu Samsunga na odpłatna naprawę lub udać się do APS i odebrać dekoder HD udostępniony z nowa umową (prawdopodobnie 149zł) na 29 miesięcy. A można było przy podpisywaniu umowy na pakiet Familijny HD wymienić dekoder za 1zł. ;) Jesli nie będzie jeszcze ofert na podmianę dekodera w systemie obsługi sprzedaży do masz prawo do dekodera zastępczego do czasu pojawienia się ofert na podmianę dekodera (za 149zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś CP nie wyszła aktualizacja listy :(.

 

Na moim Samsungu 305 nie mam na liście kilku kanałów, m.in. kanałów z rodziny MTV :(.

 

Robię wyszkiwanie przez skanowanie sieci.

Jeśli zrobię skanowanie trnasportera MTV 11075V, kanały też nie pojawiają się.

 

Tak ot jest gdy listę robi sięna kolanie.

 

Czy ktoś z Was ma podobny problem z tym dekdoerem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeliczyłem, i zgodnie z oficjalną listą kanałów zamieszczoną na portalu tvpolsat.info brakuje kanałów numer:

3, 39, 40, 44, 66, 69, 71, 96, 101, 107, 119, 132, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 157, 159, 160, 162, 164, 175, 182, 184, 186, 189, 191, 193, 195, 197, 198, 199, 200, 208, 214, 215, 216, 217, 219, 223, 225, 232, 237, 243, 244, 246, 247, 248, 249, 256, 260, 261, 262, 263, 310

 

Podobną listę zamieścił użytkownik kriss83 w innym wątku

 

Wygląda na to że dekoder przyjmuje na listę tylko 200 kanałów bo tylko tyle jest na liście podstawowej, wcześniej zauważyłem że jak robi się na nim swoją listę ulubionych także wchodzi tylko 200..., czyżby wina samsunga..?

 

edit: powrót do ustawień fabrycznych nie przynosi rezultatu, tylko pozbyłem się listy ulubionych... :censored: , ciekawe jak wygląda sprawa w innych typach dekoderów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wykasuje się wszystkie kanały z samsunga, to kanały MTV wyszukuje, następnie skanuje się sieć, ale ich na liście nie ma. Są wylko na liście WSZYSTKIE.

 

Ale jaja ! Nie ma na liście TVP1 !!! buahahhahaha

 

Już wiecie dlaczgo lista kanałów CP była taka uboga ? :lol2::lol2::lol2::lol2:

Skoro co za duża (dla dekodera), to niezdrowo.

 

Może ktoś tym [beep]om z BOKu przekazać :lol2::lol2::lol2::lol2: ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem taką odpowiedź:

 

Szanowny Panie

 

W związku z pojawiającymi się problemami proszę na 10 sekund odłączyć dekoder od zasilania, a następnie po uruchomieniu, przywrócić ustawienia fabryczne i ponownie zainstalować kanały według poniższej instrukcji:

 

Menu -> Instalacja [OK] następnie należy wprowadzić kod pin [kod fabryczny 0000] i wybrać Przywróć ustawienia fabryczne [OK] „Wciśnij OK aby wykonać lub EXIT aby zrezygnować” [OK]. Po chwili wyświetli się plansza instalacyjna z parametrami jeżeli są prawidłowe zatwierdzamy [OK]. Dekoder zacznie instalacje kanałów, po wyszukaniu przejdzie automatycznie do odbioru kanałów TV.

 

Ale nie chce mi się jej wypróbowywać - szkoda mi mojej listy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Chciałem opłacić abonament na wakacje gdyż dekoder jest po umowie. Ostatnio długo nie użytkowałem dekodera od grudnia 2009. Mam teraz z nim problem, bo po przywróceniu ustawień fabrycznych gdy włączam skanowanie sieciowe nic nie wyskakuje, fabrycznie sr ustawione jest na 3/4, czy przypadkiem sr się nie zmienił na 5/6 ? jeśli tak to pewnie trzeba mu zaktualizować soft, ale czy Polsat ten soft jeszcze trzyma gdzieś na swoim transponderze wątpię. Dekoder stał się bezużyteczny bo nawet odbiór fta jest zablokowany.

-----------------

udało się ręcznie mi ustawić transponder polsatu, czy dalej na kanale Travel można ponawiać sygnał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...