Skocz do zawartości

Samsung DSB 305G


mimik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po zmianie tr przez TV TRWAM na Satelita ASTRA 1H 19,2° East

Transponder: 111

Częstotliwość: 12604 MHz

Polaryzacja: H (pozioma)

SR: 22000

FEC: 5/6

PID VIDEO: 33

PID AUDIO: 3606

 

nie mogę jej ustawić na dekoderze, próbowałem już na wszystkie sposoby i zero efektów.

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak to zrobić, wyczerpałem już wszystkie pomysły.

Aktualizacja dek była robiona przypisywany nowy tr i po wyszukaniu nic nie znajduje,

nie wiem czy to problem dekodera że nie obsługuje takiej częstotliwości, czaszę posiadam 80cm średnicy.

Prosiłbym o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robisz dobrze , ale skoro Ci nie wyszukuje żadnego kanału z tego transpondera to musisz skorygować ustawienie anteny . Wejdź w menu > instalacja > skanowanie transponderów ( teraz ustaw na ten transponder ) i sprawdź jaki masz sygnał .Przed chwilą sprawdzałem na swoim Samsungu 370G i wszystko gra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam

od piatku 21.10 jestem szczęśliwym posiadaczem DSB305G, a wcześniej miałem 3,5roku MINI dekoder (padł chyba zasilacz bo po podłączeniu dekodera dioda p[beep]sa, dekoder nie startuje). Nie miałem duzo czasu na zabawę ustawieniami ( głównie walka z szumem w dzwieku). Na razie jest w miare OK, ale mam pytania:

1. porównując obraz z tym co pamietam (MINI nie odpala nie mam jak porównać) na niektórych kanałach jest chyba trochę gorszy, a na innych lepszy w stosunku do MINI. na DSG305G mam ustawione :composite+RGB, na MINI było: component

2. problem z szumem. na MINI miałem głośnośc TV LCD LG ok. 45%, a na dekoderze zmieniałem od min ( 2 kreski to trochę szumiało) do max i było OK. teraz na TV ma ok. 20% na 305G wartość 10 i więcej. poniżej 10 szumi, a zakres jest chyba do 15.

 

kabel EURO mam od MINI bo ten dołączony do 305G to porażka (obraz kasza).

Chętnie przeczytam wasze sugestie jak ustawić 305G (za dużo w menu nie ma), może miał ktoś podobny problem.

Pokombinuje jeszcze z ustawieniami TV, zobacze co wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Do tej pory nie mam na liście CP na pozycji 26 i 74 kanału Polsat Crime & Investigation Network, natomiast History na pozycji 94 mam. Przywrócenie ustawień fabrycznych i ponowne przeskanowanie sieci nic nie pomogło. Macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów problemy z kanałami na tym dekoderze, prawie że standard po każdej zmianie listy kanałów, już o tym kiedyś pisałem jak ostatnio zmieniali listę, tym razem na głównej brak kanału 26 i 74, całe szczęście że dekoder ma listę ulubionych którą łatwo edytować, mogli by jakąś poprawkę do oprogramowania przesłać żeby te kłopoty ominąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu brak na liście CP kanału Polsat Crime & Investigation. Przydałaby się nowa wersja oprogramowania, ale pod warunkiem, że zostanie możliwość tworzenia list ulubionych kanałów, tak jak do tej pory. W nowym sofcie powinna się pojawić możliwość włączania napisów, ponieważ takiej funkcji nie ma, przynajmniej ja nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się nowa wersja oprogramowania, ale pod warunkiem, że zostanie możliwość tworzenia list ulubionych kanałów, tak jak do tej pory. W nowym sofcie powinna się pojawić możliwość włączania napisów, ponieważ takiej funkcji nie ma, przynajmniej ja nie widzę.

 

Mówisz i masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, iż w dniu dzisiejszym (tj. 28 listopada 2011 r.) na satelicie umieszczone zostało nowe oprogramowanie dla dekoderów Samsungów S305G.

 

 

 

Nowa wersja oprogramowania - 188:

•eliminuje problem z brakiem instalacji niektórych kanałów na liście kanałów w dekoderze,

•zmiana organizacji kanałów,

•poprawia funkcjonalność EPG - poprawne wyświetlanie tytułów programów m.in. dla kanałów z grupy TVN,

•dodaje nową funkcjonalność: Parental Control (blokada rodzicielska poprzez wprowadzenie kodu PIN w celu umożliwienia obejrzenia programu),

•dodaje nową funkcjonalność podpisów - dostęp bezpośrednio z pilota do dekodera np. dla kanałów HBO,

•poprawia stabilność dekodera.

Jak zaktualizować oprogramowanie:

•przejdź do Standby na około 1 minutę, po wyjściu ze Standby pojawi się komunikat o nowym oprogramowaniu, który należy zaakceptować;

•ręcznie wybierz z MENU dekodera - Aktualizacja Oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...