Skocz do zawartości

Samsung DSB 305G


mimik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Zdubluję, swoją odpowiedź ponieważ mam inny problem.

Czy da się wgrać jakieś nowe oprogramowanie do tego dekodera, jeżeli skończona została umowa?

np. Tak żeby poszło na nim np. Mtv Unlimited lub coś innego. Czy jest w tym dekoderze jakaś pamięć czy jest tak mała, że nie da się nic wgrać. :(

Czekam na wasze odpowiedzi.

Pozdrawiam Piotrek52090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś poraz drugi padł mi ten dekoder ostatnia naprawa styczeń2009 oczywiście już po gwarancji i stała awari dioda lekko swieci na czerwono.Dzwoniłem na info i mam dostać nową propozycję nowej umowy z nowym dekoderem.Czy ktoś może korzystał z takiej zamiany.Mam pakiet fam+relmix+hbo umowa kończy się11.2010. :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo Cie Kolego rozumiem, dlaczego sądzisz że wgrywanie softu alternatywnego do tunera który jest moją własnością jest piractwem ??

Wszystko zależy jak się wykorzystuje to oprogramowanie ale nie osadzaj wszystkich z alternatywnym oprogramowaniem jako Piratów bo to trochę nie ładnie.

 

Przepraszam za offtopic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niech szwagier zadzwoni do CP o wlaczenie kanalow FTA, ja tez musialem dzwonic zeby mi wlaczyli kanaly jak jeszcze nie mialem podpisanej umowy na pakiet mini w samsungu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po 4 latach niezawodnego działania swój żywot zakończył mój DSB 305G :cry: Nie da się go już uruchomić i tylko świeci bardzo słabo czerwona dioda. Moje pytanie czy ktoś naprawiał ten dekoder gdy skończyła się już gwarancja i ile taka naprawa kosztuje? Szkoda mi tego tunera bo był on z jednym z najlepszych dekoderów jakie w ofercie miał CP i szkoda by go było tak po prostu zezłomować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4 latach niezawodnego działania swój żywot zakończył mój DSB 305G :cry: Nie da się go już uruchomić i tylko świeci bardzo słabo czerwona dioda. Moje pytanie czy ktoś naprawiał ten dekoder gdy skończyła się już gwarancja i ile taka naprawa kosztuje? Szkoda mi tego tunera bo był on z jednym z najlepszych dekoderów jakie w ofercie miał CP i szkoda by go było tak po prostu zezłomować.

 

 

W tym modelu to chyba standard. Dostałem go w sierpniu 2008 w ramach wymiany dekoderów za Samsunga DSR 7000 (Świetna maszyna jak na swoje czasy.) ,który to służył mi bezawaryjnie przez 7 lat. Niedawno przytrafiło mi się to co u Ciebie. Na szczęście był jeszcze na gwarancji to nie trzeba było płacić za naprawę (Dekoder jest wykupiony na własność)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Po 4 latach niezawodnego działania swój żywot zakończył mój DSB 305G :cry: Nie da się go już uruchomić i tylko świeci bardzo słabo czerwona dioda. Moje pytanie czy ktoś naprawiał ten dekoder gdy skończyła się już gwarancja i ile taka naprawa kosztuje? Szkoda mi tego tunera bo był on z jednym z najlepszych dekoderów jakie w ofercie miał CP i szkoda by go było tak po prostu zezłomować.

Przed 20 minutami stalo mi sie dokladnie to samo.Nie da sie go juz uruchomic :( I mam pytanie: dawac go do naprawy i czy po niej jeszcze troche pociagnie? Czy moze bardziej oplaca sie kupno nowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam ponowne pytanie odnośnie tracenia zaprogramowanych kanałów ulubionych w S305G. Otóż, niezależnie czy mam go na stałe podpiętego do zasilania czy przez wyłączany Acar, często (już teraz prawie codziennie) gubi całą listę kanałów i zgłasza się jak nowo zainstalowany. Przeczytałem cały wątek o tym, ludzie pisali, ale nikt żadnych konkretów nie napisał, że padło to czy tamto. Czy ktoś może podpowiedzieć co jest przyczyną, czy da się naprawić, czy tylko wchodzi zerwanie umowy i branie dekodera familijnego ? ( to rozwiązanie mi najmniej odpowiada ze względu na na brak listy ulubionych i sortowania) !

 

Pozdrawiam

MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już straciłem cierpliwość do niego, wziąłem nową umowę na dekoder familijny (badziew w porównaniu S305G) wypowiadając umowę na poprzedni. S305G już miał 2,5 r i dawno mu gwarancja minęła....Programowanie kanałów przed każdym włączeniem TV to byłą klęska !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...