Skocz do zawartości

Samsung DSB 305G


mimik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mój dekder blokuje się gdy ogładam tvp info,wyskakuje że tego kanału nie ma w twoim abonamencie,gdy wznowie sygnał z satelitą po 3-4 min ogladania znów to samo.Czasami taki problem zdarza sie również na innych kanałach już od tygodnia gdy odebrałem dekoder z serwisu po wymianie flasha.Co może być przyczyną tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja u siebie dziś zauważyłem "ciekawą" :twisted: rzecz mianowicie na wszystkich kanałach polsatu (play, cafe, news, sport, extra, tv4, polsat i 2) dekoder tak jakby tracił syg z satelity na kilka sekund za chwile załapywał i znowu tracił i niestety nie da się tego oglądać.

Czy ktoś miał u siebie podobne przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie jakoś wyeliminować problem przebijania obrazu :?: Mam ten dekoder podłączony do telewizora i podczas oglądania na nim przebija mi obraz z telewizji naziemnej. Gdy mam włączony TVP1 przebija mi pod oglądanym kanałem na dekoderze TVP1. Odłączenie zwykłej anteny nic nie daje (obraz staję się ziarnisty). Także gdy przełącze telewizor na AV występuje ten problem (ziarnisty obraz).

 

Proszę o pomoc :!:

 

 

Czytałem gdzieś, że trzeba wymienić kabel euro na lepszy. lub wylutować 19 nóżkę:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/files-rtvforum/euro_scart.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odwrocic euro :?: , ten co idzie do tv to dac do dekodera :?: , bo ja mam to samo. :mrgreen: A jak bym chcial odciac ten jeden kabelek to obojetnie jaki. :?:

edit: Odcialem 19 kabelek i obraz jest ok. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanko. Mój sąsiad jak wciśnie przycisk wyłączenia dekodera na pilocie to od razu wyłącza mu się telewizor. U mnie tak nie ma, a mamy ten sam dekoder i przyznam, że jest to wygodniejsze od wyłączania najpierw dekodera a potem TV. Da się tak zrobić żebym i ja mógł za jednym kliknięciem mógł wyłączyć i to i to? Gdzieś kiedyś czytałem, że trzeba coś tam w kablu EURO pozmieniać, jeżeli tak to co? Wiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...