Skocz do zawartości

Samsung DSB 305G


mimik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem odpowiedź od CP odnośnie tego Samsunga, która przyszła po ok. 3 tygodniach:

 

Szanowny Panie

 

W przypadku problemów z odbiorem, proszę o restart dekodera tj. odłączenie

dekodera z sieci ( z gniazdka) na 10-20 sekund i ponowne podłączenie, oraz

przywrócenie ustawień fabrycznych w dekoderze, a następnie o ponowne

zainstalowanie kanałów z menu dekodera. Jeżeli powyższe czynności nie

przyniosą rezultatu, proszę o konsultację z infolinią techniczną pod

numerem 0-801-08-08-08 z aparatów stacjonarnych lub 48-222-127-222 z

aparatów komórkowych i dla Klientów telefonujących z zagranicy. Po

połączeniu proszę tonowo wybrać 3, wprowadzić numer karty, a następnie

wybrać 0.

 

Czyli standardowa odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wasze samsungi dalej gubią listy kanałów i się wieszają? Ja dostałem właśnie ( po dwóch tygodniach) swojego z serwisu z adnotacją „SPRAWNY NIENAPRAWIANY” ponoć chodził cały czas i ani razu się nie zawiesił, więc odesłali go z powrotem. I odziwo chodzi od rana i ani jednej zwiechy chodzi pięknie jak przed tą „awarią”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem karte z Negra 3 czekam 30 minut jak na razie zmienil sie tylko numer Błędu było 04 jest 02

Błąd 03, 04 - problem z kartą lub CAM zablokowany, skontaktuj się z operatorem platformy cyfrowej

Błąd 01, 02, 05, 06, 07 - problem z kartą, odłącz dekoder od zasilania, wyjmij kartę sprawdzając czy jest prawidłowo włożona. Suchą szmatką przetrzyj znajdujący się na niej chip i umieść ponownie w dekoderze. Jeśli nadal jest ten sam komunikat, udaj się do najbliższego APS w celu diagnostyki sprzętu.

(MACP 1/2008)

 

Ale zacznij od wznowienia sygnału poprzez icok, jak to nie pomoże to zadzwoń do nich, niech oni wznowią sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kazali mi tu zadać te pytania. Mam dekoder Samsung DSB-S305G. Chciałbym sobie stworzyć listy ulubionych kanałów. Przykładowo listy kanałów niemieckich, francuskich, sportowych, motoryzacyjnych. Czy są może jakieś takie listy wszystkich kanałów niemieckich, frnacuskich itd., żeby można było łatwo sobie na ich podstawie stoworzyć w dekoderze listy ulubinych? Albo jeszcze lepiej, czy są listy kanałów do wgrania do dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie posty i widzę że problem mają wszyscy z tym dekoderem,mój też po wyjściu już gwarancji po wymianie karty na nową zwariował.Po włączeniu do prądu zaświeciła się zielona dioda i dekoder nie reaguje na pilota,oddałem dekoder do serwisu Samsunga i dostałem odpowiedz na piśmie że dekoder sprawny wina oprogramowania polsatu.Telefony do CP nic nie dały zarzekają się że nie ich wina ,że jak chce to przyślą mi nowy dekoder za opłatą za niego i co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tutaj za dużo nie da się doradzić. Można zrobić tylko jedno. Jak już będziesz miał nowy dekoder, to trzeba będzie stoczyć prawdopodobnie długą walkę, naciskając obie strony, bądź to o naprawę dekodera, lub prosić, żądać od Cyfrowego Polsatu przysłania drugiej, sprawnej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddałem dekoder do serwisu Samsunga i dostałem odpowiedz na piśmie że dekoder sprawny wina oprogramowania polsatu.Telefony do CP nic nie dały zarzekają się że nie ich wina ,że jak chce to przyślą mi nowy dekoder za opłatą za niego i co wy na to ?

Co my na to!

Napisz pismo do CP z prośbą o przysłanie ci nowej karty. W załączaniu dołącz kserokopię pisma z serwisu Samsunga. Wtedy być może przyślą nową kartę i będzie po kłopotach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj mi przysłali ten oto dekoder i mam mały problem z jedną listą ulubioną. W starym samsungu mialem 2 listy: 1 swoja + domyślna. W tym dekoderze oprócz nich mam jeszcze jedną podpisaną: ULUBIONE - WSZYSTKIE w ktorej sa niektóre szpetne kanaly do tego w jakies chinskiej kolejnosci m.in. fashion i romantica na początku. Nieweim czy ja cos wcisnalem czy jak, ale mnie bardzo wpienia ta lista. Nie da się jej jakos wywalic? Z góry thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ULUBIONE: WSZYSTKIE są to wszystkie kanały znalezione na Hot Birdzie niekodowane, bądź wszystkich operatorów, zależnie od sposobu wyszukiwania. Następna lista to lista Polsatu. Później powinno być kilka list lubionych, które użytkownik może sobie sam tworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam podobny problem dekoder nie wlancza mi sie Dodam tez ze 2 dni temu wymienilem karte na nowa . Jesze wczoraj wszytko bylo ok ogladalem do wieczora a dzisiaj rano lipa :( Czerwona dioda swieci ale dekoder nic nie reaguje pilot jest raczej dobry wymienilem baterie na nowe . prosze o pomoc umowa wygasla mi tydzien temu wiec raczej nici z gwarancji mieszkam za granica wiec zaplacilem za caly nastepny rok z gory . Niewim co robic prosze o rade czy rozwiazac umowe z polsatem czy tez naprawiac ten zlom ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...