Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


waldi123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę koleżeństwa właśnie w obiegu pojawiły się już nowe ulotki reklamowe oferty C+. Zdjęcie nowej ulotki jest na jednym z fanpage, którego nazwy nie będę wymieniał ponieważ moderatorzy zaraz wywalą mi posta do kosza. Kto chce to z pewnością szybko namierzy tą ulotkę. Ciekawy jestem Waszej opinii na temat tej oferty. Paczka C+( wszystkie kanały canal+) za 65,-, HBO 1,2,3 oraz Max Standard 25,-, pakiet Eleven 10,- oraz pakiet Super Sport za 20,- w zamian za zobowiązanie na 24 miesiące.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Jest to poruszane już w innym wątku, a zdjęcie ulotki zostało przez kogoś ukradzione od użytkownika naszego forum: https://forum.satkurier.pl/topic/34832-canal-online-oferta-dla-subskrybent%C3%B3w/?do=findComment&comment=2002972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar
2 minutes ago, waldi123 said:

Proszę koleżeństwa właśnie w obiegu pojawiły się już nowe ulotki reklamowe oferty C+. Zdjęcie nowej ulotki jest na jednym z fanpage, którego nazwy nie będę wymieniał ponieważ moderatorzy zaraz wywalą mi posta do kosza. Kto chce to z pewnością szybko namierzy tą ulotkę. 

Ale czemu mają wywalić? Przecież to informacja jak każda inna, wymaga podania źródła.

 

450197501_459328347030322_40943170229544

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, waldi123 napisał(a):

Ciekawy jestem Waszej opinii na temat tej oferty. Paczka C+( wszystkie kanały canal+) za 65,-, HBO 1,2,3 oraz Max Standard 25,-, pakiet Eleven 10,- oraz pakiet Super Sport za 20,- w zamian za zobowiązanie na 24 miesiące.

Ta ulotka dotyczy 2-letniej umowy na C+ online. To nie jest oferta satelitarna jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bułgar napisał(a):

Ale czemu mają wywalić? Przecież to informacja jak każda inna, wymaga podania źródła.

 

450197501_459328347030322_40943170229544

Podawałem jak wiesz dokładne źródło łącznie z linkiem i post lądował z prędkością światła w koszu. Taka informacja gwoli przypomnienia ogółowi na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar

@waldi123 dałem fotkę więc uzupełniam o źródło zanim mnie ktoś nazwie złodziejem: https://www.facebook.com/photo?fbid=459328297030327&set=a.106973602265800

W opisie jest podane co niżej.

 

Nowa ulotka CANAL+ online zawierająca informację o pakiecie Super Sport+ za 20 zł miesięcznie dostępnym jedynie z pakietem zawierającym kanały CANAL+. Ofeta przy umowie na 24 m-ce.

Ulotkę podesłał Sławomir, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej ulotki można domniemywać, że Super Piłka w Canal+ Online będzie za 20 zł 😉

Czyli Canal+ (54 zł) + Super Piłka (20 zł) = 74 zł miesięcznie bez zobowiązania

 

Może przywrócą roczny abonament dla pełnego Canal+, to będzie taniej. Kiedyś opcji rocznej było, że Canal+ 39 zł + cena pakietów dodatkowych, czyli wyjdzie jakieś 709 zł za rok z góry (średnio 59 zł miesięcznie).

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja Canal+ Online z zobowiązaniem różni się tylko tym, że do ceny rocznej Canal+ Online, za 20 zł wciskają ci pakiet Fun & News. Pozostałe ceny są bez zmian w każdej opcji (z zobowiązaniem i bez) :)

 

Dla mnie bez sensu. Tak swoją droga, więcej ugraliby, gdyby nie wciskali tego Fun & News. Sam bym podpisał umowę na dwa lata :)

Cena 39 zł za pełny Canal+ Online to fajna sprawa i mają lojalnego klienta. No ale wciskają ten "Fun & News" z marną ofertą kanałów TV, to nie pakuję się w zobowiązanie

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bingo TV to ty jesteś ten Sławomir co podesłał ulotkę C+ online na 2 lata?

2 godziny temu, wfreeman napisał(a):

Reklamacje musza sie posypać, nie można w przypisie informować o tym, że Mistrzostwa Piłka się kończy 30 czerwca. Powinno to być wyszczególnione w ofercie i powinna być informacja o tym przekazana przez konsultanta. 

W twoim przypadku zawinił konsultant. Kiedyś zgłaszałem reklamację, bo też mnie oszukał konsultant, podałem dokładną godzinę rozmowy i szybko odszukali. Przeprosili, dali jeszcze jakiś rabat i obiecali, że więcej się to nie powtórzy, ale to był inny operator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, muza_tv napisał(a):

Opcja Canal+ Online z zobowiązaniem różni się tylko tym, że ze 20 zł wciskają ci pakiet Fun & News. Pozostałe ceny są bez zmian w każdej opcji :)

Czymś muszą klienta przyciągnąć, żeby wszedł w zobowiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież bezpośrednio w Canal+ Online masz lepiej :)

Canal+ Filmy & Seriale masz 19 zł przy rocznej umowie - jeden minus, musisz opłacić z góry.

Canal+ było 39 zł miesięcznie przy rocznej opłacie z góry (ale od kilku tygodni tej opcji już nie ma. Może wróci od sierpnia z nowym sezonem LM).

 

Zamiast wiązać się z Canal+ Online na dwa lata, można bezpośrednio na rok. I bez wciskania Fun & News, no chyba, że komuś zależy na tym pakiecie, to i tak za 20 zł może sobie dokupić. Jedyny minus, że trzeba opłacić cały abonament za rok, ale cenowo z "Fun& News" to samo, a bez taniej. I krócej - tylko rok.

 

Dlatego jeśli w nowej ulotce Canal+ Online pakiet Super Piłka jest za 20 zł, to taka standardowa cena będzie w Canal+ Online od sierpnia. Podobnie jak takie same ceny są za Eleven Sports (10 zł) czy Max Standardowy (25 zł). Online jeszcze jest Netflix Standard (30 zł) lub Netflix Premium.

 

Swoją drogą w sierpniu kończy mi się promka na Canal+ na pół roku (była taka promocja, gdy promowali nowy sezon Ligi Mistrzów). Wtedy wyszło jakieś 34 zł miesięcznie za pełny Canal+. Ciekawe co zaoferują, po zakończeniu. To moja pierwsza umowa z Canal+ Online, więc nie wiem czy coś proponują czy po prostu koniec.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, muza_tv napisał(a):

Zamiast wiązać się z Canal+ Online na dwa lata, można bezpośrednio na rok. I bez wciskania Fun & News, no chyba, że komuś zależy na tym pakiecie, to i tak za 20 zł może sobie dokupić. Jedyny minus, że trzeba opłacić cały abonament za rok, ale cenowo z "Fun& News" to samo, a bez taniej. I krócej - tylko rok.

Umowy OTT też możesz podpisać na 12 miesięcy, wtedy cena wzrasta o 5zł na pakiecie (34zł za SiF i 59zł za cały C+). Jeśli komuś nie zależy na kanałach podstawowych, to wykupi przez stronę, jeśli ktoś potrzebuje np. TVN24 czy chociażby National Geographic to kupi paczkę w zobowiązaniu. Pamiętaj, że w ofertach OTT jest opcja dokupienia przystawki androidowej, mimo 21 wieku, niewiele osób ma wszystkie telewizory ze smart TV lub Android TV. A nawet jeśli jest smart, to nie każdy TV obsługuje apkę C+ online.

 

Przystawki OTT są często wykorzystywane również jako mobilny multiroom, osoby które miały umowę "multihouse" zrozumieją o co chodzi.

 

Edytowane przez Krzysztof1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Bułgar napisał(a):

@waldi123 dałem fotkę więc uzupełniam o źródło zanim mnie ktoś nazwie złodziejem: https://www.facebook.com/photo?fbid=459328297030327&set=a.106973602265800

W opisie jest podane co niżej.

 

Nowa ulotka CANAL+ online zawierająca informację o pakiecie Super Sport+ za 20 zł miesięcznie dostępnym jedynie z pakietem zawierającym kanały CANAL+. Ofeta przy umowie na 24 m-ce.

Ulotkę podesłał Sławomir, dzięki.

 

Wystarczy się rozejrzeć. Ulotka jest na naszym forum od kilku godzin i tutaj pojawiła się wcześniej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Krzysztof1975 napisał(a):

Umowy OTT też możesz podpisać na 12 miesięcy, wtedy cena wzrasta o 5zł na pakiecie (34zł za SiF i 59zł za cały C+). Jeśli komuś nie zależy na kanałach podstawowych, to wykupi przez stronę, jeśli ktoś potrzebuje np. TVN24 czy chociażby National Geographic to kupi paczkę w zobowiązaniu.

 

 

Ale powinni być bardziej elastyczni. W ofercie OTT z zobowiązaniem tez powinna być opcja wyboru, a nie wciskanie kanałów "Fun&News". Bo zamiast tego, ktoś chciałby sobie wziąć Ligę Mistrzów. I oferta byłaby atrakcyjniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

@Bingo TV to ty jesteś ten Sławomir co podesłał ulotkę C+ online na 2 lata?

Nie, nie mam na imię Sławomir. 
PS: zauważyłem że jest tam moje zdjęcie, więc możecie zgłaszać.

Wychodzi na to, że ulotek więcej za takie czyny nie zobaczycie. Nie będę wysyłać ulotek, żeby potem było, że to od innych.

Edytowane przez Bingo TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem screena tabelki gdzie MP mam do 31.03 z konta abonenta.Napisalem że dlaczego mam za coś płacić 20zl jak mam do końca umowy za 0zl.Pakiet supermpremium.Dosyc ostro napisałem ,że jak traktują starego abonenta.Reklamacja uznana😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar
9 minutes ago, vigoo said:

Wystarczy się rozejrzeć. Ulotka jest na naszym forum od kilku godzin i tutaj pojawiła się wcześniej.

Róbcie sobie swoje dochodzenie na boku, bo mnie nie interesuje kto pierwszy w niewłaściwym miejscu coś zamieścił. Podałem skąd wziąłem i nie będę się rozglądał po całym forum, zresztą tam w wątku dla subskrybentów pisali, że: Ulotka przedstawia ofertę abonentową "TV BEZ ANTENY W CANAL+ ONLINE" na 24 mies., jest traktowana jak abonament a nie subskrypcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
9 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Zdjęcie na forum ma większe tło, więc na pewno jest oryginalne.

Jakie to ma znaczenie kto komu wysłał ulotkę ? Jest to ulotka C+ czy nie jest ? Oto jest pytanie. Zapisane w niej ceny są czy nie są oferowane przez C+ ?

Edytowane przez waldi123
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, muza_tv napisał(a):

 

W ofercie OTT z zobowiązaniem tez powinna być opcja wyboru, a nie wciskanie kanałów "Fun&News".

Przed reformą oferty OTT była opcja wyboru samej paczki C+ za 45zł z przystawką i do tego można było dorzucić opcję F&N za 10zł. Statystycznie większy udział w sprzedaży miały umowy z F&N, dlatego teraz ta paczka jest w składzie każdego pakietu w zobowiązaniu. Nie pamiętam już jaki to był dokładnie procent sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...