Skocz do zawartości

Ograniczenie tworzenia list kanałów ulubionych


Digi
 Udostępnij

Ograniczenie tworzenia własnej listy kanałów...  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ograniczenie tworzenia własnej listy kanałów...

    • Jest bardzo złym pomysłem, nie ma to jak własna lista :)
      18
    • Utrudnia korzystanie z TV
      2
    • Usprawnia korzystanie z TV
      1
    • Jest dobrym pomysłem, wolę żeby operator się tym zajął :)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Jak sądzicie, czy ograniczanie możliwości tworzenia własnej listy kanałów i "narzucanie" listy operatora ułatwia czy utrudnia korzystanie z TV?

N narzuca listę, CP we wszystkich nowych dekoderach również ograniczył możliwość tworzenia własnej listy, istnieje jedynie możliwość przestawiania miejscami niekodowanych kanałów zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zła, nie zła, zależy jak na to spojrzeć. Ogólnie rzecz biorąc raczej zła, CHYBA że operator ułoży ją jakoś rozsądnie i będzie często aktualizował, niestety w Polsce tak nie ma :P

Lista CP to jeden wielki chaos nie do ogarnięcia, bez ładu i składu, a w dodatku z całą masą niedziałających bądź też nieaktualnych kanałów - gorzej już chyba być nie może.

Lista CYFRY jest w miarę OK, ale też są dziwactwa typu: Discovery wśród kanałów filmowych, TVN Meteo na 130. No i brak możliwości dodawania własnych kanałów przede wszystkim.

Lista n nie wiem jak wygląda.

 

Ogólnie dobrze jest dać abonentom możliwość własnego układania listy, a przynajmniej możliwość dowolnej modyfikacji tej części listy gdzie są kanały FTA (przy założeniu że lista główna jest dobrze uporządkowana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wybrałem opcję: Ograniczenie tworzenia list kanałów ulubionych jest bardzo złym pomysłem, nie ma to jak własna lista :) Moim zdaniem operator nigdy nie dogodzi wszystkim abonentom i powinien pozwalać im robić własne listy, które ułożą zgodnie ze swoimi upodobaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...