Skocz do zawartości

Nowości HD na Cyfrze


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem dzisiaj na infolinię w celu dołączenia NGCH HD i tam otrzymałem informację, że jeżeli mam w opcji Canal+HD to NGCH HD będzię to końca lipca gratis a żeby go mieć od sierpnia to będzie trzeba zadzwonić na początku sierpnia i ten kanał sobie zamówić. Taką samą informację otrzymałem od Cyfry+ na moje zapytanie e-mailowe.

 

Chivay 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Znajomi na infolinii" już wiele razy dali się poznać jako ciekawi, acz abstrakcyjni interpretatorzy wielu kwestii dot. Cyfry+...

Nie jest moim zamiarem obrażać nikogo, ale kto przeczytał uważnie list (jeśli go dostał), dla abonentów opcji HD, to wie co mówi...

Inaczej gotów jestem posądzić o analfabetyzm wtórny!

 

Skończmy ten wątek...

 

p.s. PABLOSS- oby jak najszybciej wystartowali, czekam od wczoraj:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując jeszcze pismo z Cyfry+ dodam, że mówi ono jednoznacznie, że: " Zapewne ucieszy Państwa fakt, że postanowiliśmy obniżyć opcję CANAL+HD. Od 1 sierpnia br. jej cena, podobnie jak cena National Geographic HD, wyniesie 6 zł miesięcznie. Od tego dnia będą również Państwo mogli zamówić Opcję National Geographic HD w CENTRUM TELEFONICZNYM ABONENTÓW pod numerami: 0 801 801 801 i 022 57 40 777".

 

Chivay 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lipca w godzinach popołudniowych uruchomiono zapowiadany kanał National Geographic Polska HD. Wejdzie on na wyłączność w skład oferty platformy Cyfra+. Od początku emisja jest kodowana w systemie Seca MediaGuard 2. Tym samym wystartowały już wszystkie trzy kanały HD Cyfry+.

 

Canal+ Sport HD nadaje od kilku miesięcy z tp. 110 (10.719V SR=27500 FEC=3/4). Znajduje się na 19 pozycji w odbiornikach Cyfry+.

 

Canal+ Film HD zainaugurował przekaz 30 czerwca z tp. 14 (11.470V SR=27500 FEC=5/6)

 

National Geographic Polska HD zameldował się na tp. 130 (11.117V SR=27500 FEC=3/4)

 

Parametry techniczne:

Hot Bird 6 (13.0E)

tp. 130 (11.117V SR=27500 FEC=3/4)

 

ID: National Geographic HD

PID V=2301

PID A=2311

PID PCR=2301

SID=14623

Kodowanie: Seca MediaGuard 2

 

Wraz z uruchomieniem przekazu wyłączono z tej częstotliwości: Bet Nahrain, Didar TV, Iran TV Network, Jaam e Jam, Omid e Iran i PBC Tapesh TV.

 

Po pierwszych kilku godinach emisji odstrasza spora ilość reklam, które przerywają emitowane pozycje programowe.

 

Przy okazji wraz ze startem Canal+ Film HD i National Geographic Polska HD wykryto problemy ze współpracą kilku odbiorników cyfrowych z modułami Cyfry+ HD.

 

5913mm7.jpg

 

5914rp3.jpg

 

źródło: https://satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najwazniejsza sprawa jest taka,ze kto ma wlasny sprzet nie potrzebuje juz zadnych modulow do odbioru HD !!! Wlasnie przed chwila uaktywnilem wszystkie 3 kanaly przez infolinie.Do dotychczasowych oplat dochodzi tylko te 12 zl,zadnych wiecej kosztow....NARESZCIE WYSLUCHALI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sygnal Canal + Film jest slaby bo przy poziomie sygnalu na philipsie 60/25 nie odbiera a reszta kanalow dziala i jeszcze jedno czy na nat geo hd powinna byc plansza brak uprawniwn do dobioru? bo u mnie jest czarny ekran i sie zastanawim czy tez nie odbiera bo sygnal za slaby czy tak jest ze nie ma info

dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A ja mam takie pytanie. Czy u Was na Canal+ Sport HD też są dwa pasy czarne. Jeden z lewej a drugi z prawej strony ekranu. Na żadnym innym kanale SD czy HD tego zjawiska nie mam. Czy to normalne, a jeśli nie to co z tym zrobić? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...