Skocz do zawartości

Nowości HD na Cyfrze


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku ma dołączyć jeszcze około czterech kanałów. Jeszcze troche czasu a poznamy konkretny, kolejny kanał w ofercie C+ HD. Pozdrawiam :wink:8)

 

Mówili że w połowie tego roku będą 3 kanały w HD. Pieć kanałów chce mieć CP. Co oczywiście nie oznacza, że nie będzie więcej, ale to nic pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Plany CP ma wielkie ale jak z ich realizacja bedzie to sie jeszcze okaze. CYFRA+ miala problemy z wprowadzeniem HD (chocby same dekodery mialy wady, a do lipca i tak Canal+ Sport HD jest jakby emisja testowa samego systemu HD) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze w HD jest tylko Canal+, ma być NGC HD, a te kanały będą nadawane w 1080i czy 1080p :?: Jak to będzie wg. Was :?: Dlaczego w Polsce niema Full HD :?: Telewizorów obsługujących Full HD z tego co wiem jest mało. W N-ce w HD jest nSport, Discovery HD Europe i MGM. Co się dzieje, że oni tak późno zaczynają wprowadzać HD w Cyfrze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jaka jest jakosc pozostalych kanalow poza HD na telewizorach HD czy roznica jest duza na minus oczywiscie i czy ogladanie taych kanalow na tv HD nie denerwuje.

mowiac wprost czy to da sie ogladac.

bo jesli kupie tv HD i tylko 3 kanaly da sie ogladac a jakosc pozostalych bedzie beznadziejna to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ostatnio widzialem NANS z Nki na 42" TV LG u kolegi. Jakos makabra. Moze mial cos zle podlaczone, w to nie wnikam, ale na ta pikseloze to nawet patrzec sie nie dalo. Jesli inne kanaly maja tak wygladac na duzych TV to nie bedzie fajnie chociaz ja na jakosc CYFRY+ na 42"LG ktorego mam nie narzekam moze to od rozdzielczosci telewizora zalezy. Sam juz nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest w sklepach!

Ostatnio przechadzałem po Auchan w Piasecznie i znalazłem stoisko z TV!

Były tam przeróżne TV do 52"! I na tych TV obraz był najgorszej jakości!Jak sie nie myle puszaczali wtedy TVN!

Na innych TV był Nsport i Discovery HD i te kanały to jest Luxus!

Na tym samym TV puścili później Polsat i mało co było widać!

 

Jednak TV z HD jest tylko dla HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze bedziemy mieli jakis inny odbiornik bo chyba jest roznica przy takiej samej rozdzielczosci przy 26" a 42"

 

A oczywiście że jest :D Zależność prosta, im mniejsze LCD (np. 26''), tym lepiej. Parokrotnie już pisałem na forum, że do odbioru kanałów w SD C+, CP i n sto razy bardziej nadaje się CTR 32" 100 Hz, niż jakiekolwiek LCD i plasma. Co do HD to wiadomo, ale należy pamiętać, że wywalamy 5000 PLN aby oglądać 4 (3 w n, 1 w C+ ,obecnie) kanały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu Canal+ Group zaanonsował, że Eutelsat pozostanie międzynarodowym operatorem satelitarnym Canal+, a głównymi klientami będą DOM TOM i Canal+ Cyfrowy w Polsce. Oznacza to tylko jedno: Cyfra+ przejmie większość transponderów po TPS na satelitach Hot Bird - 13E, a to oznacza poważniejsze inwestycje Canal+ Group w Polsce. Pytanie jak to zostanie wykorzystane dla przyspieszenia rozwoju polskiego rynku płatnej telewizji.

to chyba to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No to zapowiada sie ciekawie. Jestem za tym by Cyfra+ miala wiecej transponderow na wlasny uzytek bo to bedzie sprzyjac rozwojowi (dodawac mozna nowe kanaly bez utraty jakosci) no i dzieki temu takze moze byc zwiekszana ilosc kanalow w HD:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Canal+ Cyfrowy w Polsce dostał 4(bo to większość), 2 dali temu DOM TOM'owi i jeden MTV Networks, albo lepiej niech dadzą 5 spółce Canal+ Cyfrowy w Polsce, 1 DOM TOM'owi i jeden MTV Networks, pewnie padnie pytanie na co MTV drugi TP, a no po to, żeby mogli powiększyć swoją ofertę na 13E, couse jest słaba i oczywiście przydałoby się, aby Cyfra dodała nowe kanały a paczki MTV. Pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...