Skocz do zawartości

Jakie kanały HD na n-ce


MaBri
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie - jakie kanały nadawane w HD można obecnie oglądać z dekodera n-ki. Chodzi mi o te z pakietów jak i poza.

Proszę również o informację jak z ich jakością oglądaną na telewizorach HD-ready

Pozdrawiam

 

Masz nSport...Discovery HD...Luxe HD...Fashion Tv HD z HotBirda :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kanały są oferowane w HD?

W ofercie telewizji nowej generacji n znajdują się obecnie 2 kanały nadawane w HD. Są to: nSport i Discovery HD. Pracujemy nad kolejnymi programami w formacie HD - o premierach będziemy na bieżąco informować.

Jest to cytat z oficjalnego forum platformy n czyli nic nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-ka ma niedługo pozwolić na odbiór z astry wiec patrząc w przyszłośc chce kupić już konwerter monoblock

 

ale czy w tej chwili bedzie on działał poprawnie??? czy na monoblocku można odbierać tylko HB na "n-ce" bez problemu???

 

 

KU*** nie w tym temacie :? sorki panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

różnicy mędzy rozdzielczością niema tylko "p" to skanowanie progresywne(ze stałym skanowaniem), a "i" jest to obraz z przeplotem(na zmianę wyświetlane są linie parzyste i nieparzyste). podono "p" zapewnia lepszą jakość(ostrość) obrazu, a "i" jest gorsze. P to lepsza ostrość(podobno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ciekawa uwaga na temat rodzielczosci czyli kupujac standardowy telewizor HD czyli ten z rodzielczoscia ok.1300X.... nie obejrzymy pelnej ostrosci ankanalach HD w platformie N potrzebny jest telewizor LCD FULL HD.

Tak. Ale by zobaczyć wszystkie szczegóły kanału nadawanego w 1080i telewizor FullHD 1080p powinien mieć powyżej 50 cali. Inaczej będziemy musieli siedzieć z nosem przy ekranie. Do 50-52 cali spokojnie wystarczy telewizor o rozdzielczości 1280x720p( mam taki i na kanałach HD jest piknie :D ) lub 1366x768p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w dużym sklepie Domar Bydgoszcz i jest tam punkt sprzedaży N. Na telewizorach, które Domar sprzedaje leciało Discovery HD z N. Patrzyłem na jakość w HD. Obraz nie był aż tak super. Myślę, że obraz CANAL+ SPORT HD jest lepszy jak na moje oko. Coś dziś nie tak było z tym obrazem Discovery HD. Jak dla mnie nie spodobało mi się. Przełączyłem sobie na nboxie kanały, ponieważ dostałem pozwolenie, i widziałem również trochę niżej AXN Crime. Jakość była nie za dobra, brzydka. Jak dla mnie to na C+ ta jakość jest lepsza.

Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sajmon Mam kanały C+ i CP w kablówce. Polsat Sport w porównaniu z Mini Mini czy TV Puls to mistrzostwo jakości. Cyfra oszczędza ostro na jakości. Nie biorę nawet pod uwagę TV Biznes czy ITV, ponieważ to zupełna porażka.

 

A teraz wracamy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

od kilku dni mam N-ke - i nie ukrywam tylko dlatego zeby poogladac cos w HD.

No i widze problemy - te filmy na MGM z Pakietu Hity Filmowe w HD sa wyjatkowo rzadko (jak do tej pory nie obejrzalem nawet jednego :lol: ), wiec chce zmienic abonament na ten z nSport - czy ktos moze napisac co i jak czesto Nka puszcza w HD na tym nSporcie ???????????

 

no i drugi problem - oprocz HD Discovery znalazlem jeszcze tylko 2 niemieckie z Astry - Anixe HD (mecze) oraz Reklamy na Astra HD Promo - zaraz obok w ogolnym spisie kanalow, plus jakies PseudoHD na Pro7.

 

czy ktos moze podac po numerach kanalow gdzie jeszcze leci cos w HD - bo slyszalem ze w sumie na Astrze leci 7 albo 8 kanalow w HD

 

i na koniec - mam klopot z telegazeta - telewizor pokazuje ze brak sygnalu teletekstu (moge odbierac tylko teletekst z tunerka N-ki - ale TV ma znacznie bardziej rozbudowane menu) - przy odbiorze z Cyfrowego Polsatu nie mam zadnych problemow - TV "widzi" sygnal TxT, a przy obiorze z N-ki - TV sygnalizuje brak - czy jest tak, ze tunerek N-ki "wycina" sygnal TxT ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...