Skocz do zawartości

Music Box Polska


Jaś Fasola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Bloo411 napisał(a):

Nie ma oglądalności, to robią z tego szafę grająca tak samo jak inne Eski, 4Fun-y etc. 

Kanały które wymieniasz są o wiele lepsze niż chociażby te muzyczne gnioty-twory od MWE.

 

4 godziny temu, slivka91 napisał(a):

Tylko Stars się przykłada i chwała za to. 

 

Tylko do czego się przykłada, kanał dla maniaków staroci których jest garstka. 

Edytowane przez Sentence
Offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaś Fasola, i co z tego, jak grają to samo? Ja od dawna nie oglądam muzycznych stacji TV. Nie znajduje na tych kanałach nic dla siebie. Ja lubię poszukiwać nowe muzyki, nowych artystów, a tego nie zapewni ci żadna muzyczna TV. Dla mnie liczą się serwisy streamingowe, You Tube i internetowe stacje radiowe i to jest przyszłość. 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jaś Fasola napisał(a):

@Bloo411 No sorry,jeszcze nie znalazł się taki co by w gusta wszystkich ludzi trafił.

No właśnie - w moje gusta nie trafiają ze względu na pseudoHD. Oczy bolały, jak jeszcze oglądałem i bolą, jak sprawdzam co kilka tygodni, co z jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Bloo411 napisał(a):

Tu nawet nie chodzi do końca o to. W latach 90-tych VIVA i MTV grały różnorodnie. Dzisiejsze stacje grają na jedno kopyto.

Tylko po co porównywać lata 90te z obecnymi? To tak jak by porównywać motoryzację z tamtych lat z tą współczesną, nie ma to większego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...