Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że mecz Legii, no chyba, że ta będzie miała mistrzostwo już w kieszeni. Wtedy może Lechia?

 

Kabaret Mumio - cieszę się, że wracają i to do Dwójki. Dawno ich nie było. I właśnie taką drogą niech idą - niech dadzą szansę przypomnienia sie zapomnianym kabaretom, i dania szansy tym nowym poprzez autorskie programy, a nie, że co tydzień te same twarze w kółko.

W dodatku Fair Play Crew 29 IV prowadzą "Dzięki Bogu już weekend". Aha - wyczytałem, że TVP2 ma subkrybcję na FPC. Dziwne to trochę...

 

Nowy teleturniej? Jest w BBC kilka takich - uniwersytety grają, jest Pointless, i tak dalej, może stąd warto brać takowy? Właśnie teleturnieje BBC są dla mnie najlepsze i tak dalej.

 

Aha - prosiłbym Dwójkę o częstsze transmisje z PPA. Bo kiedyś to było ich wiele, a teraz tylko koncert galowy i tyle. Może w tym roku się zmieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktorzy z Wrocławia vs. Muzycy z Wrocławia. W tym odcinku właśnie będzie na koniec nietypowa sytuacja, ale jaka, tego nikt jeszcze nie wie. ;)

 

Ponoć od dziś Panorama w HD. I dobrze, w końcu. Nie można było tak od razu w 2012, tylko dopiero teraz, w 2016?

 

Oglądaliście galę Fryderyków? Minus taki, że nie na żywo, plus - retransmisja była dobra, prowadzący w normie, tylko wśród wręczających to powinny być osoby związane z muzyką, a nie z Dwójką ogólnie /przykład: Tomasz Różek, prowadzący Sondę 2/. Po co ich wpychać na galę muzyczną? A tak to dobra gala była.

 

18 maja finał LE. Od 20:35. Zmiany? Wypadają Na dobre i na złe i Na sygnale. Film dopiero o 23:15, Barwy szczęścia już o 20:00.

 

A od 22 maja kolejne marnotrawienie godziny od 19:00 na powtórki powtórek "Sondy 2". Jeszcze chwila i powtórki będą codziennie. A mogła się zostać tylko piątkowa. A tak rozszerzyli na soboty i niedziele jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to. Pewnie trafi ktoś tam wyłoniony z castingu, czy też z regionów... Albo jedna dostanie więcej pracy i będzie jednego dnia z jednym, a drugiego z innymi...

 

Przyznam szczerze, że bardzo mi teraz brakuje LK2. Teraz takie DBJW miałkie, w większości nieśmieszne, poziom zleciał, krytyka... LK2 może i w końcówce było słabe, ale większość skeczy była śmieszna, były stałe cykle, ciekawi goście, i tak dalej... A teraz? Miernota, miernota. Ale może złote czasy kabaretu w Dwójce wrócą z jesienią?

 

Dalej w Dwójce sporo jednak do naprawy. Brakuje teraz magazynu filmowego. Nie wiem, co to ta wyłączność dla Fair Play Crew. Może i są świetni, no ale... To mogą być tylko w Dwójkowych kabaretonach? A inne to co? Zakaz? W dodatku Sonda 2 - dobrze, no ale teraz będziemy mieli już trzy powtórki tego samego. Nie wystarczy jedna w piątek?

 

Dzisiaj jak zwykle fajny wieczór, od 20:40 do 00:25 z Dwójką, jak zwykle seriale i kabarety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, o to. Faktycznie, nie było w tym względzie żadnych spekulacji politycznych. Po prostu zdecydowano o zmianie programu, a z racji zakończenia LK2 można było powrócić do DBJW.

 

Faktycznie poziom tego programu jest gorszy. W zasadzie to czasem czuję, że nieco marnuję czas, oglądając to, bo na cały odcinek może ze 2 skecze są dobre, a reszta nie. Brakuje mi także odniesień do aktualnej sytuacji w kraju i na świecie. W poprzednich seriach takich rzeczy było mnóstwo, często praktycznie cały odcinek był na tym oparty. Teraz to się może w jednym skeczu pojawia. Myślę, że swego rodzaju testem będzie kabareton w Płocku w niedzielę, w 1 maja, od 20:05.

 

Co do Fair Play Crew, to ta "wyłączność" znaczy praktycznie to, co napisał @maciejolek, czyli że w telewizji mogą występować tylko w programach TVP2. W Polsacie raczej nie będą na kabaretonach w sezonie wakacyjnym. Kłopot będzie wtedy, gdy ich na Ryjka zaproszą. Polsat zapewnia tylko realizację telewizyjną, ale nie organizuje bezpośrednio. No, ale Ryjek dopiero na jesieni.Swoją drogą to ja za bardzo nie widzę w tej grupie jakiejś rewelacji, która musi być "na wyłączność". Ot, chłopaki sobie tańczą, czasem odstawiając jakieś głupoty. Nie wiem, czy to się pod pantomimę nie zalicza? Ale szczerze mówiąc, to taki numer może być śmieszny raz, góra dwa. Ale jak się ich daje w każdym programie, nawet jeśli za każdym razem robią coś innego, to zaczyna być to strasznie przewidywalne i nudne. Trochę się dziwię, czemu Dwójka akurat na nich postawiła. Tak, wiem, wygrali PAKĘ w 2015. Ale jak teraz będzie nowa edycja, to też będą promować zwycięzcę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Teraz to już wiem, jak to było z LK2. Niemniej szkoda.

 

Wczoraj znów dwa dobre skecze tylko. Nie rozumiem, po co zapraszać zespół Enej. Po co? Wykonał tylko swoją piosenkę, która nie jest kabaretowa. Poziom spadł znów. Chyba zaczynam marnować czas. I chyba Kabaretowa Scena Dwójki staje się powoli taka fajna, lepsza, chociaż póżno, ale humor do mnie trafia.

 

Rodzinka.pl obejrzana - jak zwykle dobra zabawa. ;)

 

Śniadanie na trawie dzisiaj o okaleczaniu ciała, chirurgii plastycznej. Znów dobra dyskusja. Dzika muzyka poświęcona Łódzkiej Szkole Tradycji. Domy przyszłości - no mnie wciągło, i to strasznie. Kiedyś w takim domu, jak na przykład dzisiaj, na pewno zamieszkam! ;)

 

Dzisiaj ta nietypowa sytuacja w KCP. Nikt się nie wygadał, wszystko ładnie w tajemnicy, będzie się działo.

 

Aha - tenis jutro w TVP2 jak Radwańska wejdzie do finału, popieram. Wszak o 14:30 tylko powtórka KCP. Co się stanie, jak wejdzie tenis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja dzisiaj była w KCP!

Przed chwilą w dzisiejszym odcinku teleturnieju "Kocham Cię Polsko" na TVP 2 śpiewała Patrycja Markowska. Jak wiemy w tej edycji programu, na żywo są emitowane wypowiedzi widzów z serwisu facebook i twitter na temat bieżących wydarzeń w odcinku. Nie byłoby w tym wszystkim nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że w trakcie występu wspomnianej wokalistki na ekranie pojawił się komentarz "lubie Patrycje" użytkownika twittera "ruchaj[beep]ki". Nick tej osoby został wyświetlony. Szykuje się gigantyczna afera, gdyż nie było jeszcze 22.00, program był od 12 lat i w ogóle ustawa zakazuje emisji głosowej i pisemnej wulgaryzmow w tv. Ciekawe czy jutro w powtórce programu dalej będzie widniała ta wpadka?!

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale więcej bym chciał nie wiedzieć.

 

Trochę o samym odcinku. Faktycznie, obie drużyny miały rację, trafiły na tę samą odpowiedź. Ponadto wygląda na to, że nagrywali z nowej transzy - nowy dźwięk oznajmiający, że to koniec /np. w kalamburach/, odświeżona trochę grafika ekranowa, więcej literek w Polszczyźnie... Ogólnie dobrze, że trochę odświeżyli. Jeszcze te kalambury mogliby - ciągle tylko rysowane. Brakuje słownych.

Już wiadomo, dlaczego Kammel ciągle przegrywa z Musiałem. Prowadzi The Voice, a nie wie, jak nazywa się zwycięzca ostatniej edycji, czy jak nazywa się współprowadząca. Wypiął się czy co? Czy to celowe?

 

A co do tej sytuacji z twittem - no, chyba mamy do czynienia z absolutną kompromitacją wyświetlania komentarzy podczas odcinka. Było przed 22:00, program dla wszystkich, a gdzie jakaś kontrola nazwy? Powinna być jakaś kontrola, a nie - tak sobie wpuszczamy. Ciekawe, czy w trwającej właśnie powtórce też się to pojawi.

A ciekawe, co by było - gdyby pojawiło się to w takiej Sondzie 2. W ogóle tu też nie powinno być komentarzy z twittera. W ogóle - po co komentować nagrany wcześniej program?

Zobaczymy, jak Dwójka zareaguje jutro na tą sytuację. Czy to jakiś błąd, czy to było zamierzone. Ewidentnie brak kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to czy czasem nie jest w regulaminie KCP, że podczas finału można tylko decydować, czy jest więcej, czy mniej? Bo coś sobie przypominam, że w poprzedniej wersji też któraś drużyna chciała taki numer odwalić, i się prowadzący nie zgodził. Swoją drogą to jeśli tak wolno, to można cały finał ustawić. Wystarczy że jedna drużyna poda liczbę, druga się z nią zgodzi, a i tak obie będą kręcić. Tylko że to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...