Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W tej serii coś się pogorszyło. Polscy scenarzyści do seriali tego typu są słabi /patrz Ja to mam szczęście!/. Zdjęcia do kolejnej serii zaczną się, kiedy scenarzyści oryginalnej, francuskiej wersji ,,Rodzinki.pl'' prześlą scenariusze kolejnych odcinków. U nich ,,Rodzinka'' zatrzymała się na bodaj 104. odcinku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj natomiast zamiast specjalnego na ten dzień dżingla reklamowego, ''Dwójka'' emituje dżingiel z Maćkiem Musiałem przesuwającym ekran wprost na bohaterów ''Rodzinki.pl''.

 

Natomiast dzisiaj został wyemitowany film ''Rejs'' w 16/9 oraz w rekonstrukcji cyfrowej wykonanej przez KinoRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Voice of Poland to świetny program, nie wiem, co w nim widzicie złego.

 

Co do północy, ja okres do 6:00 nazywam ,,nocą z na przykład poniedziałku na wtorek''. Ale to nie o tym temat.

 

Teraz jingiel reklamowy z ,,Czasem honoru''. Frontowiec - Dwójka nie ma specjalnego jingla reklamowego na 11 listopada.

 

Rejs w TVP2 HD - spodziewałem się tego po wielu emisjach w TVP HD. Tylko trochę wcześnie o 6:00. Jeszcze jest powtórka - w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była Kabaretowa Noc Listopadowa. Jak się podobała? - dla mnie była świetna - najlepsze były piosenka na początku, film katastroficzny, trailer ,,superprodukcji'' i ,,Próba generalna''.

 

Po ,,Szkole życia'', która się skończy za tydzień nic nie wejdzie - dalej ,,Szkoła życia'' ale powtórki. O 13:20 dalsze odcinki, a o 17:15 te pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe koncerty. Tylko pory nieciekawe jak zwykle.

23/24 listopada noc z soboty na niedzielę 24:00 - Joe Cocker "Fire It Up - Live"

24 listopada - znów brak koncertu. Kolejny niedzielny dopiero 15 grudnia o 23:20 - "The Best of Zbigniew Preisner" (koncert muzyki Zbigniewa Preisnera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29/30.11 to noc z piątku na sobotę - Sentence chodziło Ci o noc z 30.11 na 01.12. Emisja o 00:20.

 

Od 7.12 miejsce w sobotnie wieczory po ,,TVOP'' zajmą eventy kabaretowe. 7.12 o 20:05 w dwóch częściach i 14.12 o tej samej porze powtórka ,,Wczasów z kabaretem - Szczecin 2013''. 14.12 o 21:10 i 21.12 o 20:05 XV Mazurska Noc Kabaretowa 2013 - kolejna powtórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w święta i Sylwestra w TVP2:

 

24 grudnia

11.05 - Król i ja

12.30 - Święta w kajdankach

15.25 - Boże Narodzenie

18.40 -Renifer Niko ratuje święta

21.15 - Wesołych Świąt

22.45 - 60 sekund

 

25 grudnia

0.45 - Boże Narodzenie (powt.)

6.50 - Król i ja (powt.)

8.20 - Renifer Niko ratuje święta (powt.)

10.40 - Nasza niania jest agentem

12.25 - Wesołych Świąt (powt.)

15.40 - 102 dalmatyńczyki

20.10 - Narzeczony mimo woli

22.05 - Wybuchowa para

23.50 - Bliźniacy

 

26 grudnia

8.00 - Święty Mikołaj

10.20 - Bliźniacy (powt.)

12.10 - Skrzydełko czy nóżka

15.40 - Wybuchowa para (powt.)

18.35 - Nasza niania jest agentem (powt.)

22.15 - Uwikłanie

00.25 - Łowcy głów

 

31 grudnia

10.30 - Księga Mistrzów

12.10 - Garbi superbryka

 

Wieczorem o 20:00 transmisja z Sylwestra /bez reklam/. Potrwa do 1:35, po nim kabarety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę żadnego polskiego filmu .Jeżeli sylwester miałby być z występem Rodowicz (kolorowe jarmarki ) i Kozidrak (biała armia) to lepiej w ogóle nie przeprowadzać transmisji a ten czas wykorzystać na konserwację nadajników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...