Skocz do zawartości

Niema sygnału z tr 12188


mimik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie ma sygnału na: Dla Abonentów, Cinemax 2, Zone Europa, Zone Reality, Zone Club, Boomerang, Jetix Play i na niektórych kanałach FTA. Mam biały konwerter od Polsatu, mieszkam w świętokrzyskim koło Starachowic.

 

Tutaj chyba raczej tradycyjnie: trzeba lepiej antenkę ustawic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma sygnału na: Dla Abonentów, Cinemax 2, Zone Europa, Zone Reality, Zone Club, Boomerang, Jetix Play i na niektórych kanałach FTA. Mam biały konwerter od Polsatu, mieszkam w świętokrzyskim koło Starachowic.

 

I nie dziwię się, bo ja akurat mam sygnał na tym transponderze ale nie mam na wielu innych: 11.393, 10.949 i 11.158. To jak nic wina konwerterów, nie żadne tam prace konserwacyjne- wmówili tak abonentom żeby ich uspokoić. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Zastanawiam sie moze w takim razie cos w sieci Polsatu im padlo i dlatego rozne tunery roznie radza sobie z odbiorem roznych transponderow. W C+ wszystkie wyszukiwane kanaly sa w ramach sieci CYFRA+, nie wiem jak to jest w CP, ale moze jesli jest tak samo to problem tkwi w jakies awarii u nich (przekaznika czy czegos odpowiedzialenego za dzialanie calej infrastruktury technicznej). :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pewne kownertery są bardziej czułe na burze słoneczne i przestają działać na pewnych transporderach. O dziwo mój konwerter jakby niby nic zaczęł dzisiaj nagle działać, czyli się nie spalił. Innego wyjaśnienia nie ma niż burza słoneczna, problemy zaczęły się z odbiorem niektórych transporderów w tym samym czasie. Najgorsze jest to że problemy mogą zdarzać się coraz częściej, gdyż burza słoneczna dopiero się zaczyna. Jej maksimum ma wystąpić w 2011 roku. Według prognoz ma być najsilniejsza od 50 lat. Wcześniej podałem linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Tyle było na ten temat. To nie wina konwenterów. CP miał problem. Ja nie miałem sygnału z omawianego transpondera przez trzy dni. Od dzisiaj jest. I co, nagle sie naprawił? Widać poradzili.

 

 

jak CP miał problem, to czemu ja nie miałem problem z odbiorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to CP prowadzi jakieś testy przed ewentualnym wprowadzeniem możliwości ściągania indywidualnie konkretnych programów, i stąd takie numery że konkretni abonenci i to na różnych dekoderach mieli podobne problemy

 

Edycja Burli: Poprawiłem błąd w pisowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to CP prowadzi jakieś testy przed ewentualnym wprowadzeniem możliwości ściągania indywidualnie konkretnych programów, i stąd takie numery że konkretni abonenci i to na różnych dekoderach mieli podobne problemy

 

Skąd to przypuszczenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem C+ i mam problemy z AXN Crime i AXN Sci-Fi po prostu znikły nawet nie wiem kiedy bo kilka dni ich nie oglądałem, abonament mam prestiżowy więc są opłacone. Jak wiadomo paczkę AXN C+ ma od CP z transportera (12188) więc w tej sprawie jedziemy na tym samym wozie. Czy ktoś z was dzwonił do tych super znawców z CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...