Skocz do zawartości

Niema sygnału z tr 12188


mimik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem leży w tym, że jedne konwertery są bardziej czułe, inne mniej na takie zjawisko. Poprostu są zrobione z gorszych jakościowo elementów i poprostu nie wytrzymują niskich częstotliwości. Akurat trafił mi się taki kownerter (od cyfrowego polsatu). Inne być może też zaczną padać za jakiś czas (maksimum aktywności słonecznej), po prostu lepiej znoszą takie zjawiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem leży w tym, że jedne konwertery są bardziej czułe, inne mniej na takie zjawisko. ....

 

ale to możliwe, że konwerter "padł" na jeden transponder a w tym samym czasie na "sąsiednim" transponderze mam sygnał 85% ? (wczesniej na 12188 miałem też koło 85%, więc nie było chyba słabszego sygnału z niego :? ) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi te kanaly nie odbieraja. Mam dekoder echostara podpiety pod antene 150cm z konwerterem z zestawu dawnej wizjitv.

Dzis odpiolem dekoder i poszedlem z nim do sasiada on ma nowy dekoder samsunga podpiety do taleza polsatowskiego. Najpierw zerknolem czy na jego samsungu dziala i okazuje sie ze jest ok wsio gra AXN TVP1 TVP2 itd. podpiolem moj dekoder (echostara) wlaczam i ku mojemu zdiwieniu wsio dziala. jutro jakos za dnia cos bede kombinowal z antena,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś beznadziejnie idzie im ta konserwacja wczoraj nagle sygnał się pokazał ale beznadziejnie słaby 20-30% dzisiaj troche lepiej ok 45% ale jest idealna pogoda pojawią się hmurki i będzie kupa zanim zaczeli kombinować z 12188 miałem sygnał napoziomie 70%

Pierw prubują ludzią wcisnąc że cos padło u odbiorcy albo ze antena zle ustawiona ciekaw że ustawienie anteny się nagle zmieniło w ciągu 1s w bezwieczną pogodę heeh ater gadają ludzią ze niby konserwacja jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem dzwoniłem na info CP i powiedzieli że to konserwacja TR 12188 która potrwa ok. 2 dni. u mnie czasem jest dobrze a czasem się zacina. Nie wiem jak jest teraz mam nadzieję że wszystko działa
To ciekawe dlaczego mi nie odbiera również 12.111 V a tam są zagraniczne programy FTA z poza sieci polsatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...