Skocz do zawartości

Telewizja od PiS?


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Waszym tokiem rozumowania: skoro PTV jest na kapitale węgierskim, a tam rządzi Orban, to jest stacją PiSowską, to tak samo by można powiedzieć o Republice: jest na kapitale polskim, tu rządzi Tusk, więc Republika jest stacją Platformy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak nie. W republice udziały ma Srebrna

Cytat

Wśród akcjonariuszy, którzy mają więcej niż 5 procent akcji spółki, są między innymi biznesmen Dariusz Szymański oraz Słowo Niezależne. W Słowie Niezależnym blisko jedną trzecią udziałów ma z kolei Srebrna,

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/telewizja-republika-wladze-kto-jest-wlascicielem-telewizji-republika-st7727085

 

a stacja węgierska jest ściśle powiązana z partią Orbana.

TV2 na Węgrzech emituje także serwisy informacyjne. Nikt nie powiedział że gdyby wygrał pomysł węgierski także by ich nie było.

I należy dostrzec różnicę pomiędzy poglądami konserwatywnymi, a zapędami dyktatorskimi, z duszeniem wolności słowa na Węgrzech.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Pereirze jak i Adamczyku ja wspominałem i dalej pozostaje przy tym że oni mogą tam zagościć skoro negocjacje z innym węgierskim nadawcą Alpac Capital (tym od Euronews) zakończyły się klapą. Możliwe że w tym przypadku nawiązanie współpracy z TV2 Media było opcją awaryjną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Adresuj swoje słowa do właściwej osoby, ja nie pisałem że to będzie telewizja PIS z udziałem Pereiry, poddawałem w wątpliwość pochodzenie kapitału. 

Czyżby twój pierwszy komentarz z odpowiedniego wątku

Cytat

czyli mieliśmy nosa.

Węgry to może ten projekt od PIS. Pogratulować inwestora.

Coś nieprawdopodobnego jaka różnorodność.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lepiej wiem do kogo kieruję uwagę, a nie kolega @Poland. W pierwszym poście piszesz, ze to zapewne telewizja  od PiSs, a tu twierdzisz, ze pisałeś jedynie o inwestorze.  Faktycznie w ogole nie prowadziłeś dywagacji na temat tego, ze to telewizja od PiS.. 

 Każdy sobie oceni. 

 

 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać niczego innego nie potrafisz podać, raptem jedno zdanie ze słowem "może". A postów w tym temacie trochę napisałem. Gratuję sukcesu detektywistycznego. Czepiasz się dla czepiania, bo znów szukasz zaczepki. Niech Ci wyjdzie na zdrowie, jeśli Ci to samopoczucie poprawia ;)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Jak widać niczego innego nie potrafisz podać, raptem jedno zdanie ze słowem "może". A postów w tym temacie trochę napisałem. Gratuję sukcesu detektywistycznego. Czepiasz się dla czepiania, bo znów szukasz zaczepki. Niech Ci wyjdzie na zdrowie, jeśli Ci to samopoczucie poprawia ;)

Nie będę przyklejać całego wątku. Faktycznie obawy twoje budził inwestor z powodu tego, ze kanal emitowałby programy kulinarne :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu jest do interpretowania ;)

 

9 godzin temu, fanbonda napisał(a):

 a będzie o gotowaniu itp.  

1 godzinę temu, fanbonda napisał(a):

ze kanal emitowałby programy kulinarne :)

 

W żadnym artykule nie ma wzmianki o tym że program będzie emitował programy kulinarne. Zatem nie wiem czemu nie przypadkowo kilka razy Ci się to z tym kojarzy. Każdy sobie oceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

To już było wyjaśniane przez władze stacji

Nawet, gdyby teoretycznie była to prawda, to 6% (dla uproszczenia) udziału w TV Republice ma Słowo Niezależne, a Srebrna ma 1/3 udziałów w Słowie Niezależnym. Więc teoretycznie Srebrna mogłaby mieć do 2% pośredniego udziału w Republice, więc nie miałaby żadnej kontroli nad tym, co jest nadawane w tej stacji

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
11 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Co tu jest do interpretowania ;)

 

W żadnym artykule nie ma wzmianki o tym że program będzie emitował programy kulinarne. Zatem nie wiem czemu nie przypadkowo kilka razy Ci się to z tym kojarzy. Każdy sobie oceni.

Być może kolega miał na myśli już istniejące kanały (i to nie tylko Canal+ Kuchnia oraz Food Network) gdzie tematyka związana z gotowaniem jest obecna. 

W moim odczuciu PTV jednak dalej może być tą tajemniczą telewizją PiSowską tylko ukierunkowaną bardziej w stronę rozrywkową co nie znaczy że informacji i publicystyki tam niezabraknie. Według mnie to będzie coś w stylu TVP1 czy TVP2 ale informacyjno-publicystycznej już TVP Info za poprzedniej władzy. Z opisu kanału patrząc na dotychczasową ofertę MUX8 mogę wywnioskować że PTV najbardziej będzie zbliżona do Telewizji WP na początku istnienia oraz w mniejszym stopniu też do Nowej TV w tym samym okresie.  

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...