Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat z onetu:

Premiera - w sobotę o godz. 16.00, a od niedzieli 16 godzin programu dziennie. Sportowy kanał TVP będzie początkowo dostępny tylko na platformie cyfrowej ITI i w małych sieciach kablowych - pisze "Rzeczpospolita".

 

Ciekawe kiedy dla CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że narazie nie ma co mysleć o TVP Sport na Cyfrowym Polsacie, ale mi nie wierzyliscie.

A ja wklejam cytat z SkySunSat

 

Od 2 grudnia Pakiet Familijny będzie bogatszy o familijny kanał Disney Channel, a w najbliższych tygodniach operator planuje wprowadzić kolejne dwa kanały filmowe, niedostępne dotychczas na rynku polskim i to na pewno też nie będzie ostatnie słowo Cyfrowego Polsatu w kwestiach programowych.

 

Jeden kanał, to Zone Horror o którym prędzej wspominaliśmy, ale ciekawe jaki jest drugi. Fajnie by było jakby wprowadzili je na święta, bo nie mam zamiaru znowu oglądać Kevina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zone Horror też jest niedostepny w Polsce, a już gdzieś w Mediamarkcie reklamowali i mój dystrybutor tez już coś o tym kanale wspominał. Może narazie wprowadzą Filmbox a w późniejszym czasie Nonstop. Jak narazie dla mnie Zone Horror jest pewniakiem. Może się mylę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka możliwości jeśli chodzi o nowe kanały filmowe:

1. Zone Horror i Zone Fantasy

2. Filmbox i Nonstop Kino

3. Zone Horror i Filmbox

4. Zone Horror i Nonstop Kino

5. Zone Horror i MGM

6. Żadne z powyżej, inne nowe kanały filmowe

Było wspomniane w ciągu najbliższych tygodni, może właśnie wcale nie chodzi o Zone Horror (chociaż ja bym obstawiał ten kanał jako jeden z tych dwóch tajemniczych nowych kanałów filmowych), ale cóż jest czas, poczekamy zobaczymy, może w niedługim czasie będzie już coś wiadomo i zdradzą nam nazwy dwóch tajemniczych kanałów filmowych i będzie wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by jeszcze była jak by jeden dali do Familijnego a drugi do Oakietu Film!

 

Ja raczej obstawiam na Zone Horror i Filmbox!

Napisali wciągu kilku tygodni czyli zapewne w przyszłym roku pojawia sieowe kanały, lub na święta...

 

Edycja Burli: Poprawiłem błąd ortograficzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne skąd ta informacja o dwóch nowych kanałach w tym komunikacie skoro wszystkie serwisy publikują komunikat z nowym sprzętem na CP a mowy o nowych kanał filmowych nie ma ani słowa.

Przecież to bardzo ważna marketingowa wiadomośc dla CP napewno nie przesłałby okrojonego komunikatu do publikacji. Ktoś sobie porostu żartuje tylko sposób w jaki to robi jest bardzo dziwny i odbiega od normy zdrowego psychicznie człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem e-maila do BOK CP i otrzymałem odpowiedź

 

Szanowny Panie,

 

 

Uprzejmie informujemy, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania,

które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe

kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej

Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach

odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną. W chwili

obecnej Cyfrowy Polsat nie przewiduje wprowadzenia nowego programu TVP Sport.

Jednocześnie mamy przyjemność poinformować, że w trosce o dobro naszych

Klientów od 2 października 2006 r. oferta programowa Cyfrowego Polsatu

została poszerzona o nowe kanały. W Pakiecie Familijnym pojawiły się kanały

AXN oraz Eurosport, natomiast do Pakietu Relax Mix zostały dodane Eurosport

2, AXN Crime, AXN Sci-Fi oraz Zone Romantica. Miesięczne opłaty abonamentowe

za w/w pakiety nie ulegają zmianie.

 

___________________________

 

Małgorzata Zakrzewska

Sekcja Obsługi Klienta, Dział Obsługi Klienta

fax +48 (22) 3566677

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

reklamacje@cyfrowypolsat.pl

http://www.cyfrowypolsat.pl

 

także chyba nie mamy się spodziewać że się pojawi TVP Sport na CP z dniem startu może trochę później dadzą jeżeli dadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie jak narazie nie ma co liczyć na TVP Sport, ale jak na razie, bo myślę, że w nie długim czasie bedziemy mieli do niego dostęp, ale to jest tylko moje zdanie. Większość podejrzewała, że TEST5112 z tp C+ jest na TVP Sport, może się pomyliliśmy i możliwe, że to jest test na jakiś inny kanał. Ciekawe jeszcze jak to będzie z tymi dwoma tajemniczymi kanałami filmowymi, bo faktycznie, nigdzie oprócz forum SkySunSat nie ma o tym informacji, ale jak to zawsze powtarzam, aż do znudzenia czas pokaże :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest światełko w tunelu że TEST5112 na transporterze 11487.77 będzie TVP Sport bo na stronie tvp.pl jest napisane:

 

"TVP szacuje, że do końca roku kanał sportowy może być dostępny u około 600 tysięcy abonentów sieci kablowych i platform cyfrowych."

 

W związku z tym czekajmy cierpliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robbo2k z jednej strony możesz mieć rację, a z drugiej strony mimo, że to kanał tematyczny, to jednak kanał Telewizji Publicznej więc nie sądzę, żeby była wogle umowa na wyłączność, bo wkońcu jest Telewizja Publiczna, więc to by nie było zgodne z prawem, tak mi się zdaję. Ale mi się zdaję, że z TVP jest wszystko możliwe, bo oni odchodzął od swojej misji i zapominają o tym, że powinni być wszystkie kanały TVP dostępne przez wszystkie możliwe źródła nadawania, a my znamy już tą motodę TVP, w końcu 2 razy już abonenci CP mieli przerwę w nadawaniu TVP na dłuższy czas. Na nasze szczęście trochę się zmieniły przepisy, ale też jeszcze są nie dopracowane co do dostępności TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...