Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z Was pytał się tu co będzie na Disney Channel... Nie wiem, co będzie w Polsce... ale tu w Stanach to program typowo dla młodzieży... W żadnych przypadku dla DZIECI !! Nie ma tu żadnych kreskówek Disneya itp. Są za to codziennie fajne filmy z wytwórni Disneya, oraz masa programów dla młodzieży: showy, teleturnieje itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Highlights of programming available in Poland for the first time on Disney Channel are:

 

* Hugely popular live action series - That's So Raven, The Suite Life of Zack & Cody and the brand new hit Hannah Montana * Disney Channel Original Movies including the global phenomenon, double Emmy Award-winning High School Musical * Contemporary animated series - hits including Kim Possible and American Dragon: Jake Long * Entertaining and learning-focused series for preschoolers: Mickey Mouse Clubhouse, Disney's Little Einsteins and, coming next year, the highly anticipated My Friends Tigger and Pooh * The very best of Disney Feature films for the family such as Lady and the Tramp 2 and Tarzan.

 

Disney Channel Poland will be localized for the market with dubbed programming, promos and interstitials.

Tutaj macie podane część ramówki Disney Channel w Polsce na początku jego działania.

 

O dziwo nie ma jakiejkolwiek zmianki ze strony Disney'a na temat że kanał będzie nadawany początkowo tylko przez pare godzin dziennie w polskiej wersji językowej, natomiast wszystkie źródła pochodzące z Disney'a twierdzą jedynie że kanał będzie z dubbingiem i polską czołówką/reklamami, nic nie ma o tym że to będzie tylko w wyznaczonych godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puścili uprawnienia dla abonentów. Żeby znowu nie było jak ostatnio to proponuję sprawdzić, czy każdy odbiera i widzi kolorowe pasy, bo jak ruszy i nie będzie działać to zacznie się jak z Eurosportami (zresztą pewnie dlatego CP ściemnia, że trwają rozmowy - jakby nie wypaliło to rozmowy trwają... :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety na Thomsonie DSI 30 PO nie działa TVP Sport, ale o tyle dobrze że przynajmniej wyskakuje mi komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie" i przynajmniej wiem że jednak mój dekoder czyta system kodowania ale nie dostał jeszcze konkretnych uprawnień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety na Thomsonie DSI 30 PO nie działa TVP Sport, ale o tyle dobrze że przynajmniej wyskakuje mi komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie" i przynajmniej wiem że jednak mój dekoder czyta system kodowania ale nie dostał jeszcze konkretnych uprawnień...

 

być może nie masz pakietu sportowego i dlaczego wyskakuje Ci komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie" a widocznie TVP sport będzie w tymże pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...