Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wrażenie, ze dla większości użytkowników sport, to piłka nożna. A niedługo zaczna się skoki narciarskie, które będa dostepne na Eurosporcie w lepszej jakośći dżwięku i obrazu. CP oferuje Eurosport w pakiecie familijnym za niską cenę, dlaczeo by to nie miało kogoś zachęcić. Polsat Sport wykupił prawa do siatkówki i chyba koszykówki, więc dlaczego to by nie mialo kogoś zachęcić. A moze ktoś się interesuje tenisem. Na Eurosporcie tego dużo jest i czasami na Polsacie Sport. Sport, to nie tylko piłka nożna.

 

Przestań pisać głupoty o fuzji, takie gadki słyszę już 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoki są w tvp,

kibice sportu dzielą się na 2 częśći:piłkarską i reszte wiec w pilke trzeba inwestowac,a c+pokazuje ze warto,

PS mógł kupić nba teog lata?kupił?nie i mimo ze to nie jest pilka nozna,

zgadzam sie,że PS bierze to czego nie biorą inni(tak było z ligą portugalską,championshim,grecką ligą),i wychodzi przecietna zeby nie powiedziec slba tv aby byla,bo transmisji mają sporo ale przeciętne,

sportklub według mnie ma ciekaweszą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha. Super oferta sport klubu Bundesliga i długo długo nic. Chyba tam jest MLS i liga brazylijska i agentynska powalajace na kolana. C+ nie przypadkowo wylupił NBA, Eurolige,Żuzel czy Golden Leauge. I tu zgodze sie z poprzednikami ze sport to nie tylko piłka. Jednak piłki na CP jest duzo, a tak naprawde to Bundesliga wcale nie jest lepsza niz holenderska, szkocka czy portugalska. Bundesliga to w tej chwili sama nazwa, to jest ta sama liga co kiedys kluby niemieckie sa sredniakami w europie tak samo jak kluby z portugalii, holandii czy szkocji. A LS czy DBL to sa rzeczy mogace bardziej przycignac polskiego widza niz nawet LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chyba zartujesz i nie znasz sie na pilce,ze bundesliga to podobny poziom co eredivisie i inne ligi w PS,

popatrz-w portugali 3 druzyny,w holandi 2-3 druzyny,w szkocji 2 druzyny ktore prezentują jako taki poziom choc nie jest to czołowka swiatowa,

a w bundeslidze masz gwiazdy(klose,podolski,kahn,harwarges,lahm,sorim),i masz w koncu wiele dobry druzyn(werder,bayern.schalke,borusia,hsv)

to liga bardzo dobry moze to nie premiership czy primiera division ale bardzo silna liga i porządna,

ja wole bundelsige niz te ligi z polsatu sport,

pozatym owszem nie ma tego za duzo,ale polsat sport nic ciekawszeo nie zaoferuje,

w kablowkach ma byc sportklub i z polsatem sport i extra bedzie ciekawa oferta,ale czy pokona c+sport?

szkoda,ze sportklub nie wykupil ligi hiszpanskiej,

ale moze w przyszle wakacj PS lub sportklub kupi premiership lub serie a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Bundesliga to tak bardzo silna liga to dlaczego zaden z w/w klbów nic nie znaczy w Europie. A co piłkarzy to sa bardzo dobrzy piłkarze ale nie sa to gwiazdy, Kahn kiedys był, cofnij sie z 10-15 lat w stecz i zobacz jacy piłkarze grali w Bundeslidze i co znaczyli dla swiatowego futbolu Dunga, Matthäus czy Klinsmann. W tym momencie w budeslidze takich graczy nie ma i wcale nie jest ona lesza od portugalskiej, holenderskiej czy szkockiej. W kazdej z tych lig jest kilka klubów na srednim europejskim poziomie dla których wielkim sukcesem jest wyjscie z grupy w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak jeszcze wróce do aktualnego tematu bo wszyscy wychwalają sport klub.Przecież gdyby nie bundesliga to byście mówili że to wielki syf.

A za kilka dni sie zacznie w Ps...mś w siatkówce mezczyzn i kobiet,koszykówka no i oczywiście dużo piłki wcale nie na takim złym poziomie.Do tego za jakieś 2-3 tygodnie rozpoczną się na Eurosporcie puchary świata w skokach(małysz),biegach narciarskich(Kowalczyk) biathlonie(Sikora,Gwizdoń) więc emocji będzie co niemiara.Dlatego nie rozumiem tych waszych narzekań na oferte sportową platformy bo od 1 pazdziernika jest dużo lepsza niż za czasów bundesligi i lm.Ufff...ale się rozpisałem mam nadzieje że komus się będzie chciało to przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to tam ktos prrzesadzil,

szkocja,holandia,portugalia równy poziom co bundesliga?

zaden zzespol z tych krajów nie jest na 1 miejscu w grupie ligi mistrzów,

popatrz na składy sportingu czy psv a bayernu czy werderu,to inna bajka,

nie mówie,że bundesliga to najlepsza liga ale nie przesadzajmy to według mnie jedna z najlepszych 4 lig w europie,

gilardinio biatlon itd.to mało interesujące zawody,pozatym eurosport jest praktycznie ogólnostępną stacją wieć nie ma czym sie zachwycać zreesztą jakoś specjalniej bardzo ciekawa też nie jest,

liga mistrzów i bundesliga ty chyba nie wiesz ile to znaczy dla kibica piłki,to jest naprawdę dużo(najlepsze rozgrywki ligi mistrzów z gwiazdami, i pewnie 3-4 pod względem ważnośći liga w europie to dużo jak na tv dostępną w kablówkach),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to żadna nowość, tak jakby, ale na kanale Boomerang jest coraz więcej pozycji tłumaczonych na język polski, np.: "Josie and the Pussycats" i "Pies Huckleberry", te akurat kreskówki odkąd pamiętam to były tylko po angielsku, a od niedawna są tłumaczone na polski, może Boomerang powoli będzie nadawał całkowicie po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, jesteśmy w Polsce i kanały powinny być po polsku. Może być dual audio, ale nie tylko scieżka zagraniczna częsciowo tłumaczona. Do uczenia się języków są inne metody. To, że kanał nie był w całości tłumaczony wcale nie było po to żeby poznawać język angielski. Po prostu nie mieli wszystkiego przetłumaczonego i dorobili do tego teorie. Tak samo jak ITI do braku kanału premium :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakimś sensie jest to nowość na CP, ponieważ każda większa zmiana może być nowością, a coraz większe tłumaczenie w Boomerang, który jest na CP od prawie roku, to jest w jakimś sensie właśnie nowość. Jeśli chodzi o wersję językową, to ja jestem za tym, żeby Boomerang był w całości po polsku, ale miał jak dotychczas angielską też ścieżkę dźwiękową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...