Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam Echostara 616 też mam Eurosporty i ten komuniat, ale tak się dzisiaj zastanawiałem że w tym menu to jakoś nie widzę opcji usuń. Czy to oznacza że komunikatów może być tylko coraz więcej aż zapchają pamięć w dekoderze bo zwyczajnie brakuje opcji usuń??

 

P.S. Pozostaje jeszcze przywrócenie ustawień fabrycznych ale to rozwiązaniezupełnie bez sensu w przypadku jak się ma ustawioną własną listę kanałów (dopracowaną w każdym szczególe ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Zakończcie sprawe komunikatów, albo załóżcie nowy wątek, bo tutaj przez 2 ostatnie strony o niczym innym nie ma tylko o tym komunikacie. Jak jest tak wam do szczęścia potrzebny to piszcie do CP :lol:

Zartuje... ale faktycznie bez sensu, żeby kazdy pisał czy mu sie komunikat pokazał, czy nie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung DSR 700. Jak dzisiaj włączyłem dekoder to wyskoczył komunikat o aktualizacji oprogramowania. Zaktualizowałem i Eurosporty śmigają. Nowy soft ma numer 282-2006-10-11. Dodatkowo zmienili logo na nowe :) Po za tym CP wydało oficjalny komunikat o rozwiązaniu problemu z Eurosportami, można go znaleźć na SatKurierze i WirtualnychMediach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jeśli ktoś chce sobie sprawdzić czy mu komunikat doszedł czy nie to każdy sobie może sprawdzić w zakładce komunikaty. Nie musi sie wyświetlac wiecznie więc nie ma co o tym pisać.

 

Ale dlaczego nie ma tam opcji usuń?? Wiem że to nie miejsce na ten temat ale zauważyliście że w echostarach nie można także usuwać nowo dodawanych transponderów do listy?? To nie problem bo pojemność jego jest duża ale denerwuje mnie to że z listy nie można usunąć częstotliwości po Hot Birdzie 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie myślę, że nie będzie podwyżki z wiadomych względów. Najpierw nas rozpiszczą nowym kanałami, a później może podwyżka. Jeśli chodzi o obecne poczynania CP w związku z dodawaniem nowych kanałów do Pakietu Familijnego to naprawdę spoko, bo w ten sposób mogą lepiej się rozwijać. Dobra oferta za przyzwoitą cenę. Niski abonament, dużo ludzi płacących, czyli abonentów, to czyli też duże zyski. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie eurosporty a bundesliga i liga mistrzów to chyba jest różnica,co nie?mieli dobry kanal sportowy,a teraz mają absolutne dno sportowe,

fakt moze i mają sporo kanalow w pakiecie familijnym za nie za dużą kwotę,ale i tak uwazam ze wiecej CP stracil niz zyskal(bundesliga i LM strata)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to może mówić tylko ktoś dla kogo piłka nożna to wszystko. Wielu jest natomiast takich ludzi których ten sport w ogóle nie interesuje. Ja się np. uważam za takiego kogos i jest mi z tym dobrze. Dla mnie ważny jest dokument popularno-naukowy czy też program przyrodniczy lub też inne dyscypliny sportowe - ale nie piłka nożna. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyskał Lige Światowa która miała wieksza ogadalnosc niz LM, w szczegolnosci chodzi mi o mecze polaków i rozgrywki Dominet basket Ligi które tez beda dla czesci osob magnesem do przyciagniecia do CP. Bundesliga wcale nie ejst taka dobra, w ostatnich latch jest w zasadzie pozbawiona gwiazd swiatowego formatu tym bardziej po odejsciu Ballacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...