Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie nie ma kanału muzycznego z prawdziwego zdarzenia. Najwięcej oglądam kanał VIVA Polska. Marzę o polskim kanale muzycznym, który przede wszystkim nadawałby polskie utwory. A że jest co nadawać to każdy wie. Każda grupa ludzi w różnym wieku znalazłaby coś dla siebie. Na wschodzie mają piekny, przynajmniej dla nich kanał muzyczny Music Box Russi. Jest on lepszy niż dostępne np. na CP wszystkie programy muzyczne razem wzięte. :D:wink: Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu była mowa o wejściu do Polski istniejącego już w USA kanału TV Polmusic, który nadaje wyłącznie polską muzykę, ale jak widać szybko ucichło, ale też bym chętnie widział muzyczny kanał wyłącznie z polską muzyką w CP z różnych lat. Ja osobiście jestem za tym, żeby kanał MTV Polska został włączony do Pakietu Familijnego, a do Pakietu Muzyka takie kanały jak: MTV2, MTV Base, MTV Hits, VH1 Classic oraz ewentualnie jeszcze Trace TV i MCM Top, ale to moje mażenia, więc pomażyć można :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Polmusic to polska muzyka raczej z nazwy - grają głównie disco polo i to co skopiują z VIVY PL itp. Co więcej program nadawany jest tylko kilka godzin dziennie, a jak jeszcze TVP się dowie, że robią jakiś projekt o nazwie iTVP Global, to im się dobiorą do czterech liter (a dopiero co mieli problemy z prawami autorskimi). Ludzie bez wyobraźni - sami się w kłopoty co raz pakują :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie juz dawno się ta plansza pojawiła, a wcale jakos nie czuję się z tego powodu wybranym. :lol:

Wybranym się czuję raczej dlatego, że minęły już prawie 3 tygodnie października a ja jak nie odbierałem Eurosportu, tak nie odbieram :evil::evil::evil::evil:

Ty się tak nie wywyższszajj :!::!: bo ja nie mam ani Eurosportów i nawet mi tej planszy nie pokazali :!::!: i kto tu jest wybrańcem :?::?::?::?::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kjtoś ma Echostara to nie zobaczy tej informacji bo ten nie ma obsłygi aplikacji interaktywnych.

 

ja ten komunikat miałem juz tydzien temu. wczoraj i przedwczoraj te zwyskoczył :)

 

W moim Echostarze (dsb-606) mam menu komunikaty (pojawiło się kilka miesięcy temu), ale mam tam tylko reklamę RelaxMixu, nic o Disneyu jeszcze nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...