Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekamy zobaczymy. W końcu to jeszcze 2 dni. Ja sobie osobiście nie robię zbytnich nadzieji z tym nowym kanałem 12.X, jak coś ciekawego wejdzie 12.X, to super, a jak nie to miejmy nadzieję, że doczekamy się jakiś ciekawych nowości jeszcze do Świąt Bożego Narodzenia, oczywiście 2006 roku :wink: . Narazie czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Tak tylko gwoli ścisłości, zgodnie z zasadami polskiej pisowni to piszemy 10 pażdziernika a nie 10 pażdziernik :) I prośba zmieńcie dział z Cyfra na Cyfra+. Pozdrawiam serdecznie :)

 

Edycja: bogdan425 - hm..., a jeśli już tak dokładnie, to napewno piszemy 10 października. :wink:

 

Edycja Mr. Orbita: Dział Cyfra pozostanie Cyfra, a nie Cyfra + (mamy swoje powody)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, to można by bez końca wymieniać: Al Jazeera International, Maharishi Open University, Galaxy TV Nepal, AAA Sex Channel i wiele innych ciekawych kanałów :lol:

 

Nie no żartuję oczywiście ;)

 

Póki co nie ma nigdzie włączonej Nagry 2 od CP, więc poza swoimi obecnie nic nie testują :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, to można by bez końca wymieniać: Al Jazeera International, Maharishi Open University, Galaxy TV Nepal, AAA Sex Channel i wiele innych ciekawych kanałów :lol:

 

Nie no żartuję oczywiście ;)

 

Chodziło mi bardziej o kanały które na swoich tp nadają dla platform tak jak Eurosport , MTV czy CN. Niewiem ale na satelicie nie ma już chyba dużo takich kanałów które byłyby w zasięgu CP i które mogliby pojutrze dołączyć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa kolejne Testy! Tym razem testują ile da sie upchnąć kanałów i chca pobic swój rekord z TP 12,322H! Weszło wtedyna 1 TP chyba 18 kanałów!
A 19ty kanał to to ten w który nas razem z Eurosportami wpuścili :lol::lol::lol::lol::lol: ilu nas tam się udało upchnąć??? :shock: OoOo albo i więcej! :wink::wink::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...