Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze jeszcze niedawno na tr. Cyfry-11488 H kanal TVP 3 byl kodowany w Seca i Nagravision.Nie mam teraz jak tego sprawdzic ale pamietam ze na moim tunerze Dsr 5001 byla informacja o podwojnym kodowaniu.Pojawily sie wtedy niepotwierdzone do dzis info ze TVP 3 wejdzie do Polsatu z transpondera Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP Cinemax i Cinemax2 (pseudo Premium)...

Cyfra+ ma ... Cinemax, Cinemax2 (też Premium niższych lotów), ...

nHDTV: ... Cinemax i Cinemax2 (Pseudo Premium).

 

 

Cinemax Cinemaxowi nie równy :evil::?: No chyba że cyfra ma jakieś lepsze Cinemaxy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan na godzinę 8:08 u mnie wygląda tak: Test_S nadal zakodowany, Cinemaxy choć wykupiłem pakiet RelaxMIxFilm też zakodowane i dodatkowo Cinemax2 ten który miał tą plansze informacyjną też jest zakodowany.

A jak U Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP Cinemax i Cinemax2 (pseudo Premium)...

Cyfra+ ma ... Cinemax, Cinemax2 (też Premium niższych lotów), ...

nHDTV: ... Cinemax i Cinemax2 (Pseudo Premium).

 

 

Cinemax Cinemaxowi nie równy :evil::?: No chyba że cyfra ma jakieś lepsze Cinemaxy 8)

 

Drill fak, że w n-ce i CP napisałem pseudo Premium, a w C+ Premium niższych lotów, ale to praktycznie to samo, bo skoro C+ ma HBO i Canal+, to można było napisać niższych lotów, bo jeśli chodzi o nas abonentów CP i n-ki to faktycznie są to kanały pseudo Premium.

Odnośnie Test-u Test_S także jest u mnie zakodowany, zreszto podbny problem maja abonenci C+ z HBO Comedy, bo dalej go nie mają. Ja nie wykupywałem Cinemax i Cinemax2, został mi sam Pakiet Relax Mix bez dodatku "Film" i w cale tym się nie martwię, że już zakodowali, bo u mnie na 4 osoby w domu nikt Cinemax-ów nie oglądał już częściej Zone Europa :wink: . Plansze po Cinemax2 też ma zakodowaną zaś po Cinemax odkodowaną, może na Cinemax2 tak gdzie jest plansza coś bedą kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekodowany hallmark sie pojawil, troche dziwny ID do tego napis na srodku ekranu ale mozna obejrzec, pamietam ten kanal jeszcze z czasow Wizji

 

 

Moze podalbys nieco wiecej szczegolow.

 

 

 

na 12460 V 27500 3/4 nadaję polska wersja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowoscia jest to ze nie mozna sie dodzwonic na infolinie a jak sie dzodzwoni i wybierze 0 to non stop leci muzyczka i nikt nie odbiera. nawet informacji jestes na pozycji ... niema. co ten CP dzis wyprawia.

 

Może są załadowani telefonami abonentów, w końcu od dziś mają być nowe ceny pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem ze dzis sie skonczyla promocja na Cinemax w RM ale kazdemu abonentowi okres rozliczeniowy zaczyna sie w inny dzien i np mi zaczyna sie 12 kazdego miesiaca i do tego dnia powinienem miec dostep do tych kanalow bo w ten dzien ktory place za dany pakiet to powinienem mic do niego dostep do konca swojego okresu rozliczeniowego a nadodatek nie otrzymalem informacji ze bedzie teraz tylko w RM Film. Wiadomo wszyscy wiedzielismy o tym ze tak bedzie ale CP musi wszystkich abo poinformowac o tym oficjalnie bo przeciez nie wszyscy abo musza miec dostep do internetu ale tez w internecie moga znajdowac sie bledne informacje np Superstacja ktorej niema lub brak aktualizacji strony CP i kanalu Dla Abonentow. Od godziny 12 nie moge sie dodzwonic na infolinie tzn laczy mnie wciskam 0 no i leci non stop melodyjka i trzymam tak po 2-3 minuty i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...