Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Eurosporty są super! Tam jest cały przekrój sportu, od piłki nożnej po jakieś zapasy... Mi się marzy Eurosport 2 w kablówce ze względu na piłkę ręczną. Ja na Waszym miejscu bym aż tak bardzo nie narzekał na sport. PS, PS Extra,Eurosport, Eurosport 2 nie jest tak tragicznie. A co na tym Sport Club leci takiego? liga niemiecka... i pustka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie w polsatowskim sporcie brakuje NASN, a Eurosporty mi wystarczają... Ale wiem że apetyt rosnie w miare jedzienia i chyba w tym problem.

 

[beep]a... a myslałem że bee pierwszy na 200setnej stornie nooo :D

 

Skoro juz narzekamy to ponarzekam i ja... mało jest trochę muzyki... mogliby dodac MTV2, VH1 Europe... Jak na razie to jest tylko MTV i VH1 a reszta to FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europsort są Superrrrrrrr no nie wytrzymam. Fakt to standard ale nic poza tym.

W CP potzreba kanału, który zastąpi obniżenie jakośći PS i PS EXtra a takim na dzień dzisiejszy jest Sportklub, który trafia do konkurencji.

W odpowiedzi na wcześniejsze posty tj. pakiet sport W CP jest taki bogaty jak to wspomniał jeden użytkownik, który ma kabłowkę, napisze Ci tak ilośc nie zawsze tworzy jakość.

A co do zmiany platformy, to poczekam tylko na ruch CP jak długo będzie trzeba i bez wahania zmienie platformę.

Wybrałem CP to fakt, ale rozwój oferty sportowej, a taką mi chodziło jest tragiczny wręcz stoi w miejscu po tym jak obniżył swoje loty PS i PS eXtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europsort są Superrrrrrrr no nie wytrzymam.

 

Mógłbyś tak nie emocjonować mojej wypowiedzi? Napisałem, że są super i chyba mam do tego prawo. To jest tylko i wyłącznie moja opinia i prosiłbym o jej uszanowanie. Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że oferta nie jest aż taka tragiczna(moja opinia) i tyle. Przepraszam za off-topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam tak te wasze rozpaczania nad sportową ofertą i jakże się cieszę, że ja sportowym maniakeim nie jestem :D Mi też ze wszystkich sportowych programów Eurosporty wystarczą i szczerze mówiąć to wali mnie dołączenie jakichś SportKlubów czy TVP Sport :twisted: Zostaję w CP, mnie pasuje, mogliby tylko ofertę muzyczną poprawić ale i tak dają radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co będzie na dublach Cinemaxów? Stawiam na TVP Sport

i Superstację.

 

Jeśli chodzi o kanały sportowe, to mnie osobiście wystarczają te które są. Piłkę nożną owszem oglądam, ale przeważnie mecze międzypaństwowe. W ogóle oglądam zawody sportowe w różnych dyscyplinach sportu, nie mam ulubionych.

 

Jednak jeśliby mieli dołączyc inne kanały sportowe, to jestem oczywiście za, tylko bez podnoszenia ceny.

 

P.S. Nowością CP powinno być dołączenie chociaż jednego kanału z bajkami do pakietu MINI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś filmowego to mus, oferta programowa zapchana jest za bardzo serialami i widziałbym kanał filmowy i taki zresztą jest zapowiadany na początek marca, ale już teraz nie okresliłbym go mianem dobry bo za takie trzeba dodatkowo płacić a i to jestem w stanie znieść tylko w CP nie ma za co płacić bo nie ma jako takiej oferty premium a wracając do tego kanału filomowego to raczej na 90 % będzie kanał hollywoodzki (to już wiemy) ze starymi filmami. Faktem jest to, że takiego jeszcze w CP nie ma Very Happy

Sytuację jesli chodzi o pakiet Film najprędzej zmieni kanał NonstopKino jeśli oczywiście nie trafi do konkurencji na wyłączność.

Bo znana jest juz przyblizona data jego wejścia do Polski w systemie SD przełom luty/marzec a Pan Dominik Libicki nie raczył wspomnieć o drugiej nowości filmowej więc????

Jest w tej chwili najlepszym kanałem filmowym bez opcji premium jego dystrybutor firma SPI posiada bogaty pakiet naprawdę dobrych produkcji również polskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No świetnie, Cyfra+ bedzie miała HBO Comedy (co było do przewidzenia) n-ka wzbogaci się o SportKluby a co Ciekawego dla Polsatu?? Bez dobrego porządnego kanału filmowego (chodzi o w miarę ciekawe, względnie nowe filmy - nie seriale) może stracić swoją dominującą pozycję.

Zaczekajmy jednak na te zapowiadane nowości (kanał filmowy, rozrywkowy, kanały HD), na dublach Cinemaxów pojawiła się plansza reklamowa, więc może to oznaczać że nowosci są już blisko...

:D

 

Fox Life był dobrym posunięciem ale seriali już jest aż nadto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, że wszystko naraz, tylko jest taka prawda, że CP dodaje nowe kanały, ale nie wnosząc nic nowego. Ja osobiście nie jestem maniakiem spoortu, bardziej filmu, ale rozumiem, tych którzy chcą TVP Sport, Sportklub oraz Sportklub+, bo CP może się obudzić z przysłowiową "ręką w nocniku", jak się okaże, że n-ka weźmie sobie Sportklub-y na wyłączność. Ja też nie mogę przeboleć tego, że CP stracił szansę na Comedy Central, fakt, że są tam same seriale, ale niestety brakuje nam takiego kanału na CP, bo FOXlife narazie to się nie równa z tym kanałem, poza tym schrzanili sprawę trochę z tym lektorem na FOXlife (chodzi mi o samego dystrybutora), już by lepszy był dubbing, a C+ też teraz może się pochwalić bo będzie jeszcze miała lepiej od n-ki, bo będzie miała kanał nie tylko z serialami komediowymi, ale i z filmai, co będzie przewagą ramówki HBO Comedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...