Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy bedzie odkodowany np cinemax albo inny kanał np na weekend :?::?:

Cinemax jest odkodowany na HB częstotliwości -14 488 ,27500,pol H ,3/4

nie chce mi się szukać który to transponder , ale jak wpiszesz parametry to znajdziesz, jest bo przed chwilą sprawdzałem :lol:

miłego patrzenia :wink:

 

A popatrzyłeś jaka cena pakietu startowego prawie 20 euro.

 

To mniej więcej 5 paczek fajek :lol: ja za CP płacę płacę 1,5 "wagona" :cry:

więc kto k... wydaje więcej za TVsat :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Roxy Fm to tego kanłu nigdy oficjalnie nie było na CP, faktem jest przekaz pod Test2 gdzie cały czas nadaje to radio nawet przed świętami i po ten kanał był odkodowany ale z momentem pojawienia sie Radiostacji zakodowali go ponownie i zapewne nie tylko Ty ale wszyscy w tej chwili nie mogą go obierać a szkoda bo lubię Rocka i z chęcią bym posłuchał tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo to jest dosyl do nadajników naziemnych/przekaz dla kablówek etc albo sam nie wiem wydaje mi sie ze widocznie ten kanał nie jest przeznaczony na dołączenie do oferty polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko będzie podisana umowa z TVP to napewno a tej jak narazie jeszcze nie ma a nasz prezes powiedział, że to bedzie program rozrywkowy a o TVP wypowiadał się osobno stąd należy twiierdzić, że nie można łączyć tych dwółch kanałow chyba E! i TVP Rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na 99,9 % napisze Ci, że to napewno nie będzie TCM.

W wywiadzie mowa jest o nowości a za taka ciężko jest uważać TCM, który jest juz u nas od dawien dawna a poza tym kanał ma trafić do pakietu film, a obecnie znajduje się w pakiecie familijnym i tam prawdopodobnie zostanie, gdyż po pierwsze potrzebny jest jakis kanał filmowy w tym pakiecie, a po drugie nie podwyższaliby ceny za pakiet film tak znacznie przez wejście takiego TCM.

a co to za kanał filmowy wejdzie do CP na początku marca zobaczymy:

Typuje

MGM SD - na 50 %

MGM movies - na 60 % obecny jest już UPC

Hollywood Channel- na 20%

Canal hollywood - na 70 % - jest obecny już na naszym kontynencie, więc ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum to TCM niemoże byc tym nowym kanałem bo TCM jest juz w ofercie!

Jak mogą dać cos co już jest

 

PS

 

N jak wprowadzała MGM to tez mówiła że będzie to kanał rodem z Hollywood! Więc raczej na 80% będzie to MGM ale w SD!

Niby N ma MGM w HD ale nikt nie napisal że ten kanał jest na wyłącznośc (chyba, tak mi coś świta)! Więc może i w przyszłości pojawi sie

MGM Hi-Definition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kwiatek po obejrzeniu powtórki konferencji prasowej N jestem w 100% przekonan, że nie mają wyłączności na ten kanał a co za tym idzie jestem podobnie jak ty w 99,9% w CP na początku marca wejdzie MGM w wersji SD.

Po wypowiedziach abonentów N nie masię czym zachwycać wiem już teraz, że to kanał nie dla mnie gdyż podobna tematykę prezentuje TCM a odkąd pamiertam nie oglądałem na nim żadnego filmu stare kino, klasyka nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 grudnia 2006r., globalna sieć telewizyjna MGM Networks, należąca do Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc., oraz telewizja nowej generacji "n", uruchomiły w Polsce lokalną wersję MGM Channel. Jest to pierwszy na polskim rynku kanał filmowy nadawany w technologii High Definition.

Czyli n-ka i MGM współpracowały przy tworzeniu tego kanału jeśli chodzi o format HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej wspominałem MGM HD jak iwadomo jest tworzony przy współpracy z "n", ale też z tego co pamiętam MGM jest bądź ma byc (tego nie wiem) w SD dla innych operatorów (może mieli na myśli tylko kablówki), więc ja też myślę, że możliwe, że tym nowym kanałem filmowym rodem z Hollywood będzie właśnie MGM, chociaż mam cichą nadzieję, że będzie to inny kanał filmowy, godny uwagii, niestety musimy trochę poczekać, może niedługo wszystko będzie wiadomo. Wiem, że raczej nie będzie to TCM, ponieważ już jak kilka osób wspomniało jest już na polskim rynku od kilku dobrych lat, a na CP też już sporo i nie ważne, że jest w tej chwili jako uzupełnienie ramówki Cartoon Network i myślę, że jednak zostanie w Pakiecie Familijnym, bo w końcu dla CP zależy, żeby Pakiet Familijny był też cały czas wzbogacany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bradziej zależy mi na kanałach TVP poza sportem jest przcież w planach w tym roku Rozrywka, Film, Historia. Patrząc na bogate archiwa TVP mogą to być całkiem niezłe kanały napewno lepsze niż taki MGM więc mam nadzieje, że obie strony dojdą w końcu do porozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie oferta jest jak narazie słaba pod względem muzycznym/filmowym edukacyjnym brakuje kanałow typu viasat history viasat explorel mtv hits mtv base etc no i kanał filmowy cos ala hbo które i tak niebędzie jeszcze dłuuugoo w polsacie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spór o Polsat?

W UOKiK brak wniosku o zgodę na sprzedaż 25,1 proc. akcji Polsatu koncernowi Axel Springer, bo Solorz nie chce oddać stanowiska szefa finansów, informuje Gazeta Wyborcza.

 

http://media2.pl/media/19153-spor-o-polsat.html

 

Trudne początki :?: czy z tego będą dzieci :?::?::?:

tak to bywa jak w rodzinie dwóch chce trzymać kase :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...