Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na Sagem-ie (instrukcja jest do 3275/4275 a nie jestem zbytnio zorientowany w tych dekoderach wiec dokladnie nie wiem jaki mam model, w kazdym razie ten z internetem) Eurosport chodzil juz w poniedzialek rano, a AXN zaskoczyl dopiero dzisiaj rano.

 

Wracajac do Eurosportu, to do wczoraj zmieniala mi sie nazwa kanalu, raz bylo Eurosport, a raz Esp Polish, zdarzylo sie tez ze w ogole nie mialem nazwy kanalu, nie wiem czy to CP cos mieszal czy dekoder wariowal.

 

W kazdym razie odbior jest ok i nic sie z Eurosportem nie dzieje.

 

AXN ogladam od ok. 30 min. i jak narazie tez nie ma zadnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując to problemy występują na Samsungach DSR7000 i Thomsonach. Z tego co inni piszą wynika że na Sagemach i najnowszym sprzęcie jest OK.

 

Na swoim sagamie mam też padake. :( Wczoraj przez chwilkę miałem Eurosport 2 i nic więcej. :twisted: Marność nad marnościami. :roll:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przesłanie nowego oprogramowania spowoduje zmianę grafiki ekranowej? Bo ta szczerze mówiąc jest nienajlepszej jakości na moim thomsonie.

 

Raczej nie

Poczytaj tu https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=461

 

Edycja: bogdan425 - organizacyjnie - proszę nie cytować posta, na który odpowiadamy bezpośrednio pod postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po 2 dniach juz dziala to co ma dzialac: axn i eurosport1... za kilka godzin bedzie pakiet sport.... nie wspominam juz o mango- bo to niejest kanal... mam starucha sagema- ja go nazywam prototyp dekodera :) i mieszkam juz prawie nie w polsce (15 km od granicy z ukraina)... pozdfro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...