Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na Samsungu S305G też wszystko śmiga. Wygląda na to, że stare modele dekoderów mają ytylko problemy.Radzę ich użytkownikom uzbroić się w cierpliwość. Eurosport jest kodowany w simulcrypcie w czterech różnych systemach: seca, viacces, irdeto i nagravision i być może będzie konieczna poprawka oprogramowania w tych dekoderach. pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że stare modele dekoderów mają ytylko problemy.Radzę ich użytkownikom uzbroić się w cierpliwość. Eurosport jest kodowany w simulcrypcie w czterech różnych systemach: seca, viacces, irdeto i nagravision i być może będzie konieczna poprawka oprogramowania w tych dekoderach. pozdrawiam wszystkich

 

umowy z eurosportem nie podpisali wczoraj zeby nie mieli czasu sie przygotowac. Ja w najblzszym czasie rozwiazuje umowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci, którzy nie mają Relaź Mix wykupionego nie mają włączonych nastepujących kanałów: AXN Crime, AXN Sci-Fi, Eurosport2 oraz Zone Romantica. Zwykły AXN faktycznie powinien dzisiaj być już dostępny w familijnym, ale niestety włączą go dopiero jutro. Nie było też informacji o żadnej promocji nowych kanałów za free przez jeden miesiąc, tylko niektórzy użytkownicy różnych for ubzdurali sobie, że CP włączał jakiś nowy kanał, to teraz też tak będzie. Niestety tak tym razem nie ma

 

Tak tylko ja opłacam Relax Mix i nadal niemam tych kanalów! Działa mi tylko Eurosport! dzwoniłem kilka razy na infolinie i słyszłem tylko aby włączyc na kanale 11 Polsat Sport i poxzekac kilka godzine! Moim zdaniem każą tak bo w ten sposub abonent moze zbzcećo oferuje Polsat Sport!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak tylko ja opłacam Relax Mix i nadal niemam tych kanalów! Działa mi tylko Eurosport! dzwoniłem kilka razy na infolinie i słyszłem tylko aby włączyc na kanale 11 Polsat Sport i poxzekac kilka godzine! Moim zdaniem każą tak bo w ten sposub abonent moze zbzcećo oferuje Polsat Sport!

 

lol , chca zebys zostawil na 11159 zeby mogli ponownie nadac sygnal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wydawało się wszystko fajne i proste a tu masz ci los 2 Październik okazał się poprzeczką zbyt wysoko zawieszoną dla CP.

Mam Thomsona i nie chodzą mi Eurosport i Eurosport 2 a najlepszych to mają konsultantów - padaczka na max... Kazali czekać nawet do tygodnia a każdy mówił coś innego.

Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stał się prawie cud!

zadzwoniłem na infolinie któryś raz z koleji! Pani po chwili rozmowy powiedziała żebym ponownie zainstalował liste kanałów!

 

Myśle sobie, ta, to niby pomoże

Niezna sie na tym!

 

No ale wkońcu zainstalowałem ponownie i co ja widze???

Kanały śmigają! Poza Eurosportem2 bo powiedziała że trzeba miec Pakiet Sport (a ja mam Relax MIX)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma!!! I Cyfrowy Polsat tego nie zapowiadał. Użytkownicy różnych for przyjęli teorie, że jak Cyfrowy Polsat włącza nowy kanał, to jest jeden miesiąc free. Tym razem niestety tak się nie stało

Tak bywało. :D Niestety, tym razem się okazało, że jest inaczej. :(

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest z tymi nowymi kanałami. Jest jakis okres promocyjnego oglądania czy nie ma?

 

Jest sąsiad opłaca tylko Familijny i czasem bajeczke i ma wszytkie nowe kanały tylko AXN (główny) mu nie śmiga

 

Kurka robię kolejne przeszukiwanie - obecnie bierze Astrę - i wszystko będzie wiadome ?. :roll:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz właśnie dzwoniłem i powiedziano mi że mają kłopoty z włonczeniem eurosportów na starszych dekoderach a ja mam niestety thompsona 50 jedno mnie zastanawia jak maja problemy z eurosportem nadawanym z ich transpondera to niech dadza go warunkowo na czas usuniecia tego problemu na jakis własny transponder i sprawa by była rozwiązana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan425 - jesteś moderatorem więc co byś powiedział na uruchomienie nowego tematu- "Miałeś problemy z nowymi kanałami? mineły to podziel wiadomościami się na forum". Troche długa nazwa ale można by to jakoś skrócić a przy okazji było by na bieżąco wiadomo czy komuś zaczeło wszystko działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie...

mam samsunga z 2005 roku. (ten starszy model) i kobieta w związku z brakiem eurosportów zaleciła mi zrobić update oprogramowania, wiec zrobilem... pisze ze potrwa do 10 min i jest juz 30 i nic :/ cyżby się zawiesiło? co mam terz zrobic?? :? pisze zeby nie wylaczac dekodera...

radzicie jeszcze czekac czy co?

HELP ME !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz widok na planszę polsatui pisze proszę czekać trwa uruchamianie(czy coś w tym stylu) a na wyświetlaczu masz jaki nr. kanału to nie czekaj bo się nie doczekasz tylko przełącz na jaki kolwiek inny kanał ja miałem to samo i te ich porady to sobie niech już w d... wsadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz widok na planszę polsatui pisze proszę czekać trwa uruchamianie(czy coś w tym stylu) a na wyświetlaczu masz jaki nr. kanału to nie czekaj bo się nie doczekasz tylko przełącz na jaki kolwiek inny kanał ja miałem to samo i te ich porady to sobie niech już w d... wsadzą

 

nie mam widoku na planszę. mam taki komunikat jak zwykle przy update, czyli:

---------------------------------------------

UPDATING SYSTEM SOFTWARE

 

Do not disconnect from mains supply or satellite dish

 

This may take up to 10 minutes

---------------------------------------------

 

tylko, że to już trwa ponad 50 minutes :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. zaktualizowalo sie (na to samo:/) dalej nie mam eurosportow ani axn. czyli pomoglo cale gó@w#$*no...

 

To teraz faktycznie pozostaje czekać na akutalizaje dla samsungow i thompsonów (bo to na pewno nastąpi).

 

dobrej nocy!

 

DO ADMINA::

faktycznie przydałoby się przerzucić te posty do nowego tematu zatytuowanego np: "po 2gim października- problemy" hehe

 

pozdrowionka!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...