Skocz do zawartości
  • 0

Wybór konwertera- octo


qbazzi
 Udostępnij

Pytanie

Witam

Potrzebuje waszej pomocy przy wyborze odpowiedniego konwertera typu octo. Ale moze zaczne od tego co ma byc podłaczone do tego konwertera. Więc tak, wtej chwili mam konwerter inter golden star monoblock twin z 2 wyjsciami do którego mam podłączonego nboxa i mój kuzyn ma podłaczony C.Polsat. Ale planuje zmiane nboxa na nboxa turbo i kuzyn równiez planuje przejscie do nki i tez odrazu na nboxa turbo. W promocji nki teraz dostaje sie za free TNK wiec wykorzystam to i podłacze sobie TNK dlatego własnie potrzebuje nowego konwertera. Chiałbym odbierac dalej astre ale nieznalazłem konwertera octo monoblock zeby móc odbierac HB i astre na 8 dekoderach,dlatego obejde sie bez astry :).Więc ja bede potrzebował narazie 3 wyjśc ,2 do nboxa turbo i 1 do TNK no i kuzyn tez bedzie potrzebował 3,a pozostałe 2 moze kiedys wykorzystam .Tylko teraz kompletnie nie wiem jaki konwerter wybrac Np tu http://www.hollex.pl/index.php?page=spis&kat=28 są 2 takie konwertery ,tu http://www.damixsat.pl/?id=pokaz_produkt&id_prod=18919 z kolei jest duzo tanszy ale tej firmy nie znam . Wiec który byscie mi proponowali?

Wyczytałem na necie równiez info ze przy octo nie mozna wprowadzic Tv naziemnej w kabel. Czy to prawda? Ja własnie w ten sposób chce miec podłaczony dekoder nki tzn 2 kable które sa podłaczone jednoczesnie do 2 tv do odbioru tv naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak, myslałem tez o takim sposobie podłączenia tego ale to juz by było nieco drozsze , a mi zalezy na jak najtanszym rozwiazaniu. No i dalej nie wiem co z tą tv naziemna na konwerterze octo. Bo według mnie nie powinno byc problemu, sumator i powinno wszystko chodzic ,ale chiałbym wiedziec na 100% ze to tak zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stoję właśnie przed dylematem-zastosować konwerter octo czy zastosować jeszcze jedną antenę?Obecnie do 13E mam quada ale potrzebuje 2 wyjścia jeszcze do podłączenia Philipsa PVR.Z quadem nie mam żadnych problemów typu że np. jak działa tuner a,b lub c to nie działa d no ale nie wiem jak to będzie się zachowywać przy układzie octo.Może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami?

Z octo to tylko marka GI ?Bo Inverto Black Ultra brak w tym segmencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Konwerter octo da Ci tak samo niezależny odbiór tak jak quad. Nie musisz kupować tylko Golden Interstara: http://www.hollex.pl/konwertery-lnbs/octo-8-tunerow. Sam musisz odpowiedzieć na pytanie co będzie dla Ciebie korzystniejsze. Moim zdaniem druga antena niepotrzebnie zajmie Ci miejsce i nie będzie to wiele tańsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...