Skocz do zawartości

Opłata za Orange Sport w grudniu 2009


derwisz65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę sensu zakładania nowego wątku. Wykorzystaj te co są np: viewtopic.php?f=6&t=832 lub

viewtopic.php?f=6&t=11233&start=120 lub viewtopic.php?f=6&t=364&start=5190

 

I kolejna sprawa napisz jaką masz oferte z Cyfry+. Wróżkami nie jesteśmy a i wróżenie z fusówróżnie wychodzi różnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek założyłem bo sprawa jest konkretna i dotyczy Orange Sport i jego darmowego odbioru przez miesiąc (potem temat może umrzeć śmiercią naturalną i się go usunie). Co do mnie posiadam pakiet Komfortowy+ z C+ i Orange Sport, tak więc wg tego co przeczytałem w info Cyfry podlegam pod darmowy odbiór OS w grudniu. W podobnej sytuacji jest zapewne więcej osób mających Orange Sport, dlatego założyłem ten konkretny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest to promocja dla posiadaczy pakietu Komfortowego którzy nie wykupili opcji Orange Sport. Więc ty że ją masz wykupioną to grona tych abonentów się nie zaliczasz. To ma za zadanie zachęcenie do zakupu Orange Sport. Przynajmniej ja to tak widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nin to źle to widzisz.To nie jest forma promocji, lecz przeprosin abonentów pakietu komfortowego i komfortowego+ za błąd który wystąpił w aneksie do regulaminu. Więc bezpłatny Orange Sport powinien być dla wszystkich abonentów tych pakietów. Też jestem zainteresowany tym tematem, bo teściowi przysłali rachunek nie uwzględniający tej zniżki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

co do pełnej jasności cyt. z erraty regulaminu umowy o abonament:

"...dla Abonentów odbierających Pakiet Komfortowy oraz Pakiet Komfortowy+ - Opcja Dodatkowa ORANGE Sport będzie w okresie

od dnia 1 do 31 grudnia 2009 roku dostępna nieodpłatnie. Od dnia 1 stycznia 2010 roku Opcja Dodatkowa ORANGE Sport będzie

dostępna odpłatnie na zasadach określonych w Umowie o Abonament i jej Regulaminie, według stawek określonych

w Załączniku nr 11 do Umowy o Abonament."

 

czyli w grudniu za friko, a w styczniu za 14 zł lub dla odbierających pakiet C+ 10 zł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...