Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale dziś takie coś jest nie osiągalne na viva de ,a tu logo było szare rok 2005 ,nie miałem vivy de w tym okresie ale przypuszczam że DANCE viva de przestała emitować w 2006 roku, na początku 2007 zaczeła się amerykanizacja tej stacji .

PS : Belki jakie są na tym filmiku najbardziej mi się podobały , Sentence zauważ że podpisy w belkach są zespolone z belką ,później to sknocili i na vivie pl jak przeniesli ją do londynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w ''Night Sounds'' puścili ''Guru Josh Project - Infinity 2008'' byłem zdziwiony że widzę to na vivie de .

 

Dobrze powiedziane "w nocy". W dzień by tego nie puścili.

 

Marka VIVA ma takie ogromne archiwum że w pale się nie mieści!!! Kiedyś to właśnie była MARKA! Dlaczego nie ma stworzonego bloku z muzyką z dawnych lat???? To już prędzej na MTV Dance możemy coś liznąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tobą, ale nie chce mi się pisać dlaczego. Jak Wam się nudzi to poprzeglądajcie sobie profile FB niemieckich nastolatków :lol2:

 

Mają takie archiwum ale z tego nie korzystają jak próbuje zrozumieć dlaczego viva germany nie puszcza muzyki dance ,i chyba w niemczech młodzież nie lubi już takiej muzyki minęła ta moda na techno i dance u nich ,mam wrażenie że oni się wstydzą Cascady .

Z grzeczności nie skomentuje :wink: Twoje rozumowanie jest....

 

To że w Polskich stacjach nie puszcza się rapu oznacza że polska młodzież nie słucha tego gatunku, prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence zauważ że podpisy w belkach są zespolone z belką ,później to sknocili i na vivie pl jak przeniesli ją do londynu.

Wiem, dlatego myślałem, że VIVA PL poprawi swoje belki przy zmianach w 2009, lecz tylko dodała białe wzorki. Nie dopracowano belek do końca, zresztą jak całej oprawy.

przecież większość ramówki to programy nie muzyczne :wink:

Trochę się zapędziłeś. W dni powszednie + sob. muzyki jest więcej, niż seriali. W nd 50% & 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczę tylko że Niemiecki Dance ma taką "Łatkę" w Niemczech jak u nas Disco Polo więc poszli w Pop .

No właśnie, czy naprawdę tak jest :?: bo też słyszałem coś podobnego. W głowie mi się to nie mieści. Wstydzą się swojego dance'u, którego ja często słucham z przyjemnością. Dodajmy przy tym, że niemiecki dance jakościowo i techniczne stoi lata świetlne przed polskim disco polo. Więc nie rozumiem podejścia Niemców. Zwłaszcza ze dawniej z tego co widzę VIVA bardzo mocno opierała się na takiej muzyce.

 

Czy amerykanizacja VIVY i MTV tak na nich wpływa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika że tak ,viva germany wogóle nie emituje teledysków z kontora żałosne ,tylko te pitbulle, katy perry....Chociaż przed chwilą na 29 miejscu najnowszy teledysk Cascady, pokazują jej teledysk bo pewnie była jurorką w DSDS . A w Sobotę muzyki jest najwięcej na vive bo prawie do 16 ,a jeszcze niedawno w piątki muzyka była do 19 na viva de ale zlikwidowali piątkowe wydania ''Eure VIVA Lieblingsklicks'' i ''Viva Sounds'' w południe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki, niektórzy tutaj podniecali się, że graficznie VIVA DE była perfekcyjna i lepsza od VIVA PL. Ale z tego co widzę na nagraniach to przy poprzedniej grafice taki mały detal jak na przykład obrót loga w czasie zmiany koloru nie był w niemieckiej Vivie dopracowany. Obrót był jakby szarpnięty i od połowy. W Polsce wyglądało to o wieeele lepiej. Obrót był pełny i płynny.

 

Więc skoro nie dopracowali tego małego detalu to nie wiem jak było z resztą (nie miałem wtedy dostępu do VIVY DE).

 

Właśnie te szarpnięcie logiem podczas zmiany koloru loga było fajne ,bo logo tak szybko zmieniło kolor że człowiek nawet nie wiedział kiedy ,oprawa vivy germany było dużo lepiej dopracowana ,było więcej kolorów plansz zapowiadających daną pozycję a u nas tylko 4 ,jeśli chodzi o ''clip cretory'' to nasza viva w tej kwesti też leżała bo tam było o wiele więcej grafik i melodii do wyboru ,wracając do loga to też się lepiej prezentowało od naszego bo nie gryzło się z obrazem ,nasza viva miała takie ciemne obramowania co było widać przy białym tle a na viva de tego nie było tam były tylko 3 kolory i to głębsze i zmieniały sie co ok .3-4 min a u nas co 15 sec. co było denerwujące ,często logo tam było również szare a u nas tylko kolorowe ,nasza viva była tylko lepsza w tym że podczas teledysku ,każda belka była inna (inny wzór,kolor) na viva de pojawiały się prawie zawsze te same (albo fioletowa z motylem,albo srebrna z łańcuchem,wężykiem) tam każdy program posiadał własną belkę nie tak jak u nas ,jednym słowem nasza grafika (poprzednia) była o wiele gorsza o wiele od (poprzedniej) vivy germany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te szarpnięcie logiem podczas zmiany koloru loga było fajne ,bo logo tak szybko zmieniło kolor że człowiek nawet nie wiedział kiedy

Skoro twierdzisz, że to było zamierzone to czemu w ogóle wymyślili ten "kafelek" od zmiany koloru :?: Logo nie mogło zmieniać koloru statycznie :?:

 

Moim zdaniem to po prostu niedoróbka i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to "szarpanie" się nie podobało, oprócz tego i bardzo częstego pojawiania się srebrnej belki z łańcuszkiem, oprawa VIVY DE była o wiele lepsza od naszej oprawy. ;) Fajne były kolory loga tylko szkoda, że tak mało ich było i kolor powinien się zmieniać co 1,5 minuty i byłoby ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w ''Night Sounds'' puścili ''Guru Josh Project - Infinity 2008'' byłem zdziwiony że widzę to na vivie de .

 

Dobrze powiedziane "w nocy". W dzień by tego nie puścili.

Oj tam. Na ten teledysk równie dobrze można trafić rano\do południa w mag. "VIVA SOUNDS". To, że jest noc, nie oznacza, iż zobaczycie jakieś wyjątkowe propozycje dance. Powiem więcej. Playlista "VIVA SOUNDS" niczym nie różni się od playlisty "NIGHT SOUNDS". Jak zechcecie trafić na coś dobrego (a chodzi Wam o dance), to włączcie odbiornik po 01:00 w nocy (pt/son.).

A w Sobotę muzyki jest najwięcej na vive bo prawie do 16

Tylko w sob. między 12:15-13:15 lecą pr. "Feat." i "MTV At the Movies".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Dlaczego Viva Aut emituje więcej dance

Więcej dance'u? Kiedy to ma miejsce? :o

W nocy można trafić na takie klasyki jak: Stardust - Music Sounds Better With You ( http://www.youtube.com/watch?v=JdeMvR--ICk /video z MTV2 POP DE ;) )

W mag. "VIVA SOUNDS" też zobaczysz klasyki, np. Destiny's Child; Sean Paul "Temperature"; Kelis "Trick Me", "Milk Shake"; Britney Spears "Toxic"; i wiele innych rodzynków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ??? Lato 2002 Mega Hit Cover na mojej dzielnicy ( W UPC była Viva De brak PL bo UPC miało udziały w MTV PL itd )

 

A wracając do tematu Niemiecki Dance jest na wiele wyższym poziomie niż Disco Polo . Niestety nie widoczny w mediach - ale pewnie popularny . Dokładna sytuacja jest z Polskim Rapem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...