Skocz do zawartości

Jakie kanały w pakiecie MINI


bmwt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie!

Czy ktoś wie jakie kanały są dostępne w pakiecie MINI.

Wg informacji ze strony polsatu jest:

POLSAT, TVN, TVP1, TVP2, TV4, TVN 7, Tele5, VIVA POLSKA, 4Fun.tv, Polonia 1, Zdrowie i uroda, TV PLUS, POLSAT2, TVP POLONIA, TVP KULTURA, iTV, MANGO, TV Biznes.

 

Ineresuje mnie czy jest dostępne w tym pakiecie jakieś RADIO (polskie i zagraniczne).

Proszę też o informacje jakie kanały FTA angielsko języczne są dostępne.

 

Z góry dzięki za info.

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również są i zagraniczne stacje radiowe. Ile ich tam i jakie, to tego nigdy nie sprawdzałem. Dla mnie, dla samego radia, to szkoda telewizora a wieża jest w innym pokoju. Radiootwarzacz z kolei w kuchni i muzyki, dodatkowo z CD, w zupełności mi wystarcza.

 

Dołączanie radia nie jest uzależnione od rodzaju pakietu.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są miejsca w naszym kraju, że naziemnie niema Polsatu, niema TVP2 a nawet niema TVP1. :twisted: Pakiet Mini, wtedy staje się rewelacją. :D Zamiat tysiąca odbić obrazu z naziemnej anteny, :twisted: pakiet Mini jest rewelacją. :D

Przy okazji w obu przypadkach doskonały dodatek: TVN, TVN7 i TV4.

Dla wielu jest to super rewelacja - za jedyne 9,90 zeta.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są miejsca w naszym kraju, że naziemnie niema Polsatu, niema TVP2 a nawet niema TVP1. :twisted: Pakiet Mini, wtedy staje się rewelacją. :D Zamiat tysiąca odbić obrazu z naziemnej anteny, :twisted: pakiet Mini jest rewelacją. :D

Przy okazji w obu przypadkach doskonały dodatek: TVN, TVN7 i TV4.

Dla wielu jest to super rewelacja - za jedyne 9,90 zeta.

 

-pozdrawiam :wink:

 

Abstrahuując trochę od tematu - nie chciałbym mieszkać tam, gdzie naziemnie nie można odebrać żadnej tv. Toż to chyba koniec świata.

Co to za dziwnie skonstruowany wycinacz słów, że nie można napisać normalnie takiego słowa, jak to pierwsze, bo wycina!!

Edycja: bogdan425 - mamy wycinarkę brzydkich słów ??? - testy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam na końcu świata(w bieszczadach) i chcąc odbierać tvp 1 ,2 i polsat musiałbym zainstalować 3 anteny naziemne,sygnał każdej ze stacji biegnie z innej strony świata-jest tylko jedno lekarstwo na tą paranoje:pakiet mini w cp.Właśnie go kupiłem i jestem bardzo zadowolony, a antene naziemną oddam na złom...PS.niezamieniłbym mojego miejsca zamieszkania nawet za takie gdzie odbiera 100 programów naziemnych:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest strzał w dziesiątkę CP mam rodzinę w górach i wiem jak tam "wygląda" obraz TV pewnego razu na drugi dzień po małym "co nie co" patrzyłem na TV i myślałem że mnie jeszcze BAAArdzo trzyma a to się okazało że to u nich normalny i to całkiem NIEZŁY obraz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witojcie!

Czy ktoś wie jakie kanały są dostępne w pakiecie MINI.

Wg informacji ze strony polsatu jest:

POLSAT, TVN, TVP1, TVP2, TV4, TVN 7, Tele5, VIVA POLSKA, 4Fun.tv, Polonia 1, Zdrowie i uroda, TV PLUS, POLSAT2, TVP POLONIA, TVP KULTURA, iTV, MANGO, TV Biznes.

 

Ineresuje mnie czy jest dostępne w tym pakiecie jakieś RADIO (polskie i zagraniczne).

Proszę też o informacje jakie kanały FTA angielsko języczne są dostępne.

 

Z góry dzięki za info.

Pozdrowienia!

 

Witam wszystkich!

 

W umowie na pakiet Mini jest wymienione:

(ii) W skład pakietu Mini wchodzą programy: Polsat, TV4, TVP 1, TVP 2, TVN, TVN Siedem, RMF. W skłąd programów ogólnodostępnych wchodzą, na dzień podpisania niniejszej umowy, m.in. programy Polsat2, Polsat Zdrowie i Uroda, TVP Polonia, TVP Kultura, Mango 24, TV Biznes, VIVA, 4funTV, ITV, TELE5, Polonia1, Radio Zet, RMF Classic, Jedynka Polskie Radio, Trójka Polskie Radio, RMF Maxxx.

Tyle umowa.

W rzeczywistości okazuje się że pakiet Mini nie ma uprawnień do kanału RMF FM!, i na kanale 100 jest głucha cisza. Nie pomagają telefony do COK, traktują mnie tam jak niedouczonego gamonia, próbując zwalić winę, a to na dekoder, a to na ustawienie anteny. Ciekawe, że w pierwszym promocyjnym miesiącu wszystkie kanały, w tym RMF FM odbierane były bez zarzutu, nawet przy sporym zachmurzeniu. Dopiero po przejściu na pakiet mini RMF FM zgasł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...