Skocz do zawartości

Jakie kanały w pakiecie MINI


bmwt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie prościej włączyć radio?

 

Nie mam kablówki. Amplituner nie ma anteny teleskopowej a na drucie nie chce odbierać.

 

Co do kanałów Test radio, to na jednym kanale jest RMF Classic, a na drugim cisza.

 

A tak podsumowując, to faktycznie nie wiecie o co mi chodzi, czy tylko udajecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodzi, że w umowie mam zagwarantowany program RMF. Gdy przełaczam pilotem dekoder w tryb RADIO, to na kanale RMF FM mam ciszę i komunikat: "Dostęp do programu został zablokowany", czyli brak uprawnień, które zgodnie z umową powinienem mieć.

Gdybym chciał słuchac niekodowanego RMF, to nie brałbym CP, tylko wziąłbym starego Philipsa i fun'kę (a i funka chyba już nie potrzebna).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał bronić CP to powiedziałbym że tak czy inaczej dostęp do rmf fm masz. Natomiast fakt kodowania rmf-u na liście o której piszesz to zapewne oznaka bałaganu. U mnie np. jest tak: nie płacę abonamentu a mam dostęp do wszystkich stacji radiowych (np. pozostałych dwóch rmf-ów) z listy a nie mam do rmf fm tak jak ty. Dodatkowo mam niekodowany...Eurosport :) Nie zmienia to faktu że rmf fm jest na kanale nr 100. Zastanawiam się czy czasem nie jest tak że bardzo wielu abonentów ma ten rmf fm zakodowany tylko nikt nawet tego nie zauważył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał bronić CP to powiedziałbym że tak czy inaczej dostęp do rmf fm masz. Natomiast fakt kodowania rmf-u na liście o której piszesz to zapewne oznaka bałaganu. U mnie np. jest tak: nie płacę abonamentu a mam dostęp do wszystkich stacji radiowych (np. pozostałych dwóch rmf-ów) z listy a nie mam do rmf fm tak jak ty. Dodatkowo mam niekodowany...Eurosport :) Nie zmienia to faktu że rmf fm jest na kanale nr 100. Zastanawiam się czy czasem nie jest tak że bardzo wielu abonentów ma ten rmf fm zakodowany tylko nikt nawet tego nie zauważył...

 

mało kto słucha radia via CP

 

Edycja pitter: nie cytujemy posta, jeżeli odpowiadamy tuż pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...