Skocz do zawartości

Tunery OPTICUM HD: X550, 9600, TS 9600


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś poprawki wnosi nowy soft? Nic nie napisali w tym linku co podałeś jest tylko goły soft.

 

 

ENGLISH:

Modification:


#################################################################################################################
3.27 from date: 24.06.10:

- fixes descramble by CAM after return of signal routine.

- modifies 16E sat transponder data


#################################################################################################################

 

W wersji 3.28 ma byc poprawka dla modulow ;) i poprawka nagrywania ;)

 

 

Big Cyc .

Stronka co wstawiłeś jak najbardziej na plus :brawo::brawo::brawo:

Pozdrawiam

Legalna strona i legalne oprogramowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ten soft 3.28 się pojawi?

Juz jest link wyzej :D ( lub strona producenta)

 

 

Zmiany :

 

Changes from last version

=========================

1. Add EPG language selection function.

2. Add recording subtitle if they are on(If subtitle option is on).

3. Add slowmotion funtion x1/2, x1/4, x1/8, x1.

4. Add more language for subtitle and audio.

5. Small bug fix in terrestrial search menu.

 

 

Wersja conax oficjalna :D

 

PS: jest tez wersja testowa 3.28 z ACC ale Admin sie nie zgodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze ja mam inne pytanie, dlaczego globo nie zrobi softa który przekształci zapisywanie plików żeby już nie trp tylko avi albo mp4 lub coś innego,

pojemność filmu SD to około 8GB a HD to 15GB Przy przy formule 1

a już znalazłem błąd w sofcie 3.28

1 brak kilku znaków polskich, a dokładnie ł i jeszcze jakiejś litery:D

2 w edycji kanałów jeśli włączysz wyszukiwanie kanałów wpiszesz jaki kanał szukasz pokaże ci się na liście wszystkie tv lecz nie możesz go zaznaczyć musisz przeszukać ręcznie wszystkie kanały żeby go dodać do listy, ja musiałem przejrzeć 1556 kanałów żeby znaleźć właściwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nagrywanie globo nie ma licencji na mpeg czy avi dlatego nie lamie zasad jak inni producenci sprzętu w PL...

 

1.Jak już wyżej pisałem oprogramowanie przejściowe starają się poprawić ( w następnym ma być więcej poprawek ( nie ma gwarancji ze coś więcej)

2. Da się iść na skróty jak pamiętam ( musiałlbym sprawdzić w wolnej chwili jak będę miał ten model na stanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś pokazać zdjęciewyświetlacza x550/x560 gdy tuner jest włączony do prądu?

bo na stronie globo to ślicznie wygląda, a na stronie 7 tego tematu widziałem wyłączony to już nie jestem pewny czy kolor wyświetlacza nie jest zbyt rażący jak dioda w samsungu dsb-370g CP

zasilacz oczywiście dają w zestawie do x550? bo w sklepach nie wyszczegolniaja go w opisach.

 

czy lepiej wybrać x403p? różnica to menu HD i opcjonalne zew. IR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a jak to jest z nagrywaniem z tunera satelitarnego i jednoczesnym oglądaniem DVB-T i na odwrót? Bo jak są dwie głowice to powinno się tak dać, a u mnie nie działa. Czy coś nie tak robię czy może jakiś błąd w sofcie (używam najnowszego 3.28)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy chce zmienić dekoder C+, a jestem nowicjuszem w tym temacie stąd moje pytanie:

W tej chwili mam podstawowy dekoder Mediasat http://www.cyfraplus.pl/cyfra_dekoder-mediasat.html i niestety sprzęga się z innymi urządzeniami elektrycznymi w pokoju tj. laptopem, włącznikami światła itp. W tym sensie, że pikseluje i chwilowo zanika głos. Jest to na tyle irytujące, że muszę go zmienić ;).

Moje pytanie czy ten dekoder tj Optiicum 9600 HD jest w pełni kompatybilny z platformą Cyfry+? Czy po ewentualnym kupnie mszę coś jeszcze do niego kupić, aby w pełni obsługiwać C+?

ps: Mam pakiet komfortowy C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - przyłączam się do wątku w dyskusji czy można bezkonfliktowo używać na 9600 HD jednocześnie modułu z kartą CP, karte cyfra+ i TVK mam na myśli nowy soft. Noszę się z zamiarem zakupu tego modelu stąd pytanie czy czasochłonnny czy do zaakceptowania. Przeczytałem no może nie 59 stron ątku ale małe co nieco i mam wĄtpliwości czy wcisnąć enter do zakupu... Prosze o wsparcie koledzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dekoder ma jakieś wady mniejsze lub większe. Porównujące mój stary dekoder Fergusona FX 7600 UCI oraz Opticuma 9600 TS HD. Wybrał bym ten drugi. Ma to czego oczekiwałem: możliwość odbiorku kanałów HD, odbiór NTC oraz możliwość nagrywania na dysk zewnętrzny i wszystko jednym pilotem. Każdy dekoder ma jakieś wady Opticum np mocno się grzeje pewnie jakbym nie przeczytał całego wątku na forum nie zwróciłbym na to uwagi. :D a no i jest drogi. Sam musisz podjąć decyzje czy warto. Ja na samym początku byłem zły że nie działa mi dżwięk AC3 ale po zmianie softu wszystko już śmiga. Dekoder czasami się zawisza ale to rzecz normalna nie ma takich, które działałyby poprawnie.

 

Tak przy okazji korzystam 3 satelit: Hotbirda, Astry oraz Astry2. Cyfra+ ze swoim PEAC roczej mi tego nie umożliwi. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...