Skocz do zawartości

Tunery OPTICUM HD: X550, 9600, TS 9600


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na sofcie 3.26 Cyfra śmiga perfekcyjnie Pakiet Podstawowy z Canal+ wszystkie kanału świecą.

Na TNK świecą wszystkie kanały oprócz Disney Channel. Tu nie wiem czemu???

 

Miałem problemy na samym początku z kanałem Universal był cały czas zakodowany pomogła wówczas reaktywacja karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ciacho007 nie dziekuj tylko czytaj ( w tym temacie jest sporo informacji ) ;)

 

Co do kanalu sproboj tak zgraj liste na komputer i potem w edytorze ( program do list na ten model) wybier caid dla dango kanalu czyli dla universal zaznacz mediagraud a dla disney zaznacz conax potem wgraj taka liste i sprawdz ( program jest na moim upload lub link w tym temacie pare stron wstecz) mysle ze to pomoze ( choc pewnosci nie mam ) ..... Wybranie poprawnego caid przyspieszy wlaczanie sie danych kanalow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów !!!

Czy któryś z Was zetknął się z blokowaniem wejścia lan. Mam soft 3.27 i od ok tygodnia najpierw z przerwami a teraz już wcale nie chce komunikować się z ruterem. Zmiana na soft 3.21 lub 3.19 nic nie daje. Jest efekt tak jak był całkowicie padł port lan.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykorzystywales lan do celow nielegalnych to sie nie dziwie ze padl ....... :brawo:

 

Miales przepiecie w sieci ( i dlatego tak zaczelo sie dziac) , zobacz czy pobiera w zakladce internet IP automatycznie jak tak to tuner jest okk ...... jak nie to uklad do wymiany :P ( nastepna zabawa nielegalna i spali kolejny uklad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales przepiecie w sieci ( i dlatego tak zaczelo sie dziac) , zobacz czy pobiera w zakladce internet IP automatycznie jak tak to tuner jest okk ...... jak nie to uklad do wymiany :P ( nastepna zabawa nielegalna i spali kolejny uklad)

 

Witaj !!!

Niestety tunek nie pobiera automatycznie. Soft jest mcas.

A na marginesie powiem ci, że nie zawsze korzystanie z portu lan jest stosowane do celów nielegalnych. Bo od tego on jest żeby korzystać do celów różnych.

a fakt że produkują sprzęt bez zabezpieczeń przepięciowych to już to nie nasza wina.

A co byś powiedział gdyby po większej burzy padały Ci porty w legalnie działającym ruterze.???????????????????? :(:(:(

Z nastawieniem kolegi do tematu to tak trzymać a na pewno oferty pracy z w CBA lub FBI zapewnione. :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W router ze po burzy padnie to jest oczywiste jak nie odlaczysz glownego wejscia wan a potem zasilania , niestety elektronika sie klania ...

 

Po 2 juz pisalem po lan nic nie zrobisz na zwyklych softach conax i mcas tylko na nielegalnych :P wiec cos tu nie tak piszesz kolego

Po 3 nie ma softu mcas 3.27 :P tylko nie legal :P wiec jest roznica

Po 4 port latwy do naprawy jak ma sie hot air ( i scalak) mozesz sprawdzic czy nie wysadzilo ci diody zelnera ( czesta usterka) lub kondesatora

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedż ale mam problem. Nie zawsze jestem w domu w trakcie burz i nie jestem w stanie latać i odpinać zasilania rutera kolego bo uważam że nie ma tym to polega i nie jest mi do tego potrzebna wiedza elektronika. Dajesz porównania ze świata doskonałości. Będę o tym pamiętał budując na wysokiej konstrukcji dom zabezpieczając go na wypadek powodzi................ oczywiście stosując na własny koszt zabezpieczenia odgromowe.

W pozostałych faktach na pewno mi pomogłeś będę się posiłkował wiedzą kolegów elektroników. Mój błąd, że nie jestem biegłym we wszystkich problemach ale uważam że od tego właśnie jest forum aby sobie pomóc. A to że posiadam takie czy inne oprogramowanie nie jest równoznaczne z jego używaniem i z jego korzystaniem. powiem Ci jeszcze,że posiadam oryginalnie wykupione abonamenty z C+ i CP a nawet TNK tylko weż to obejrzyj na jednym tunku. Gratuluję Ci odbioru naszych operatorów cyfrowych w Conaxie na jednym tunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pozwolę sobie wtrącić się i powiedzieć, że na Opticumie 9600 HD odbierałem wszystkich trzech operatorów satelitarnych i to na sofcie Conax, więc to żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z modułami dostępu kolego ja też. Ale są ludzie o różnych zasobach kieszeni tak, że o tym pomyśl. Nie bronię też piractwa tylko mam na myśli fakt jak wypinają na Nas jaśnie wielmożni operatorzy i jak się umieją miedzy sobą dogadać. Wystarczy spojrzeć co było przed Mundialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Myślę, że jak stać Cię np. na Opticuma 9600 Hd to i stać Cię na moduł dla Cyfry+. Poza tym do Cyfrowego Polsatu musisz mieć moduł. Przecież na legalu inaczej być nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W router ze po burzy padnie to jest oczywiste jak nie odlaczysz glownego wejscia wan a potem zasilania , niestrety elektronika sie klania ...

 

Po 2 juz pisalem po lan nic nie zrobisz na zwyklych softach conax i mcas tylko na nielegalnych :P wiec cos tu nie tak piszesz kolego

Po 3 nie ma softu mcas 3.27 :P tylko nie legal :P wiec jest roznica

Po 4 port latwy do naprawy jak ma sie hot air ( i scalak) mozesz sprawdzic czy nie wysadzilo ci diody zelnera ( czesta usterka) lub kondesatora

 

pozdrawiam

Masz rację odnośnie softu pomyliłem tunki mcas z lanem mam HD X403p Ver 1.1.39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak stać Cię np. na Opticuma 9600 Hd to i stać Cię na moduł dla Cyfry+. Poza tym do Cyfrowego Polsatu musisz mieć moduł. Przecież na legalu inaczej być nie może.

 

Może dokładnie nie przeczytałeś bo napisałem że właśnie to mam.Szkoda że nie przeczytałeś co dopisałem dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie było to skierowane bezpośrednio do Ciebie tylko do tych co kupują dekodery na swoją rękę, a mówią, że nie stać ich na moduł. Skoro ktoś tam może kupić dekoder za 800 zł to i może kupić moduł za 100 czy 200 zł, a moduły platformowe są tanie. Np. CP oferuje (pod koniec zeszłego roku na pewno tak było) swoje moduły za 1 zł w opcji dzierżawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było to skierowane bezpośrednio do Ciebie tylko do tych co kupują dekodery na swoją rękę, a mówią, że nie stać ich na moduł. Skoro ktoś tam może kupić dekoder za 800 zł to i może kupić moduł za 100 czy 200 zł, a moduły platformowe są tanie. Np. CP oferuje (pod koniec zeszłego roku na pewno tak było) swoje moduły za 1 zł w opcji dzierżawy.

 

Jest ok!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz możliwość sprawdzenia modułu polsatu?Bo jak to śmiga to bylo by super?

 

Mam polsat HD CAM, śmiga aż miło.

Jedyny minus to czasem programy HD się dekodują np ok 3sek, mam teraz full pakiet ale np nie działa HBO HD i MTV HD reszta ok. Zadzwonie w poniedziałek do CP może u nich coś nie tak.

 

Mam pytanko, czytałem że w TS9600 jest zegarek w stand by, u mnie nie ma :( i nie ma nigdzie w menu. Czy ten zegarek tylko występuje w sofcie e m u ? Mam aktualnie 3.27 ze strony globo,a boję się instalować jakieś wynalazki. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedż ale mam problem. Nie zawsze jestem w domu w trakcie burz i nie jestem w stanie latać i odpinać zasilania rutera kolego bo uważam że nie ma tym to polega i nie jest mi do tego potrzebna wiedza elektronika. Dajesz porównania ze świata doskonałości. Będę o tym pamiętał budując na wysokiej konstrukcji dom zabezpieczając go na wypadek powodzi................ oczywiście stosując na własny koszt zabezpieczenia odgromowe.

W pozostałych faktach na pewno mi pomogłeś będę się posiłkował wiedzą kolegów elektroników. Mój błąd, że nie jestem biegłym we wszystkich problemach ale uważam że od tego właśnie jest forum aby sobie pomóc. A to że posiadam takie czy inne oprogramowanie nie jest równoznaczne z jego używaniem i z jego korzystaniem. powiem Ci jeszcze,że posiadam oryginalnie wykupione abonamenty z C+ i CP a nawet TNK tylko weż to obejrzyj na jednym tunku. Gratuluję Ci odbioru naszych operatorów cyfrowych w Conaxie na jednym tunerze.

Kolego jesli masz kogos znajomego z elektroniki niech sprawdzi to co napisalem jak nie to pozostraje uklad od lanu do wymiany ... Co do burz nauczylem sie aby odlaczac glowny kabel internetowy ( np blokowaisko to kabel od wejscia WAn lub neostrada kabel telefoniczny) i to wystarczy jesli w domu czy bloku mamy instalacje PEN ( oraz roznicowki zalozone ) ;) i nic nam sie nie stanie ( takie male off)

 

Ja mam 4 karty i jestem w stanie obejzec na 1 tunerze ( mam tez 5 ale to kazra od czasu do czasu uzywana w nocy (channel XXX ) :D wiec da sie tylko dobrac sprzet do tego ;)

 

Nastepny raz kolego pisz we wlasciwym dziale unikniemy nieporozumien na temat tunera i ktory co posiada , poniewaz z tym lanem i innym modelem wprowadziles wblad ;)

 

Na koniec dodam mozesz sprobowac napisac do producenta o usterce portu lan ale nie wiem czy to cos da poniewaz Globo nie wydalo zadnego programu chocby do aktualizacji po Lan softu czy listy .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Cyc .

Stronka co wstawiłeś jak najbardziej na plus :brawo::brawo::brawo:

Pozdrawiam

Dzięki za odpowiedż ale mam problem. Nie zawsze jestem w domu w trakcie burz i nie jestem w stanie latać i odpinać zasilania rutera kolego bo uważam że nie ma tym to polega i nie jest mi do tego potrzebna wiedza elektronika. Dajesz porównania ze świata doskonałości. Będę o tym pamiętał budując na wysokiej konstrukcji dom zabezpieczając go na wypadek powodzi................ oczywiście stosując na własny koszt zabezpieczenia odgromowe.

W pozostałych faktach na pewno mi pomogłeś będę się posiłkował wiedzą kolegów elektroników. Mój błąd, że nie jestem biegłym we wszystkich problemach ale uważam że od tego właśnie jest forum aby sobie pomóc. A to że posiadam takie czy inne oprogramowanie nie jest równoznaczne z jego używaniem i z jego korzystaniem. powiem Ci jeszcze,że posiadam oryginalnie wykupione abonamenty z C+ i CP a nawet TNK tylko weż to obejrzyj na jednym tunku. Gratuluję Ci odbioru naszych operatorów cyfrowych w Conaxie na jednym tunerze.

Kolego jesli masz kogos znajomego z elektroniki niech sprawdzi to co napisalem jak nie to pozostraje uklad od lanu do wymiany ... Co do burz nauczylem sie aby odlaczac glowny kabel internetowy ( np blokowaisko to kabel od wejscia WAn lub neostrada kabel telefoniczny) i to wystarczy jesli w domu czy bloku mamy instalacje PEN ( oraz roznicowki zalozone ) ;) i nic nam sie nie stanie ( takie male off)

 

Ja mam 4 karty i jestem w stanie obejzec na 1 tunerze ( mam tez 5 ale to kazra od czasu do czasu uzywana w nocy (channel XXX ) :D wiec da sie tylko dobrac sprzet do tego ;)

 

Nastepny raz kolego pisz we wlasciwym dziale unikniemy nieporozumien na temat tunera i ktory co posiada , poniewaz z tym lanem i innym modelem wprowadziles wblad ;)

 

Na koniec dodam mozesz sprobowac napisac do producenta o usterce portu lan ale nie wiem czy to cos da poniewaz Globo nie wydalo zadnego programu chocby do aktualizacji po Lan softu czy listy .........

 

Witam !!! Jest ok !!! Na szczęście mam kolegów i dobrze się stało że podpowiedziałeś. A tunki mam 3 i na forum zaglądam do opticuma i do ferdków to może czasami się zamotam.

A jeżeli chodzi burzę to jasne, że jak jestem w chacie to wszystko wypinam. Gorzej jest jak gdzieś wyjadę i sprzęt jest pod opieką domowników. Wtedy klapa. Mam też problem z TPSA gdyż olewają dobre zabezpieczenia sieci dla indywidualnych ludków. Jeżeli chodzi o instalację to w domu indywidualnie mam ochronniki przepięć klasy C.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...