Skocz do zawartości

turboBOX+ (ADB ITI-5720SX)


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ta N-ka to coraz gorzej spada na psy

co nowy soft to inne błedy

wiadome problemy z radiem i ze trudno z niego wyjśc (chodzi o wyswietlanie stacji)

teraz wkurzyło mnie nagrywam herosów na FOX HD niestety EPG po północy nieznane nastawiłem wg programu na internecie

niestety ze strony www równierz nadal nie można

i po ostatnim sofcie mam jeszcze jedną regułę ogladam program np taki co ma DD i po przełączeniu na np TVP1 oczywiście co zwiecha dźwieku (pomaga tylko wł/wył tv na pilocie)

moze to i wina telewizora ktoś powie ale do tej pory tak nie było

I nadal nie chodzi YT obrońcy zaraz napisza ze to nie wina N-ki

ale jakoś w telefonach i Telwizorach co obsługuja YT chodzi tylko na N nie działa to jak to nie [beep]a wina N

a jeszcze część VOD nagrań czarny ekran

N telewizja nowej generacji i turbo [beep]a jaś chyba bez turbo to lepiej chodzi i co chwila sie nie wiesza

niech w końcu zatrudnia jakis amatorów do napisania tego softu

bo ci zawodowcy coś do życi

(całe szczęście że i tak np CP im do pięt nie dorasta a C+ wg mnie za droga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem. N-kę mam od kilku dni i nie wiem jak mogę planować nagrywanie programów na dekoderze n-ki ( turbo ). Nie doczytałem i nie umiem włączyć nagrywania na kilka dni do przodu. Próbowałem przez internet ( mam podłączony ) ale wyskakuje mi info że nie mam podłączonego int. Co z tym mam robić. Proszę o pomoc. W sobotę leci koncert U2 a mnie nie będzie w domu. Jak to mam nagrać??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem. N-kę mam od kilku dni i nie wiem jak mogę planować nagrywanie programów na dekoderze n-ki ( turbo ). Nie doczytałem i nie umiem włączyć nagrywania na kilka dni do przodu. Próbowałem przez internet ( mam podłączony ) ale wyskakuje mi info że nie mam podłączonego int. Co z tym mam robić. Proszę o pomoc. W sobotę leci koncert U2 a mnie nie będzie w domu. Jak to mam nagrać??????

 

Programowanie przez internet nie działa aktualnie, miało być naprawione w połowie grudnia ale.... Co do planowania to banalnie prosto :) Znajdujesz interesującą pozycję w EPG najeżdżasz na nią i naciskasz R. Pojawia się czerwona kropka na pozycji i jest na liście i to wszystko :) Dodatkowo w liście nagrań w opcjach możesz programować nagrywanie nie z EPG tj. danego dnia od-do danej godziny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze część VOD nagrań czarny ekran

 

Włącz i poczekaj 2-3 min. - powinno ruszyć. Bug! Fakt niezaprzeczalny, tylko nie wiadomo czy w sofcie dekoderów czy też systemu obsługującego VOD.

Na najnowszym sofcie turbo już praktycznie się nie wiesza... no czasami na 5 s. zablokuje się, ale samo mu mija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze część VOD nagrań czarny ekran

 

Włącz i poczekaj 2-3 min. - powinno ruszyć. Bug! Fakt niezaprzeczalny, tylko nie wiadomo czy w sofcie dekoderów czy też systemu obsługującego VOD.

Na najnowszym sofcie turbo już praktycznie się nie wiesza... no czasami na 5 s. zablokuje się, ale samo mu mija.

 

Co za lipa, dwie minuti eksploziji w 3D za 11 zl. :D

 

19ee8463476et.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam może dziwne pytanie,

ale czy w nboxie CLRA - da się przyciemnić wyświetlacz na dekoderze - przede wszystkim chodzi mi o zegar - strasznie w nocy wali po oczach - a mam dekoder mniej więcej na tym poziomie co śpię - i jest to irytujące...

 

:lol2: Miałem dokładnie to samo jak miałem n i ten dekoder :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomocy

chodzi mi o podłączenie neta do turbacza

problem wygląda tak mam neta z orange fredom i do dziś nie miałem problemu bo miałem jeszcze ruter siemens gigaset 504

ale coś padało w nim wifi wiec go dzis wymieniłem na NETGEAR dgn1000 komp mi chodzi wifi na laptopie tez tylko nie potrafie tego połaczyc z turbaczem

jak miałem siemensa to turbacza dałem automatyczne ustawienie sieci i było git a teraz nie moge skonfigurowac

POMOCY ma ktos taki sam zestaw prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem dekoder Nbox recorder ,a później się dowiedziałem .Ze to nowy Turbo ,tylko za soft trzeba dopłacić.Dysk cichutki ,chyba miałem szczęście u dystrybutora inwentaryzacja była .A kupiłem w Mix Electronics,powiedzieli ze w razie zwrotu itp:iść do dystrybutora obok ich budynku,oni tylko sprzedają .I dzięki chyba temu mam ten odbiornik ,bo nie wyobrażam sobie buczenia całą noc jak w innych egzemplarzach ,a puki co mam VOD i musi być na noc wpięty do sieci .

 

Mam takie pytanie nieraz się przytrafi awaria i nie ma prądu ,czy dekoder w stanie czuwania pobiera oprogramowanie bez mojej akceptacji .I co by się stało w razie braku prądu .Takie uroki mieszkania poza miastem ,w mieście jest prąd cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nbox sprawdza dostępność nowego softu codzienne o godz.4 w nocy i pobranie softu nie wymaga Twojej akceptacji. Pad podczas pobierania softu oznacza najczęściej konieczność wymiany nboxa w punkcie serwisowym (w budynku obok ;-), ale różnie to bywa. Wyłączanie nboxa na noc będzie skutkowało problemami z aktualizacją VOD w terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak abo na VOD się skończy to i tak jest ono pobierane na dysk. Nie wiadomo kiedy zechcesz je włączyć, masz non stop dostępne premiery i różnie promocje VOD za 0 zł (ostatnio koncert, kolędy i funVOD).

Nic nie chuchaj! Jak padnie to gdy nie jest uszkodzony mechanicznie i jest plomba to mają obowiązek wymienić (i wymieniają bez problemów) na nowy i tyle... tyle, że własne nagrania tracisz bezpowrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 stycznia aktywowałem dekoder i od razu zamówiłem soft TURBO. Minęło 48 godz. i nadal się nie wgrał. Dzwoniłem na BOK i zalecono mi reset dekodera z kartą. Czekam ;)

Czy pobieranie VOD może niejako przedłużyć pobranie/aktywowanie softu?

 

UAKTUALNIAM MÓJ POST:

 

OK :brawo: po 1,5h od resetu mam już soft TURBO :jupi: robi wrażenie :brawo:

Pierwsze co rzuca się w oczy to lekka zawiecha przy przełączaniu kanałów ale przeźroczyste MENU, EPG jest na prawde miłe dla oka :D

Czy lista ulubionych kanałów dotyczy tylko EPG?

Czy da się jakim skrótem wejść na nRadio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taglaster a czy warto dopłacać te 149zł za soft ,czy jest aż taka różnica .I czy masz dostępne 500GB zamiast 250GB ,sam mam ten nowszy odbiornik turbo .Ograniczony softem i się zastanawiam ,No i jeśli ktoś wie jak dopłacę za ten soft a zepsuł by się odbiornik ,a w umowie mam zwykły NBox recorder co wtedy 149zł przepada.I dostaje znów Dostaje Turbo z ograniczonym softem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że warto choćby dlatego że mam 330Gb a nie 80 na własne nagrania. Poza tym soft przypisany jest do abonenta a nie dekodera. Zmieniam dekoder to na nową kartę dostaje uprawnienia na opłacony abonament oraz soft Turbo

A różnica w wyglądzie menu/epg jest fenomenalna to jak przesiadka z poloneza na auto zachodniej produkcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...